88242





A nem hivatalos (privát) szerverekkel kapcsolatban máshol keress információt! A topik olvasói nem tudnak semmit a privát szerverekről, ezekről kérdezni felesleges és büntetőpont jár érte.


Magyar Rajongói Oldal



  • T800
    #88242
    Sziasztok!

    Kicsit kihalt a fórum, de azért megpróbálkozok :)

    Tehát kicsit szeretném rendbe rakni a fejemet a sok választási lehetőség miatt. Adott ugye az official www.lineage2.com

    Itt van most 3 különböző lehetőség:
    -Lineage 2 ADEN
    -Lineage 2 Classic
    -Lineage 2 "GOD" (Én csak így hívom amióta megjelent, nálam ez jelenti a 4. kasztos változatát a játéknak.)

    Nos ez az ADEN most letartolta a réginek mondható GOD-ot? Mert úgy látom már semmi mást nem reklámoznak a honlapon az arcomba, csak ezt meg a Classicot.

    Valaki el tudja magyarázni, hogy mi a helyzet? Illetve mi a jövője a játéknak? (Tudom H5 után már nagyon semmi, legalábbis a veteránok ezt vallják és én is az Ő oldalukon állok.)

    De ez az ADEN érdekes lenne ha nem lenne p2w mert valljuk be, azok a játékosok akik C1 óta követik a témát már 30-40 év körüliek lehetnek, családdal munkával kevés szabadidővel.

    Kérdésem tehát hogy mi ez az ADEN és hova tűnt benne a 4. kaszt, mi az elképzelése vajon a fejlesztőknek a játék jövőjével kapcsolatban?

    Köszi ha valaki felvilágosít! :)
    Üdv!
  • BnSToci
    #88241
    Sziasztok!

    L2 Essence a 4game kalap car... valódi játékos szám kevés, de televan adenafarmerrel úgy hogy mozdulni nem tudsz. Bankártya nélül semmi értelme. Az eventek és pénzért vehető packok boxok pedig csalásra épülnek, mindg kizárolag az értéktelen dogokat fogod kapni....
    Értelmetle az egész.
  • biomage
    #88240
    oceaniaba állitsd a regiont :D
  • Cortinaar
    #88239
    Sziasztok! Régen játszottam L2-őt, most szeretném kipróbálni, letöltöttem az Ncsoft programot, elindítva viszont cvsak valami Blade and Soul nevű játék telepíthető. Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm. Üdv. Gábor
  • Mydgard
    #88238
    Csao! Par napja belekezdtem az Innova L2 Essence Blue szerveren, van par erdekesseg.
    - konkretan beepitesre kerult egy walker, ezzel legalis modon megkimelnek a grindelestol. A dolog fonakja, hogy folyamatosan 1% felett kell tartani egy bart, mert ha nullara csokken nincs adena drop. Ehhez minden nap kiveheto egy box, amiben van bottle es soulshot ticket.
    - nincs tobbe D C B A S shot, csak siman shot. A dimensional merchant barhonnan elerheto ha venni kell.
    - teleportalni barhonnan lehet barhova, 2. kasztvalto utan igen luxus mulatsag lesz. :)
    - vannak solo raidek, amiket egyedul le lehet olni es spawn utan oda is lehet teleportalni. Mar leoltem parat.

    Szoval erdekes az egesz.
    Utoljára szerkesztette: Mydgard, 2019.11.14. 06:51:36
  • aemus
    #88237
    Fafurion Update : Producer's Letter
    Utoljára szerkesztette: aemus, 2019.01.24. 13:12:44
  • aemus
    #88236
    Javítás : A Lineage 2 Classic a megjelenéskori (2004) Lineage 2-őt hozza vissza, a max. lvl 70, és B-grade.
    Forrás : L2 Classic Faq
  • aemus
    #88235
    Úgy tűnik "Show must go on" videó érkezett a következő Lineage 2 update-ről :
    Lineage 2 - Faturion
  • aemus
    #88234
    Meglepődve tapasztaltam hogy a Lineage 2 még mindíg él, 4-5 év kihagyás után újra beléptem és bár néhány karakterem elveszett, egy karim megmaradt a Naia szerveren.
    Jó vele most is játszani, annak ellenére hogy a játék már 14 éves múlt, mégis képes lekötni az embert :)
    A Lineage 2 Classicot is kipróbáltam, relative sok játékos játszik vele, a tört szerveres időkre emlékeztet, de a 83-as max lvl, a 4. kaszt és az npc buffok hiánya (a kényelmes dolgokat könnyű megszokni) miatt én maradok a "Modern" L2-nél és kiváncsian várom a Lineage 3-at.
    Utoljára szerkesztette: aemus, 2018.12.26. 12:41:42
  • T800
    #88233
    Hali!

    Classic NA ADEN szerveren van egy kis közösségünk. Aktív healert keresünk. Munka mellett napi másfél-2 óra játékra van időnk, az illető is nagyjából ennyivel számolhat.

    Van jelentkező?

