37
Sci-fi FPS
  • SG rock
    #37
    Fifa World cup 2006-hoz az elöző üzenetből hiányzik!
  • SG rock
    #36
    Valaki irjon cd kulcsot irjon ide!
  • nuszi
    #35
    van valakinek call of duty cd kulcsa?
  • _Atti_
    #34
    nekem kért..ujratelepitettem ugy is kért..ezvan uninstall ugyse halottam rola semmi jót..
  • ThugEdge
    #33
    sztem ez a topic nem a neuro hunter,két tök más official sitja van a kettőnek
    nemtom,akinek van kedve nézzen utána
  • Evangelist
    #32
    Nem megy. CD-keyt kér, nincs az .nfo-ban, M.A.D.é nem műxik. (Jó az? ment valakinek?) Ja és az istennek sem találni sehol. Pls help us.
  • armandusy
    #31
    hogy kell beindítani segítetek? deamon 4 fenn van és nem indul cd keyt kér?
  • BlackVoid
    #30
    Ez a Neuro Hunter akar lenni?

    Ha igen:
    Nem kell hozza CD kulcs, hehe. Viszont nincs benne invert mouse!!! Ezek masik galaxisban eltek eddig? A jatekosok kb. 1/4-e szamara ez igy jatszhatatlan.
  • M.A.D.
    #29
    q5g5q94g694h9745hyu
  • _Atti_
    #28
    itt is
  • reaper4
    #27
    "Egy Cd-kulcsot nem tudnátok ideírni, merthogy az NFO ugyan írja, hogy ott van, de nincs." detto
  • _Atti_
    #26
    a védelem se kért kulcsot?
  • azazel
    #25
    köszi

    viszont bocs, de azt nem írtam, hogy nekem ezt install után csinálja, amikor indítanám a játékot
  • cenci
    #24
    a cd-k mountolásánál nekem is ezt csinálta.
    amikor fekete a kép nyomjál ctrl-alt-del
    windows feladatkezelö:program leállitása
    ettöl még bemountolta-keresd meg a virtuális meghajton:setup exe
    elkezdi felrakni,-kéri a 2.cd-t:ugyanugy fekete kép ha bemountolod
    állitsd le a win feladatkezelöben ezt is /ctrl-alt-del/
    ettöl még ezt is berakta ugyhogy:az install folytatásánál:ok/csak nézd meg azt mutatja e,amit kell,elérési utnak../
    ezután felrakja,de sajnos nekem nem sok örömem volt benne-ezután sem:
    20 hozzászolás..........
  • azazel
    #23
    Nekem
    ha az 1-es cd-t mountolom akkor -> indításkor fekete képernyő, program nem válaszol
    ha a 2-es cd-t mountolom akkor -> please enter cd-key

    nektek működik a játék?
  • cenci
    #22
    nekem nem kért hozzá kulcsot az indtall-kor...
  • Reboszi
    #21
    Sziasztok!

    Egy Cd-kulcsot nem tudnátok ideírni, merthogy az NFO ugyan írja, hogy ott van, de nincs.

    Köszi
  • cenci
    #20
    én már leszedtem el is indult/sf védelmü/
    a mozi lement,new game,loading:bejött valami kert,volt benne kályha meg asztalon 1 kés.
    sokáig nem tudtam nézegetni mert elkezdte váltogatni a felbontást:kép el vissza.utána meg ugy kiakasztotta a videokártyámat,hogy a vpu recover is csak ujrainditással tudta helyretenni.gondolom gyenge hozzá az ati 9250.
    ugyhogy a mozi alapján nem mondanám b kat.-nak+az alapján sem ahogy nálam viselkedett....
  • Lacc
    #19
    Majd ird le milyen mert én most inkább nem kockáztatom meg a képek alapján. Valami B-kat. stuffnak tűnik nekem...
  • Coolfire
    #18
    Ez nem egészen spontán véletlenül a Neuro Hunter?Mert már pár napja kint figyel a neten,én is most akarom tesztelni.
  • ThugEdge
    #17
    nekem tetszik bakker
  • grebber
    #16
    Képek
  • grebber
    #15
    5 új kép
  • grebber
    #14
    e3: Neuro: pszi harcosok

