235
Playboy game
  • leslieboy
    #74
    Akkor nem tudna valaki küldeni savegamet 1 csillag,vagy az felett??
    Légyszi!e-mail: [email protected]
  • joe69
    #73
    #68
    bug
  • leslieboy
    #72
    Az F3-at már nem próbálom,de van más problémám!A 6-os pályán,nem lehet meghívni Paris-t,amíg 3 csillag nem lesz nekem,de csak 3/5-ödön
    áll!És akármit teszek,még egyre sem emeli!!Megoldás??
  • CS@
    #71
    Vannak dolgok amik nekem tetszenek :
    Az újság szerkesztése nekem is teccik.
    Egy alapvetően manager játék és engem mégis olyan RPGre emlékeztet az egész irányítás és a kezelőfelület is ,a karakterek és a főszereplő is fejlődnek attól függően ,hogy mit csinálnak. (Megvásárolható dolgokkal trainnigelhetőek házilag is.)
    Gyönyörűen fut 1024ben ablakban maxra húzva még az én vacak 5600XT-men is.
    Aranyosak a csajok.

    és van ami nem tetszik(hiányzik) :
    Az FPS MOD jó lenne (ZOOTycoon2-ben és a Children of the Nile -ban már volt ,egyik sem egy nagy szám ,de mégis nagyon feldobta ez az apróság). Az egész olyan befejezetlennek tűnik mintha a készítők vagy a tesztelők elfelejtették volna kipróbálni mielőtt megjelent. A fame bugba ha belefut az ember(elég sokan) akkor gáz van. Időnként elég 22es csapdája az egész : csinálj jó újságot ,de ehez jó essey is kell amihez magas fame kell. A magas famehoz pedig sok jó újság kell. Hamar unalmassá válik.
  • leslieboy
    #70
    Szerintem nagyon jó!Csak nem a ***-re koncentrál.De az újság szerkesztése nekem nagyon bejön!
    Csak az az F3 probléma ne lenne!
  • torrente
    #69
    Ez kegyetlenül ócska játék vagy van valami értelme?
  • joe69
    #68
    ugy latszik tobb bug is van a jatekban, en pl nem tudok tovabbhaladni az 5. mission utan, mert a fame-em beragadt 2/5-od csillagnal

    masnak hany csillagja van?(Hef bio-janal lehet megnezni)
  • leslieboy
    #67
    Köszi,de csak annyi a válltozás,hogy nem kell resetelni,mert magától kimegy a windowsba!!
  • CS@
    #66
    Bocsy elfelejtettem a "válasz" -t megnyomni.
    Szóval az elöző válasz a #64re.
  • CS@
    #65
    Próbáld a képernyő felbontását a vindózod felbontására állítani.

    Ha nem segít akkor próbálj más megoldást találni :
    itt
    itt
    itt
    itt

    Vagy akár átnézheted az egész tech fórumot mert biztos kihagytam valamit.
  • leslieboy
    #64
    Nekem meg elszáll a gép,ha az F3-at lenyomom!(ruhacsere)De úgy,hogy csak a reset gomb segít!Van megoldás?!
  • Cormac
    #63
    Ezek meg sincsenek:
    Gameopt.ini
    UsrPrefs.xml
  • Cormac
    #62
    Továbbra sem megy.. :(
  • Cormac
    #61
    jó neked..én még próbálkozom...
  • maffia79
    #60
    Nekem 1 ujra instal segített !!!!
  • maffia79
    #59
    köszi sikerült!!
  • CS@
    #58
    Az offical fórumon másoknak is van ugyanilyen problémája.
    Esetleg nézz körbe rajta(igaz nálam most az egész site nem műxik még a fórum se).

    Bár nem hiszem ,hogy segít ,de talán egy próbát megér ,hogy megprópáld ablakban indítani.
    A "-w" paraméterrel ablakban indul.