    Béke
  • Ryleh
    #88232
    Hello! Visszatero lettem, giran on. Orc shaman a preferalt classom. Keresek klant, tarsasagot. Tovabbi kellemes jatekos 7veget mindenkinek!
  • T800
    #88231
    Srácok a gladiator 40 fölött mennyire használható még Blunt+pajzs kombóval? (Ahogy néztem végig kap sword/blunt masteryt, illetve skillt is)

    Illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy a sword/blunt mastery az kihat a 2 kezes kard illetve bluntra is?

    Előre is köszi!
  • kraven54
    #88230
    Én Aden-ra mentem :) kb 2002-ben toltam utoljára
  • semo1
    #88229
    Melyik classic serverre mentetek?
  • T800
    #88228
    Szia!

    Én a Paladint javasolnám, de aztán lehet valaki másra esküszik. Szerintem az a köztes választás!
  • frango
    #88227
    Hi!
    Október 3-án indul az ncsoft-féle classic server és szeretnék majd játszani. Már nagyon rég játszottam a játékkal és akkor is csak privát szerveren. Annyit szeretnék kérdezni, hogy melyik tank kasztot válasszam? Olyat szeretnék ami jó azért mindenre. 1v1, mass pvp és pve. Vagy olyat, ami a legnehezebben hal meg.
  • Predtom0O
    #88226
    A szerver online letszamot nem tudom hol lehetne megnezni, de vannak joparan.Szervernek regi kronika az alapja, de sok valtoztatassal a balance miatt ami sztem ezen a szerveren a legjobb.
    Ki kell probalni nehez lenne leirni mindent.
  • T800
    #88225
    Szuper, ez jól hangzik! :) Azt esetleg meg tudom nézni valahol, hogy mennyi az online játékos jelenleg? Plusz mennyire hajaz az OFF szerverre? Vagy ez ilyen szétvariált szerver lenne? Csak egy régi krónikával?
  • Predtom0O
    #88224
    10 euro/ho, de szokott lenni akcio akkor 17euro 3 honapra.
    A szerot ki kell probalni mindenkinek mas jon be, de sztem ez a szero jelenleg a legjobb amit lehet talalni (itt nincs p2w).
    Az oldalon sok info megtalalhato erdemes vegigolvasgatni.
  • T800
    #88223
    www.lineage2.eu-n belül találtam egy ilyet hogy Lineage 2 Classic

    Valaki tud bővebb infóval szolgálni róla? Azt látom, hogy havidíjas, de mennyit kell fizetni? Playerbase mennyi lehet stb... Mi is veteránok vagyunk, újra akarunk menni egy szeróra, megint újabb esélyt adva... Valaki infó? :)

    Köszi előre is!
  • biomage
    #88222
    te most odikeet akarok idehozni? kurva rég logolt ide be :D
  • LocalPatriot
    #88221
    Nosztalgiázok a fórumon, és akkor meglátom ezt:
    "Aki naian komolyabb clanban jatszik mindenki tudja h en vagyok a legjobb toros a serveren." by Odikee. Imádtam ezt a fórumot, ahol a sok selejt ilyeneket írt:D
  • Vicodine
    #88220
    Hat azon mulik, nc mennyire kurja el. Ugye az egyik legtobb penzt termelo jateka az ncnek a lineage elso resze, a project tl ezt lovagolja meg, annak keszit folytatast. Nyilvan sokan szeretnenek egy uj L2ot, de szerintem ezzel sem lesz baj igy elso ranezesre. Csak hat nc...Lehet nem a jatekon fog elcsuszni az egesz, hanem az uzemeltetesen, mint mindig. Jovoje biztos lesz, csak nem biztos, hogy nalunk :D Koreaban szerintem tutira tarolni fog, akarcsak a mobilos Lineage
  • T800
    #88219
    Nekem is nagyon hiányzik... Mi még C1-ben kezdtük, a lineage2world tört szerveren. Hihetetlen élmények voltak... Mára már csak a botok és a pénzes játékosok maradtak sajnos.

    Szerintetek van jövője ennek a most készüli PROJECT TL-nek?

  • Hunter of Deer
    #88218
    több mint 3 éve berageltem és eladtam mindenem Coreon.
    Néha hiányzik, de aztán eszembe jut, hogy pay to win és tudom, hogy jól döntöttem :)
    Illetve már a sok meló miatt nem is lenne rá időm, meg persze a társaság is sokat számított :)
    Azt sajnáltam viszont, hogy a Hero nem jött össze Ghost hunterrel mindig csak 2-3 hely önerőből, de a havi 1-2k €-t beletoló játékos ellen nem volt esély még feedeléssel sem :S
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2018.03.12. 20:25:39
  • barret
    #88217
    Up! A történelem legjobb multi játéka :)
  • Nexuzz
    #88216
    Line][age BlackBird Low Szerver

    http://l2blackbird.hu

    Béta Start 2017.12.15
    Magyar Low - Server, 3x Experience Point, 4x Skill Point, 5x Adena, Special Shop, Newbie buffer, Custom system, Magyar NPC-k

    Sok szeretettel várunk mindenkit !!
  • Mydgard
    #88215
    Udv!

