54
Liquidator új FPS game
  • toza #54
    de ahoz kepest hogy mennyire ocson hoztak ossze,meg mennyire nem neves gardaval ahoz kepest szvsz egesz faza!a kornyezet,mappok meg kb rohatt jok pl hl2 haz,haz kerites,viz felhozatalahoz kepest...nekem teccik..
  • Voltan
    #53
    Fú, az a csontváz nagyon ratyi lett...
  • lalakov
    #52
    Kiderült már, hogy mit kell csinálni?
  • mucsácsó
    #51
    hát elég gyengus egy game télleg...
  • Gabe18
    #50
    Na nézzük ezt a "csodát".
    Azt mondjuk marhára nem értettem miről akar ez az egész szólni.Valami világvége tört ki,más dimenziókból vagy honnan ideözönlő furcsa lények nyomán,mi meg valami osztag tagjaként indulunk rendettenni.Legalábbis nekem kb ez jött le...
    Grafika terén valami elképesztő kavalkád a progi.Egyes elemek nagyon szépek,mig másokat sikerült olyan sikegyszerü nyomorultul megrajzolni hogy gusztustalan.
    Fegyverhangok elég gyengék,de a zenék ötletesek,változatosak.
    Játékmenet a Painkiller-Serious Sam vonalon halad,mondjuk közel se annyi ellenségel (eddig).Valami kezdetleges fizika felfedezhető,de szinte lényegtelen.
    Viszont alapból van 4 helyszin,illetve ha a tutorial páéyát nem veszem,akkor 3.Ez igy ránézésre elég kevés.Viszont az elsőn 20-25 perc alatt sikerült ugy elkeverednem hogy azt se tudom merre van a merre...Segitség gyanánt van egy iránytű ami mutatja milyen irányba kéne menni,de hogy mi célból (az ellenfelek irtásán kivül) arról fogalmam sincs...
    Kép:

    Ide érkezünk:



    Csontvázharcos...volt már szebb is...



    Aztán feltűnt a hóhér is...



    Viz alatti megvalósitás,ötletes...



    Meg egy viz alatti ellenfél.Riasztó,de "nem sok vizet zavar".



    Egy ügyes társunk...De legalább löszert zsákmányolhatunk tőle.



    Egy varázslóféle ezeket a kis akármiket idézi meg.Egy lövés,egy halál,ugyhogy nem valami hasznosak...





    Kifejezetten ajánlani nem merem,mert ahhoz szerintem nem elég jó,de ha valaki unatkozik és lődözne egyet az szerintem lekaphatja,mai mértékel mérve nem is nagy.Viszont ha holnap-holnap után kijön a HL2 Episode One,akkor villámgyorsan a feledás homályába merül szerintem...
    Gépigénye közepes,bár az ajánlott meglepöen nagy,de nálam simán ment 1024-ben 2x élsimitás mellett. (2500+,Gef660GT,1G ram)
  • Dosia
    #49
    Hát majd nem olyan mint a HL2 ,de lehet hogy még jobb is .ui:ez a saját véleményem
  • Tatyla
    #48
    /agree
  • Gabe18
    #47
    Übersoldier szerintem is jó egyszer,főleg az állat fizikája miatt.Azért másodszorra nem állnék neki...
  • mucsácsó
    #46
    :DDD
    lehet az lesz itt is :D
    majd eldől...
  • Kaslerka #45
    Nah, megnéztem. Ennek a játéknak találó a neve. Már likvidáltam is a merevlemezről...
  • mucsácsó
    #44
    aztis imádom :P
  • Tatyla
    #43
    az übelsoldier ehez képest egy halo4....
    kb serious sam szinvonal...
  • mucsácsó
    #42
    én azért megnézem...
    ÜberSoldiert és hogy szidtátok már (akinek ne inge ne vegye magára...), és szerintem még is milyen jó game, éppen most tolom ki 2x-ra nehezebb fokozaton, nekem annyira tetszik...de lehet csak én vagyok a nyomorult, hogy olyanokkal tolom mint az UberSoldier...nemtudom...mindenesetre úgy emléxem, hogy grebbernek tetszett azért...

