257
Atlantis Evolution
  • Werwolf88
    #257
    ha valakinek kell, itt a végig játszás

    http://www.adventuregames.hu/cikkek/atlantis_4__evolution_%5Bvegigjatszas%5D

  • debiandras
    #256
    Helló!
    Lehet, hogy hülye vagyok de nem jutok tovább ennél a rohadt "korongos" résznél! Help!
    A két kis csajtól megszereztem a korongokat, de Cosmoét nem találom a konzol kinyitása után. Sőt aztán átöltözés után a másik 2db sincs a csajoknál a konzolban!
    ????????????????
    Végigjátszást ha tud valaki akkor ide légyszi: [email protected]
    Köszönöm!
  • lewus
    #255
    Sziasztok nekem az első cdje kéne az Atlantis Evolutionnak
    mert csak 99%ig lehet letölteni torrentről,esetleg akinek
    megvan a Rapidsharera feltehetné,köszi elöre is.
  • Beya
    #254
    Köszönöm, hogy feltettétek a magyarítást. ;) Ha esetleg valakinek megvan az Atlantis 3 magyarítása, azt is szívesen fogadom. :D
  • laci bá
    #253
    segits! hogyan lehet a magyaritást feltelepiteni?
  • karnokd
    #252
    Üdv, nálam valamiért nem jelenik meg az egérkurzor és sehova sem tudok kattintani. Másnál ezek szerint megy? (WinXP SP2, C2DE6600, 2 GB RAM, 8800GTS)
  • szegofeco
    #251
    Sziasztok
    Nekem is kellene a game, de mindenhol csak 99,9%ig tölthetö.
    Ha valakinek meg van a game teljesbe vagy ok az első lemeze is,
    vagy eredetibe megvan de már nem játszik vele, kérem irjon a
    [email protected] címre mert minden megoldás érdekel!

    A Byte legyen veletek!
  • Frank27
    #250
    Hello!

    Nekem is rossz az 1-es cd.
    Tudna valaki segíteni?
    Nekem is part01 és 02 kellene.

    Előre is 1000 hála.
  • mariann84
    #249
    Bocsi, megtaláltam lentebb a magyarítást hozzá, köszi annak aki feltette!
  • mariann84
    #248
    Légyszi, magyar fájlokat küldje el nekem valaki, olvastam lentebb hogy felül lehet írni vele az angolt.
    [email protected]
    Köszi előre is!!!
  • nightsucker
    #247
    Hi.

    Rosszul töltöttem le az 1. cd-t és az a kérdésem, hogy nem tudtok-e egy olyan oldalt ahonnan le tudnám szedni.

    Előre is kösz.
  • sd54321
    #246
    © CéZé
    2006. márc. 16. 16:10 | privát | galéria | válasz erre | #199
    Utólagos engedelmeddel.

