1433
  • Iceburner
    #1433
    Sziasztok!
    Én valamilyen csoda folytán most találtam rá a játékra és nekem nagyon bejött (leginkább a glaive).
    Az első Boss-sal rendesen megszenvedtem,20x indítottam el,de a cél előtt mindig kinyírt,mire végre rátaláltam a szerintem legegyszerűbb megoldásra.
    Akit érdekel,az olvasson,akit nem,az most görgessen tovább :D

    Szóval a templomban jön a Colossus (benga majom szerű dög).
    1. A tűzbe dobni a glaive-et,majd erődobással megküldeni azt az oszlopot,ahol a dög van (vagy magát a dögöt).
    2. Amikor leesik közel menni és követni az utasításokat (Space+vmelyik billentyű)
    3. Ezt ismételni,amíg végleg a földre nem kerül.
    4. Na itt jött a neheze,mert folyamatosan mozogtam,kitértem előle,mégsem sikerült (hiába,nem vagyok nagy "gamer" )---> Ezért,mikor lerombolta az oszlopokat és elkezd üldözni,befutottam az egyetlen biztos helyre,ahol nem érhet el,mégpedig: a templom végében (amerre tovább kell majd mennünk),jobb oldalon a sarokban van több láda egymásra pakolva,mellettük egy reflektor,oldalt mögötte egy oltár.Ha a ládák mögé bemegyünk,ott nem ér el,viszont messze leszünk a tűztől.--->
    5. Erődobás a pengével,majd dobás közben beleirányítjuk a tűzbe.A penge visszafele eltalálja a dögöt.Ezt párszor meg kell ismételni (gyakorlás a penge irányításával nem árt),amíg össze esik és meghal....
    ....és már mehetünk is tovább :)
  • Darun
    #1432
    Nekem is a Gurus verzió van meg, pár hete jutottam el oda hogy kipróbáljam. Én is a templomos résznél akadtam el. Viszont legalább eszembe jutott hogy miért utálom a bossfightokat.
  • TheGrinder
    #1431
    Én meg azt hittem, hogy valamilyen vírus okozta. :D Közben meg kiderül, hogy születési rendellenesség. :D
  • DarkSector
    #1430
    Nemtudom, én így születtem. :)
  • mester1987
    #1429
    Énis szeretnék olyan titán kart mint a karakternek van; van valakinek rá receptje?
  • steweee
    #1428
    a zenéket tudja vki hogy lehet kiemelni a könyvtárból ? van pár nagyon darkos klassz benne, jó lenne az oblivionba ....
  • steweee
    #1427
    na még vmi, vannak ilyen perkek benne hogy pl : 40 fejlövés monster kill, vagy dupla lenyakazás egy dobásból a pengével, meg mittomén még volt vmi. ezek mire jók, illetve meg lehet e nézni később hogy miket értem el ?
  • steweee
    #1426
    na, adtam még egy esélyt a játéknak, és megérte !

    ha nem is az év játéka, de eléggé szórakoztató és érdekes, egyedi darab. igaz, a devil may cry-t mindenképp végig akarom tolni, most hogy érkezik a feljavított trilógia egyben.

    kérdés :

    a fegyverfejlesztéseknél egy fegyvert csak 1x lehet upgradelni egy sloton ? nem lehet visszavonni fejlesztést cserére ? elég nehézkes a menüje...

    melyik fegyvert hogyan érdemes. vannak már tippjeim, kicsit elrontottam a sajátomat, de nem akarok újat kezdeni ezért.


  • Qwerty4
    #1425
    Végigvittem ezt is, egy kis részletben (1 fejezet) májusban, egy nagy részletben most péntektől máig (9 fejezet).
    Jó húzás volt, hogy májusban nem folytattam, mivel semmi kedvem nem volt hozzá, most viszont rá tudtam hangoldódni.
    De a végére csak montonná vált egy kicsit és az utolsó bossoknál azért idegesítő volt, hogy a harc különböző fázisai között (általában 3 van) nem ment, miközben legtöbb esetben egyszeri karmolással, lövéssel vagy egyébbel ki tud nyírni.Baromi unalmas és idegölő többször végigjátszani ugyanazokat a harcrészeket...
  • Qwerty4
    #1424
    Megoldva!

