12
hdd \'mountolása\' egy másik meghajtó könyvtáraként
  • galocza
    #12
    működik, köszi!
    szerencsére a 'gazda' pont ntfs partíció.
    most örülök 8).
  • Pheel
    #11
    Szolgáltatások, tudod. Ugyanis ha a megfelelő szolgáltatás nem fut, akkor a javasolt dialógus ablakban az opció szürke, azaz kiválaszthatatlan.
  • ibrik
    #10
    Te most miről beszélsz?
  • Pheel
    #9
    Milyen service-nek kell futnia hozzá?
  • ibrik
    #8
    Na pontosítok.
    Megváltoztathatod mind a FAT, mind pedig az NTFS partíciók elérési útját ezzel a módszerrel, de csakis NTFS partíció mapparendszerébe "integrálhatod" be mindkétfajta fájlrendszerű partíciókat.
  • ibrik
    #7
    Ez fájlrendszertől független (lehet FAT vagy NTFS is)
  • galocza
    #6
    köszi szépen, megpróbálom...
  • CattiBrie
    #5
    Vindózról van szó. Mármint én eme rendszeren nem hallotam még erről. :)
    De csak NTFS-t lehet?
  • Cat #4
    unixokból jött át, szóval már évtizedes dolog...
  • Cat #3
    simán megoldható, akár körbe-keresztbe is

    vezérlőpult, adminisztrativ eszközök, computer management, disk management, storage, kiválasztod a mountolni kivánt particiót, jobbklikk, change drive letter and path, és ott edit, majd mount in this NTFS folder

    de akár egy meg is sharelheted, majd azt rakod be máshova, szóval nem igy, hanem csak linkként ott látod - akár csak egy könyvtárát
  • CattiBrie
    #2
    "van 2 vinyóm, és azt szeretném, hogy az egyiket valami módon be tudjam illeszteni a másik könyvtárstruktúrájába"

    Én ilyenről még nem hallottam!
  • galocza
    #1
    halihó,
    van 2 vinyóm, és azt szeretném, hogy az egyiket valami módon be tudjam illeszteni a másik könyvtárstruktúrájába, afféle fordított subst módra (pl a d: meghajtó elérhető legyen mint c:\d könyvtár). xp+newbie xp felhasználó, azt se bánnám, ha oprszen belül meg lehetne oldani, de külső progi-ötletet is szívesen fogadok.
    köszi,
    galocza