    én most azért leszedem ezt a game-et, úgyis ugrálok én minden FPS-ért, meg ahogy kivettem a képek alapján, ez vmi ilyen eszetlen hent lehet :)
    UltimateGamR véleménye alapján jónak tűnik...ha nem nem, nem halok bele, hiszen nem is olyan egetrengető a mérete, mint pl. a 4,5 GB-os Rogue troopernek, ami aztán egy rakat fos tényleg, és csak bosszankodtam, hogy olyan szart hogy tudtam leszedni....
  • Gabe18
    #41
    Ja hogy ebből volt eredti is?
    Na mindegy majd vetek rá egy pillantást,mint fps kedvelő,aztán lehet megy a "kukába"...
  • Tatyla
    #40
    akik ismeték az eredetit és imádták...
  • Gabe18
    #39
    Mármint milyen rajongóknak?
  • Tatyla
    #38
    lol,ez nagyon gagyi,rajongóknak ajánlom mások kerüljék el...
  • Dexantreal
    #37
    utólag is kilehet állni valaki mellett,nem?:P
  • Voltan
    #36
    Az több, mint egy éve volt, ember...
  • valaminick
    #35
    Valami egyéb vélemény a játékról...? esetleg ingame képek?:) mert azokban nem nagyon bízni, amit a fejlesztők mutatnak:P
  • Dexantreal
    #34
    mindenki szépen pofa be. Egyáltalán nem ropiknyitási kényszer,sztem yo,ha1játéknak van topikja,különben,hogy ismerik meg,hogy milyen?:P meg grebberrel nincs semmi baj... sztem....szal álljatok már le...amúgyis tök idegesítő,ha nyit az ember új topikot és lelámázzák,hülyézik,stb....
  • Methylisocloro
    #33
    Miért, 1997 óta készítik?
    Egyébként jó ötlet volt a topiknyitás grebber, ne hallgass a károgókra ;)
  • UltimateGamR
    #32
    Kipróbáltam , véleményem:
    Grafika jó , zene közepes , játékélmény jó --> 80%

    Érdemes a TUTORIAL pályával kezdeni márcsak azért mert a pályán van egy óriáskivetítő ahol a játék 1997es változatát lehet megtekinteni :) Pályákon még számos extrát lehet találni ezt mindenki találja meg maga. Para hangulata az elég jól sikerült a játéknak , főleg a hirtelen támadó nevetős szellem , vagy a koponyás pók , sorolhatnám még...
    Aki szereti a parázós FPSeket feltétlenül nézze meg a játékot!
  • SZilaJMaGGoT
    #31
    Painkiller utánzat.. Már bocs de a doom az messze áll környezetileg..
  • Kaslerka #30
    Megjelent, lehet szedni...
  • GrimReaper78
    #29
    Hát, ez übermegafos...

    Megnéztem a demot, a menü tök bejött, aztán elkezdődött a játék és majdnem egyből ki is léptem belőle. Szörnyű. Hogy képzelik, hogy bárki is megveszi ezt a rakás sz@rt?
  • Shan
    #28
    Miért szólsz bele?!

    Bárki olyan topikot nyit, amilyent akar. Ha nem tetszik, minek vagy itt? Nincs értelme??? Hmm...A gumiszobának k...a sok értelme van, mi?

    Egyébként a játék tényleg elég szarnak néz ki, de nekem is az volt az első, hogy megnézzem, van-e ilyen topic, és mit írtok itt róla...Ugyhogy máris volt értelme.

