14
Nem tudom installálni az SP1-et.
  • Lethys
    #14
    hogy szünt meg?
  • Lethys
    #13
    Nekem nem megy fekl az Sp1 mert rossz regisztrációs kulcs problémája van vagy valami ilyesmi! mit lehet tenni?
  • Monoton
    #12
    prob megszűnt
  • Monoton
    #11
    a link megszűnt! vki el tudná mondani mit kell beírni a futtatásba ahhoz hogy meg tudjam változtatni a reg kulcst xp ben?
  • Fboy
    #10
    hm nekem nem engedi kivenni, hiba nem olvasható üzenettel, ja és total commanderbe f3-t nyomok akkor meg nincs meg a fájl hibaüzenet jön...
  • I.C.ram
    #9
    Már megoldottam, köszi. Simán kivettem a driver könyvtárból azt a fájlt, és a z SP1 Patch csinált magának egy újat (gondolom a régi akarta volna felülírni ezzel).
  • blackgamer
    #8
    vagy a cdiró szoftware is kavarhat, elvégre a Win-ben is van valami beépítve
  • blackgamer
    #7
    atapi.sys?
    az nem CD meghajtóhoz kell? esetleg szedd le a szallagkábelét és a Vezérlőpult --> Rendszerben is töröld ki
    csak egy tipp, de hátha segít

    az is lehet, hogy a file valami miatt írásvédetté vált
  • Fboy
    #6
    nekem is ugyanezzel a fájlal van problémám, de még én se tudom a megoldást:)
  • I.C.ram
    #5
    Aha! Köszi! És erre az atapi.sys dologra van megoldás? Próbálkoztam azzal, hogy kiraktam a fájl az asztalra, és akkor gond nélkül továbbment a telepítő, de ez nem csinál valami zűrt, mondjuk ezáltál felfogja egyáltalán patchelni ezt a fájlt?
  • nemcsakfeel
    #4
    nekem meg egy Qvalamilyen szam u patch nem akar felmenni, mert ugyan azt irja ki, hogz az atapi.sys hasznalatban van.. pedig bezartam mindent ami futott a trayen, daemon.. stb.
    A microsux oldalan az van irva hogy felmegy sima XP re is SP1 nelkul, lehet hogy megis kene hozza?
  • blackgamer
    #3
    ezt olvasd el!
    és gond nélkül felmegy a SP1

    http://www.extra.hu/bestof411/XPSP1.htm

    bár nemsokára kijön a SP2
  • I.C.ram
    #2
    Na mindegy azért leírom.

    Tehát leszedtem az sp1-et win xp-hez, de nem tudom telepíteni, mert nem tetszik neki, hogy az atapi.sys fájlt már más progi használja, de nem tudom melyik. Próbáltam taskmanagerben kilőni a progikat, de nem akarta ígyse elfogadni, próbáltam csökkentett módban, de úgy sem akarta elfogadni. Hogy a francba varázsoljam fel a gépre ezt a szart? :( Ja és a CDkey-jel is baja van. Nincsen valami megbuherált SP1, ami gond nélkül felvágódik a gépre?
  • I.C.ram
    #1
    Francba oprendszerek fórumba akartam volna....