29
Grafan: ultrarealisztikus RPG/FPS
  • K.András
    #29
    Semmi bajom grebberel,csak feltünt egy ideje hogy topik vadász :)))
    Aztat meg nem szeressük :P
  • Bandew
    #28
    Szerintem meg ha András nem látja, hogy a témaindító grebber, akkor békén hagy mindenkit.
  • donpedro
    #27
    Engem viszont nem érdekel, hogy ki a témaindító, ellenben a hírt,, a képeket érdekesnek találtam, ergo számomra hasznos a topic, bár valszeg most néhány nap alatt eltűnik a süllyesztőben egy időre. (Hacsak "fel nem offoljuk") :))
  • traXion
    #26
    Ha nem lenne kiírva, hogy ki a témaindító, akkor nem is érdekelné a srácot annyira, igaza van Andrásnak.
  • shaba23 #25
    A Doom3 télleg realisztikus...pont olyan a fürdőszoba mint itthon :)
    A monszta is olyan, mint ami az ágyam alatt van :)
  • donpedro
    #24
    Nekem se fáj, ha egy ilyen topic nyílik, nem is igazán értem, hogy másokat miért zavar. Most van hír a játékról, most kell róla beszélni, nem? A Diablo4-ről is akkor kell topicot nyitni, amikor hírek, képek lesznek róla, erről most vannak képek, most kell róla topicot nyitni.

    Ami a képeket illeti, valóban nem túl meggyőző, de mivel olyan effekteket fog használni a játék, amihez még nincs hardver, így ez nem meglepő.
  • CarajoEsp
    #23
    Én spec örülök ,hogy ennyi mindennek van topic. Feljövök , látom ,hogy egy toopicba 20-30 hozzászólás ,akkor egyből tudom ,hogy kinyitotta. DE!!!! legalább hamar értesülök minden új játékról.
    Amióta van grebber azóta semmilyen újságba bele se néztem:D
    nem nagyon tudnak újat mutatni.
  • CalebJoe
    #22
    Szerintem a Doom 3 lesz realisztikus már amit a videókból látni lehetett.
  • Esrohnoil
    #21
    Túl mű.
  • Esrohnoil
    #20
    Nekem nem tetszik... Agyontracelt képek.
  • traXion
    #19
    A polcról zaki.... Ne felejsd el! :D

    Ez van, valaki nem változik...
  • Frank99
    #18
    holnap nyitok a Diablo 4-nek......


    :-)))
  • Frank99
    #17
    de szép....................................................................................................................
  • K.András
    #16
    Téged az érdekel, hogy egy feltehetöen jo játéknak te nyithas topikot,vannak poszt vadászok,meg vannak topik vadászok is,te utobbi közé tartozol...
    Az mindegy milyen lesz a játék meg mikor lesz,téged csak az érdekel hogy a te neved legyen ott...
    Szerintem ez szánalmas...
  • Bandew
    #15
    Jól van na, csak próbálok igazságosabb lenni. :-)
  • grebber
    #14
    Na szép ha abból ha a közvélemény szerint csak 2-3 lesz jó akkor nyilvánosan beleugrok a lánchídról a Dunába!
  • grebber
    #13
    Egyébként nem értem hogy mér baj ha elöbb nyitok topicot mint ahogy ti gondoljátok ha lesz több info akkor itt is bent lesz!Jobb hamarabb mint soha! Legalább tudjátok hogy lesz ilyen is! :)
  • zaki
    #12
    túl sokat? 1 hónap alatt ha nem nyitott 25-20-at, akkor 1et sem. abból jó, ha 2-3 jó gamma. mafia 2 - grafan? no comment
  • Bandew
    #11
    Ez hülyeség!
    Én is nyitottam topicot a Mafia2-nek, pedig annyi volt róla az össz hír, hogy lesz.
    Oké tudom, Grebber tényleg "kicsit" túl sok topicot nyit, de azért ne szóljuk le mindegyiknél.
  • DJ Skyline
    #10
    jó van...nem azt mondjuk hogy ne nyiss topikot,de miért nyitsz olyanról amiről van 3 kép,és kb. 30 sor adat!többet nem tudsz róla...majd ha bejelentik,lesz oldala,meg minden akkor már lehet,....
    a Doom3-at meg sokan várják,sokan játszottak az egyel,és kettővel,...és amíg jön a 3 addig megdumálják milyen lesz,mit várnak,stb...de ezt nem hinném hogy annyian imserik mint a Doom3-at...ennyi!
  • zaki
    #9
    na ja, csak a megjelenést állandóan eltolták/eltolják. és az egy másik kategória
  • grebber
    #8
    Nem érdekel mit mondtok a Domm 3 nak is mikor nyitották a topicot azt hol van még!
  • DJ Skyline
    #7
    hát én se!
  • K.András
    #6
    Hát sok értelmét én nem látom,te?
  • DJ Skyline
    #5
    akkor ezek szerint closed lesz a topik?
  • zaki
    #4
    már vártam, mikor nyit róla topicot grebber
  • DJ Skyline
    #3
    Megjelenés?
  • K.András
    #2
    Na akkor majd 2-3 év mulva már lesz neki egy topik...
    LOL
  • grebber
    #1
    Ultrarealisztikus FPS: Grafan
    2004. március 16. 12:40, Kedd

    Már 2003 szeptemberében megalakult egy redmondi cég, az Emogence, de csak most hallattak magukról. Bejelentették, hogy már fejlesztenek egy ultrarealisztikus RPG/FPS-t amelynek címe Grafan lesz.

    A csapat mindegyik tagja a Microsoft valamelyik stúdiójából vált ki. A fejlesztők vezetője Herb Marselas dolgozott az Ensemble Studios-nál és Bungie Studios-nál is. Ő készítette az Age of Mythology 3D grafikai motorját és dolgozott a Halo 2-n. Korábban részt vett az Intel fejlesztéseiben és ő volt egyike az első 3D hardver fejlesztőinek.

    Ebből kifolyólag nem is liszenszeltek külön grafikai motort, hanem saját maguk fejlesztenek egyet. Ez képes lesz nagyfelbontású textúrák, dinamikus fények kezelésére és használni fogja a Pixel Shader 3.0 lehetőségeit is. Igaz jelenleg még az elérhető kártyák is a 2.0-t használják, és az ATI R420/R423-ból is hiányozni fog még ez a Shader.

    Az Nvidia várhatóan valamikor a közeljövőben érkező NV40-es grafikus processzor Pixel Shader 3.0 és Vertex Shader 3.0 támogatással fog rendelkezni és a legfrissebb pletykák arról szólnak, hogy az Nvidia NV50 és az ATI R500 már ezen Shaderek 4.0-s verziójával lesz felvértezve. A lényeg az, hogy mire a játék megjelenik addigra már elérhetőek lesznek a megfelelő kártyák.

    Elnézve a képeket a fiúk értik a szakmájukat és a téma is nagyon hálás lehet. Eddig talán a Deus Ex sorozatot tudnám megemlíteni mint hasonló alkotást. A játékról mindössze ennyi információt közöltek, és egyéb számadatok (mi hány és mikor) egyenlőre nem ismeretesek. Viszont érdemes odafigyelni erre a projektre mert nagyon ígéretes.

    info: Supergamez!