    Sogun, 15:08 - Játék: Akció

    (IGN) A Neuro című FPS a 3MAP Games Homeplanet univerzumában játszódik. Ezt a köteléket hivatott jelképezni az enyhén skizofrén tréler, amelyben egy mesterséges csillagkapun keresztül űrhajó lép be normál térbe és megközelít egy bolygót. A következő képeken űrállomás irányítótermét látjuk, ahol Syndicate Wars-szerű holografikus épületek emelkednek ki egy hi-tech terepasztal lapjából.

    Vált a kép és máris pszi-harcos főhősünkről készült felvétel pereg szemeink előtt. Ismét váltás. SWAT kommandó konténerhajója érkezik egy ellenséges űrállomásra. Kinyílnak a csapóajtók és harcosaink elkezdik hentelni a magas terem felső részén körbefutó rámpáról tüzelő maszkos terroristákat. Főhősünk 19 pályán veheti át az irányítást ellenfelei elméje felett. Épületek belsejében és szabadtéren zajlik a hent. A 3D motor szépen fényez és bump-mappol. Hagyományos és futurisztikus fegyvereket feszegethetünk ki legyilkolt ellenfeleink merev ujjai közül. Kiadó az orosz Russobit-M

    Képek tudtok nézni ott ahonnan a forrás származik :--> Hardwired
  • M@TriX
    #13
    Amúgy a játékról még nem nagyon lehet mit beszélni, mert nincs túl sok dolog kinnt róla, ahhiot képest, hogy erre a tavaszra ígérik még egy demó sincs...
  • M@TriX
    #12
    "Azért néha megnézitek a topic címét is, vagy az már nem is számít?!"

    Az már nem. ;)
  • shaba23 #11
    Inkább fussatok, mert jönnek a beszívott ruszkifekák és

  • shaba23 #10
    Ti arra vártok, hogy grebber nyisson egy topicot és lehessen jönni kötekedni?
    Azért néha megnézitek a topic címét is, vagy az már nem is számít?!
    Ha már megnyitjátok és veszitek a fáradtságot az írásra, akkor nemlehetne a témához kicsivel közelebb álló dolgokat megosztani a nagyérdeművel? Vagy mostantól ha grebber topicot nyit jöttök és elsütitek a nagy poént: Nah...grebber megint nyitott egy topicot...stb
  • HuAn82
    #9
    lol!
  • Sadun Tryst
    #8
  • ricsi1
    #7
    ide is sokan írnak...
  • Sadun Tryst
    #6
    nekem is!
    de legalább már nem rakja be a képeket, hanem csak linket ad, ami már pozitív dolog! :)
  • M@TriX
    #5
    :)))))
  • zaki
    #4
    rögtön, miután megláttam a hírt a gamestaron, az volt az első gondolatom, hogy mikor fog grebber topicot nyitni a játékról
  • grebber
    #3
    A trailer alapján kira game lesz ez is legalábbis nekem tetszik!
  • grebber
    #2
    [MOVIE] Neuro

    [2004-03-23 @ 12:07 - ZeroCool]

    A Russobit-M-től a kedves gyermekek átadtak egy FTP elérést, ahonnan letölthettem a legújabb Neuro videót. A játék egy, már korábban bejelentett sci-fi témájú FPS gyilokcucc, melyet orosz barátaink már jó két éve bütykölnek. A progi következő nyilvános bemutatója a hónap végén, Párizsban megrendezésre kerülő MILIA-n leszen.

    Info: Gamestar

    Képek
    Trailer!
  • ricsi1
    #1
    #1