    Ezenkívűl szintén a fent említett fórumon olvastam :
    DirectX9c kell neki.
    Próbálj felbontást változtatni 1024x768 vagy 800x600 -ra ha nem ezen próbáltad.
    Mivel nálad el sem indul ezt az alábbi 3 fájlban próbáld manuálisan átírni :
    CtlPrefs.xml
    Gameopt.ini
    UsrPrefs.xml
    Azért előtte biztonsági másolatot csinálj róluk.
    Sajna más 5letem nincs
  • maffia79
    #57
    Szerintem crack baja van !!!!Ha az SP2 miatt szarakszik akkor megvárom a javítást!!!
  • Duddits
    #56
  • Takimate
    #55
    nyomtam a tutorial pályán a szőke bigével egy "have sex on the kanapé"-t, párszor lesmároltam félmeztelenül, meg megsimogattam a seggét párszor, aztán beszéltem vele romantikusan...
    aztán....
    15 perc után uninstall...
  • bazze
    #54
    Szerintem jóóóóó gém a singlis meg 1 nagy rakás xar!
    Mondjuk inkább CS neten!!
  • DF14tomcat
    #53
    Na gagyik vagytok!
    Nállam Dorun 750Mhz + Gef2mmx400 és teljes felbontáson fut!
    Ha megy az XP és SP1-2 van fenn, akkor a gond az, hogy a DirectX és az SP-k összeakadnak.
    Megoldás nem sok van esetleg a reménykedés a DirectX9.xx-ben és a teljes rendszerinstall!
  • joe69
    #52
    gamecopyworld-on van money trainer es sevegame-k
  • Cormac
    #51
    Nekem is ugyanez a problémám (P4 és 2,5Giga)...
  • maffia79
    #50
    Senkinek semmi ötlet? ? ?
  • maffia79
    #49
    Nem tudom hogy mi lehet a gáz a gaméval de 100%-on hajtya a procit(2,4 cerka) indítás után és aztán kifagy a menünél!!(pedig megvártam a bejátszást is!)
  • Duddits
    #48
    Azért küldte!
  • joe69
    #47
    thx, pont ott tartok:)
  • CS@
    #46
    Kissé keverednek bennem a dolgok ,de ha jól emléxem akkor ott tartasz ,hogy megvolt a medencés buli és Kharmyn -t lefotóztad a címlapra ,de csak akkor adhatod ki ha szerzel egy essay-t Kentől.

    Rendezz egy olyan partit amit a küldetés leírásában tanácsolnak : (erre sem emléxem pontosan) ,de úgy rémlik ,hogy meg kell hínod egy művészt egy zenészt meg még valakit és akkor lehet ,hogy eljön Ken is (sajnos csak lehet). A titkárnő pedig közli ,hogy nem jött el, szerencsésebb esetben meg azt ,hogy eljött.

    Valamint ha Ken -nek vannak barátai (buddies) akkor velük sem árt először jó kapcsolatot kiépíteni majd a partira meghívni őket.
    (ez a későbbiekben is így lesz)

    Számomra eddig egész szórakoztató a játék ,de ez után (6.ik pálya) már nagyon unalmas. Ráadásul ha jól olvasom akkor a 6.ik pálya megcsinálásához állítólag 3 csillag kell ez számomra elég morbid mert még egy sincsen teljesen tele nemhogy 3.
    Ha pedig kiadok még 5 újságot akkor sem fejlődik egy kicsit sem.

    Tippek & Angol végigjátszás a 7.ik pályáig - SPOILERS !!!

    Még több infó.
  • Cormac
    #45
    Sajna így is megdöglött....
    Végigfutott és "win technikai problém"-ával elszállt
  • joe69
    #44
    az 5. kuldinel ken willard mindig visszautasitja a party invitation-t, mi csinaljak?
  • joe69
    #43
    vard meg amig vegigmegy az intro
  • Cormac
    #42
    van valakinek akinek nem műxik?
    intro után egyszerűen kifagy...
  • Laciiiiiii
    #41
    LOL:DD Sejtettem..:DD
  • CS@
    #40
    Üdv !
    Szerintem se egy nagy durr a játék ,de azért kicsit el lehet lenni vele.
    Akinek tetszett a Singles az azért próbálja ki.
    Bár szerintem a Singles is marha hamar unalmassá vált (mint ez is) azért az mellette szól
    ,hogy itt legalább jó sok szerplő van akik egész aranyosak.

    Annyit megjegyeznék a játékkal kapcsolatban ,hogy bár nem könnyű ,de azért le lehet 0-ázni a vagyont és én úgy vettem észre ,hogy akkor aztán nagy bukta van(se buli se cikkek se képek se semmi). Viszont nincs meghatározva ,hogy egy pályán csak egyetlen újságot lehet kiadni ,így minimális odafigyeléssel ez teljesen kikerülhető.

    A másik elég egyértelmű dolog(de mivel szívtam vele leírom) ,hogy a személyzet nem vesz részt automatikusan a partyn. Tehát ha Cover vagy vagy Center fényképezésre készülsz akkor meg kell hívnod a saját fotósodat is ! Ugyanez igaz a cikkekre és interjúkra is(tehát meg kell hívnod a saját journalistodat is) !

    Mondjuk azt még nem értem ,hogy ha felveszek két Journalist-ot akkor a bénábbik miért ír rendszeresen sokkal jobb cikkeket mint a jobbik.
  • Duddits
    #39
    Aha. Hát mostmár mind1, mert ki is van csomizva. Majd kipróbálom.
  • Sephi
    #38
    Szal nem egy rosz jatek de tul sok ertelme sincsen. A lenyeg hogy a Playboy magazin kell megalkotni minden honapban es infot kell rola szerezni... meg miegymas. Nem egy nagy szam.
  • Duddits
    #37
    Egy darabig biztos senki. Ma lehet, hogy leformázzuk a gépet és akkor majd kipróbálom.
  • Sephi
    #36
    Meg gondolhatod hogy ki akar ennek magyarositast csinalni :D
  • Duddits
    #35
    Igen, persze! Még szinkron is van! Hülye! Még egy hete sincs hogy kijött.