    Ha meg csak jólesik, hogy kötekedhetsz, hát tessék.
  • Shep
    #27
    Csodálatos egy játék meg kell hagyni
  • grebber
    #26
    DEMO
  • Gabe18
    #25
    Azért az utolsó képen az a micsoda teremtmény elég gyengén néz ki szerintem...
  • grebber
    #24
    Képek
  • grebber
    #23
    Képek
  • grebber
    #22
    Hát ha nem csúsztatják a megjelenést akkor elvileg most kéne.
    Kiváncsian várom.
  • Dynamic
    #21
    Ebben a hónapban(?) jön ez a csoda.

    Oda gondoltam a kérdőjelet, mert hogy HL2 verő csoda lesz az nem kétséges.
  • Dynamic
    #20
    Ebben a hónapban jön ez a csoda(?)
    Jujj de várom
  • Borg
    #19
    Játékoknak topciot nyitni mindenkinek a szíve joga (amennyiben még nem tette meg előtte senki).

    Akár népszerű lesz a játék, akár nem. Szóljon hozzá, akit érdekel, akit meg nem, az húzzon vissza abba a topicba, amelyik érdekli is.

    Kéretik ezért senkit sem basztatni, mert a jövőben ki fogom ganézni, aki direkt ilyen irányba viszi el az új topicok tartalmát!
  • grebber
    #18
    Liquidator: párhuzamos világok

    Sogun, 11:54 - Játék: Akció

    (GenGamers) Az amerikában lihegő Parallax Art Studio teljes gőzzel dolgozik Liquidator című akciójátékán. Oroszos nevű és Jagged Alliance hívő fejlesztőjük - Alex Denisov – válaszolt a interjúkérdésekre. A projekten 60 ember dolgozik. Ennek a létszámnak legalább a fele programozó.. 2004. áprilisban kezdték meg a játékelemek beépítését a már készen álló, saját fejlesztésű 3D motorjukba. A Liquidator története három párhuzamos világról szól, melyekből teleport kapuk rendszere vezet a mi világunkba. Szörnyek fertőzték meg a párhuzamos világokat és már a teleport kapuk ajtaján dörömbölnek.

    Különleges kommandót vezényelnek az átjárók lerombolására. Sikertelenül. Az összes katona otthagyja a fogát. Téged küldenek következőnek. Feladatod, hogy megakadályozd a szörnyek átlépését világunkba. Már kezdetben megkapod az összes fegyvert, de muníció a durvábbakhoz csak később lesz. A játék érdekessége, hogy nem véres. Ha megsemmisítesz egy szörnyet, akkor az eltűnik és újjászületik valamelyik párhuzamos univerzumban. Emiatt mindegyik NPC halála és újjászületése speciális esemény, mert a leirtott karakterekkel, illetve valamivel, ami távolról hasonlít rájuk, találkozhatsz másik világban.

    Szörnyektől megtisztított pályákon szabadon mozoghatsz, ami fontos, mert a teleport berendezések összes akkumulátorát meg kell semmisíteni a ’továbbjutáshoz’. Multiplayer nincs. A képeken látott 3D motor négy éves fejlesztés eredménye, minden új NVIDIA és ATI kártyákon bemutatott grafikus effektet támogat és annyira bonyolult, hogy nem adnak ki hozzá MOD eszközöket.
    Megjelenés: idén októberben.

    Ifo: Hardwired
  • skristof
    #17
    úgy legyen....
  • BBird
    #16
    Őszintén kérdem, most mit kell fikázni azt, hogy nyitott topicot? Játékfórum, s tuti lesznek majd hírek róla, vagy valaki elakad, aztán kérni fogja itt a mentéseket, meg ilyeneket... Ergó ha nem grebber nyitja a topicot, akkor más. Attól mert az első néhány kép nem épp a legszebb, még lehet akár kellemes is. Xenus első képei is kb 95-ös szinten voltak, aztán mégis milyen szép lett... ;-)

    Akinek meg nem tetszik... tudjátok!? :-)
  • grebber
    #15
    Szar lesz a game akkor szar lesz , és mér lenne hozzászolás semmi info szinte. Amelyik game tetszik ahoz odairom ennél nem látom sehol.