    Amúgy király játék!!!
  • Qwerty4
    #1423
    Még minig ez a kérdés!!! (#1404)
    Miért vált vissza az irányítás alapbeállításra minden egyes indítás után????
    Magyar DVD5-ös werzióm van.
  • DarkSector
    #1422
    jah
    :D
    megníztem japánú és ez a dark sector: ダークセクター
  • Evin
    #1421
    Jó lenne, ha lenne 2, de kevés esélyt látok rá.
  • DarkSector
    #1420
    jah az kemény mikor be kell szallni. :) énis aszittem először hogy csak lelövöm azt ennyi.
    de jól megcsináűlták, én várom nagyon a 2. részt.
    a mai grafikával meg cseppet szebb mozgás animációkkal, egy elég zsír játékot lehetne csinálni belőle, a dizájn eléggé ott van, ez a high-tec-es környezet meg a sok szörny.
  • Evin
    #1419
    A kerítésnél én is kicsit megtorpantam, de az első lépegetős robotnál többet szenvedtem, mire rájöttem mi a trükk.
  • DarkSector
    #1418
    irja, de nem úgy hogy:
    "nyomd meg az xy gombot és várj a két jelre, amikor fedik egymást kérlek ereszd el a gombot."

    csak a képekről valszeg lehetett leolvasni, de nekem ez nem okozott akkora gondot régen, az egyedüli pont az volt, mikor már irányítani kellett, és elfelejtettem hogy át tudom dobni a terület jobb hátsó sarkában a kerítést, hogy a gombot eltaláljam, azokután már a fejtörőkkel nem volt gondom.
  • Evin
    #1417
    Pedig nekem úgy rémlik írta.
  • koppim
    #1416
    Sikeült, köszi.

    Magamtól nemjöttem volna rá, a játék semmit nem írt arról, hogy a jelekne fednie is kell egymást.
  • DarkSector
    #1415
    észreveszed ha jól csinálod mert a bumeráng sárgás színű fénnyel fog repülni.
  • koppim
    #1414
    Megpróbálom, köszi.
  • Evin
    #1413
    Amikor nyomva tartod a gombot, 2 jel forog. Mikor újra egymást fedik, és narancssárga lesz, kell eldobni. Ez a dobás lényege.
  • koppim
    #1412
    4x-es erődobást kellett volna írnom.
  • koppim
    #1411
    A PC gurus változat van meg. A gondom az, hogy azon a pályán ahol az erődobás képességet megkapom, nem tudom leverni a láncot a kapuról. Pedig úgy csinálom, ahogy írja mikor megváltozik a célkereszt színe eldobom a pengét.
    Ez program hiba lehet, vagy én csinálok valamit rosszúl?
  • sherlock1
    #1410
    Angol feliratot nem lehet elővarázsolni valahogy?
  • FLATRONW
    #1409
    Rájöttem, a védőpajzshoz csak meg kell nyomni a gombot, a láthatatlansághoz pedig egy kicsit hosszabban nyomni a gombot.
  • FLATRONW
    #1408
    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet átváltani az egyik evoluciós erőről a másikra, mert a láthatatlan szörny után csak a láthatatlanságot tudom használni.
  • sherlock1
    #1407
    Igen.
  • Evin
    #1406
    Magyarul?
  • sherlock1
    #1405
    Mostani PC Guruban ez a teljes játék.
  • Qwerty4
    #1404
    Hello!

    Miért nem jegyzi meg a billentyű beállításokat?
    Mindig, mikor indítom alapbeállításon van.
  • DarkSector
    #1403
    csak fentről szedj áramot, és dobáld orrba szájba.
  • Evin
    #1402
    Nekem úgy rémlik, hogy mikor leesik, akkor bele kell mélyeszteni a pengét.
  • krisztajo
    #1401
    És mit csináljak vele, hogyan tudom sebezni???
    Illetve ha közel megyek akkor megsebez amikor rácsap földre, ezért maradtam távol tőle.
  • Evin
    #1400
    Ha leesett, menj közel hozzá. Nagyon közel.
  • krisztajo
    #1399
    Azt a böszme nagy szörnyet a templomban hogyan lehet kinyírni???
    Már órák óta ezzel szenvedek. Hiába dobálom a tüzes pengével csak leesik a földre.
    Ott is betudok vinni neki néhány találatot, de utána visszaugrik a falra és kezdődik minden előröl. Már próbáltam lőni is de az sem hatotta meg. Mi a fenét kellene vele csinálni???
  • emilkee
    #1398
    Ha az alapban megadott felbontást megnövelem kilép a játékból.
    Windows 7 rendszerem van.
    Mi lehet a gond?
  • DarkSector
    #1397
    nm :D
  • REALITAS
    #1396
    Köszi.
  • DarkSector
    #1395
    álltalában 1 helyen szoktak elakadni.
    az udvar jobb hátsó sarkában gondolom van egy rácsos kapu.
    nah a mögötte lévő kapcsolót kell megdobni, az új tulajdonságoddal (irányíthatod a pengédet.)
  • REALITAS
    #1394
    Sziasztok!

    Segítene valaki nem találom a tovább vezető utat képet nem tudok adni remélem ráismertek még elég az elején járok liftel felmegyek jobbra van egy udvar állványokkal több kisebb épület de nem találok semmi ajtót hogy merre menjek.