6
A Pioneer gyors DVD-írót mutatott be
  • Pheel
    #6
    Köszönjük a lelkesedést, de éppen elég cikkíró van, aki a megfelelő helyen publikálja az arra érdemes dolgokat.
  • Takezó
    #5
    :D
  • Cat #4
    te topicnyitási mániában szenvedsz? orvos látott már?
  • grebber
    #3
    Mekkora lol vagyok ott van leirva én miket néztem!
    Agusztusban jön és 40-50 ezer lesz ára ami fog esni majd és akkor lecsapok rá. :)
  • grebber
    #2
    Erre vártam!!!
    Ilyenem lesz az biztos.
    Kérdésem aki tudja hogy mikor jön be hozzánk és hogy kb mennyi lesz legyen szíves megosztani?!!
  • grebber
    #1
    A Pioneer gyors DVD-írót mutatott be

    A DVR-A08-J négyszeres sebességgel ír DVD+R DL korongokat.

    A Pioneer ma új DVD-írót dobott piacra. A DVR-A08-J fekete, ezüst és fehér előlappal jelenik meg. Az ATAPI felületű, 2 MB-os pufferrel szerelt készülék elsőként ír kétrétegű (Double Layer) DVD-korongokat négyszeres sebességgel. A Pioneer szerint nem muszáj a használatba vétellel hivatalos 16x és 4x-DL médiumokra várni, mert néhány gyártó jó minőségű korongjai is megfelelhetnek a célnak, bár tapasztalataink szerint e tekintetben nem árt az óvatosság. Írási és olvasási képességeiről az alábbi táblázat nyújt áttekintést, a feltüntetett értékek csendes üzemmódban természetesen csökkennek. A DVR-A08 a tervek szerint augusztustól Európában is kapható lesz, várhatóan 200 euró alatti áron, ami a Sonic DVD-készítő szoftverének "retail" verzióját is magában foglalja.




    Pioneer DVR-A08-J
    Médium Írás Olvasás
    DVD+R DL 4x 8x
    DVD+R 16x 12x
    DVD+RW 4x 8x
    DVD-R 16x 12x
    DVD-RW 4x 8x
    DVD-RAM – 2x
    DVD-ROM / DL – 16x / 12x
    CD-R / -ROM 32x / – 40x
    CD-RW 24x 32x

    Forrás: Prohardver
    Prohardver