    Szeptember 6.-an indul ez a szero, jon valaki?

    http://www.l2lionna.com/
  • T800
    #88214
    Nagyon hiányzik a régi Lineage... tényleg a truly free óta vége az egésznek
  • Vicodine
    #88213
    "1x rate, minden kis szarért küzdeni kell!" Szenvedni, ugy jobban illik ide, a kuzdes az valami mas, azt elvezi az ember :D
  • majkipapa
    #88212
    Üdv!
    Ez egy off :
    https://l2c1x1.com/public/
    (de mint látod chronicle 1, azaz alap játék, 1x rate, minden kis szarért küzdeni kell!)
    Ezen látod mennyi aktív játékos tolja:
    https://l2c1x1.com/api.html

    Nem sokan játszanak, de ha valaki egy c1 szerót üzemeltet, az nagy fan lehet.
    Kicsit szerény a piár, de nem rossz a szerver!

    Májki
  • Vicodine
    #88211
    Veletlenul talaltam ra, mert nem L2ozom mar, de akinek nincsen kedve szivni offon, az egy 7x-es, full off motoros, 3-4k playerszamu szeron elvezkedhet, jonak tunik:) Ha nem, akkor sry...
  • Lapajka
    #88210
    Magyar szerver nincs már! Ezzel szembe kell nézni! Az utolsó magyar szerók a Whispering Fields, a Revolution, és a Resorurce volt. Mind behaltak! a magyar L2 szervereknek vége. De hát valahol érthető, hiszen a tört L2 dp-k messze nem fejlődtek úgy, mint pl a Wow, nem voltak és nem is lehettek úgy fejlesztve és messze nem kaptak olyan promót. Bár az egyik legjobb MMO, ami létezik, a Wow-nál messze jobb, felnőttek számára játszhatóbb sokkal, nem idétlen infantilis gyerekes retardált messze annyira, mint a Wow. És minden más ami szóba jöhet, meg jobbára fizetős, vagy havi díj, vagy a kliensért kell fizetni, vagy menet közben húz le emelt díjas sms-ekkel a brigád, ha fejlődni akarsz normálisan (pl Metin2 ugyebár)... Tehát akik nem akartak/tudat költeni azok játéka is az L2 volt a tört dp-kkel, bár elk kellett szenvedjék a bug cunamit, de azzal együtt is jó volt, hiszen ha más nem is, jó közösségek alakultak ki. Nos ennek az aranykornak vége, említett és még sok más okból (amit nem részleteznék tovább, aki ismeri a terepet, tudja jól mind)... Az L2 fanatikus pléjerek mentek tehát forgalmas és élvezhető külföldi szabad szerverekre, és magyar klánok még ott találhatók, de tudni kell, hogy a kétezres évek magyar játékos brigádjainak töredéke foglalkozik még L2-vel (nyilván ki is öregedtek idézőjelben, mert bár még nem nyugdíjasok, de munka család stb előbbre van, aztán más gamer-ek, meg játszanak mással, hiszen dömping, a bőség zavara van, az ember azt sem tudja mivel játsszon). Az EU szerveren sincs nagy magyar élet... Sokan, sőt a legtöbben titkolják idegenek előtt hogy magyarok, hiszen sajnos itt is mint szinte mindenütt, szégyen magyarnak lenni és félnek egymástól a magyarok, mivel annyi az idióta seggfej magyar sajnos, hogy miattuk bizony jobb titkolni... ez a kis magyar nemzetközi valóság sajnos... :(
  • Monoton
    #88209
    Ezen a címen található az eu szerver. 1-2 kisebb magyar klán van, de a hazai játékosok nagyobb része inkább nemzetközi közösségben játszik.
  • T800
    #88208
    l2 eu-n talán van még magyar klán. Egy éve kb. én ott játszottam utoljára. Magyar szerver nem hiszem, hogy divat még manapság, de aztán lehet én vagyok már a kiöregedett ehhez :) Az utolsó magyar szerver ahol játszottam az a babföld volt. És az nem most volt már.... Talán még valamikor középiskolában az Ó időkben :) Régi szép idők... 250 fős társaság, és egy hacker csapat szétverte az egész szervert. Talán még a klánjuk nevére is emlékszem, Power Rangers, és egy rokkantjel volt a zászlójuk :)
  • KOXI22
    #88207
    Újra el akarok kezdeni játszani a L2 -vel csak nem tudom hol kéne a magyar szerverekről jót még nem halódtam . Az angolom meg nem jó , tudnál olyan szervert mondani ahol sok magyar és segítő készek mármint infókal .

    www.l2eu.com erről a szerveröl halódtál már illetve ha igen tudnál róla mondani valamit .

    Meg minden érdekel ami hasznos lehet az L2 -ben .
  • T800
    #88206
    Szia!

    Mik lennének azok a kérdések?
  • KOXI22
    #88205
    Sziasztok , Látom jó régen nem írt ide senki se már , de azért hátha olvassa még valaki ezt .

    Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban tudna valaki segíteni benne ?
  • Hunter of Deer
    #88204
    jah, így most már pay2win....
  • savior666
    #88203
    Igaz az, hogy f2p lett a jatek?