    MAGYARÍTÁS

    Tudom, h ez egy éve volt, de nekem most lett rá szükségem:)
    Nagyon szépen köszönöm!!!!:)
  • moni69
    #245
    Fent vagyok az istenek palotájában? Viszem a vállamon a zsákot, dobálom a csavarokat, mégsem tudom merre tovább.Valaki tudna segíteni?
  • Fülüke
    #244
    igen tudom, csak hogy a part1 és part2 fájl rossz, hibás és az miatt nem akarja kicsomagolni. Ha neked megvan, e-mailon nem tudnád csatolt fájlként elküdeni? Ha nem gond. Tudom hogy kb 20 megásak egyewnként, de a vipmailban fellehet akkkorát is csatolni, meg gondolom a g mailban is.
  • grebber
    #243
    Ezeket kikell csomagolni winrarral és megkapod az image fájlt amit majd bekell mountolni a Daemon tools nevű progiba.
  • grebber
    #242
    Mi a gond a parto fájlokkal?
  • Fülüke
    #241
    HELÓSZTOK! HA VALAKINEK MÉG MEGVAN EZ A JÁTÉK AZ SZÓLJON MÁR. HA MEGVAN NEKED AKKOR NÉZD MÁR MEG, HOGY A TELEPÍTŐJE PART-OKBÓL ÁLL E. PL: part01, part02, stb... MERT HA ABBÓL ÁLL AKKOR SZÓLJÁL MÁR. LÉGYSZI, NAGYON FONTOS.
  • Fülüke
    #240
    HELÓSZTOK! HA VALAKINEK MÉG MEGVAN EZ A JÁTÉK AZ SZÓLJON MÁR. HA MEGVAN NEKED AKKOR NÉZD MÁR MEG, HOGY A TELEPÍTŐJE PART-OKBÓL ÁLL E. PL: part01, part02, stb... MERT HA ABBÓL ÁLL AKKOR SZÓLJÁL MÁR. LÉGYSZI, NAGYON FONTOS.
  • littlefisch
    #239
    Hali! Valaki tudna nekem segíteni Egypt III. végigjátszás ügyben???
  • moni69
    #238
    Köszi szépen Vanderer, már tuljutottam ezen a részen. 2 hétig dekkoltam ott. Most máshol vagyok elakadva. Fent vagyok az istenek palotájában? Viszem a vállamon a zsákot, dobálom a csavarokat, mégsem tudom merre tovább.
  • Vanderer
    #237
    Remélem még időben válaszolk, jó ideje nem jártam erre...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kavics az épületből kidob a falon keresztül, az épület mellett álló őr bemeg középre, ekor az őr helyén spuri tovább. A következő két épület között, irány a szemben levő fal, ahol a földön megtalálod a botot...
  • moni69
    #236
    Nem jár már erre senki sem aki tudna nekem segíteni???
  • moni69
    #235
    Sziasztok, kellene nekem egy kis segítség. Ott tartok, amikor le kellene ütnöm az egyik őrt, hogy a el tudjak jutni a kapuig. Egy szobortól indulok, ahol fel tudok venni egy csomó követ. De botot sehol sem találok. Az egyik ' épületbe" be is tudok menni ahonnét kitudok dobni követ. Gondolom igy kellene elterelnem a figyelmet, de hol a bot?????
  • Adri
    #234
    ha jól emlékszem eldobod a követ jön a gyík és akkor a fal mellett továbbmész .....nem kell átuszni!
  • cezi8
    #233
    Sziasztok! Nemrég került a kezembe a játék és nagyon tetszik, ám elakadtam. Megtaláltam a fát, ki is nyitottam az ajtót, a kötéllel elmozdítottam a kőfedelet. Már a barlangban is voltam ,felvettem a köveket,de az a dög megesz, ha bemegyek a vízbe. A kőfedél felnyitása után megpróbáltam újra levenni a kötelet, hátha lehet újra használni, de semmit nem enged. Talán nem vettem fel valamit? Kérem segítsen valaki! Előre is köszönöm. Cezi.
  • Vanderer
    #232
    Nemtom hogy segít-e?, De sztem ezt hagytad ki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az előtérben, menj be a bal oldali ajtón, ahol a fiatal Enna búslakodik az ágyon. Az ajtóval szemben (vagy mellette?) kattints a tekercstartón az egyik tekercsre, ami leesik a földre, majd még1 katt és kigurul az előtérbe. Ezután az öreglányt csald ki az előtérbe, és kattincs ajtó melletti akármire, hogy az öreglány észrevegye a tekercset. Ezután már hajlandó kimenni...
  • Kamisama
    #231
    Helló!

    Pls, vki mondja már meg nekem hogy a játék végénél, mikor már csak valami szellem vagyok és egy kristályt kellene megtalálnom amit Enna rejtett el, azt írja a végigjátszás hogy a földről felszedett kövekkel irányítsam a költőnek a szobrához. Az erkályre még ki is megy, ha a kövekkel a szabdba kattintok, de onnan már sehova. Ha a másik oldalon kattintok hogy menjen ki, akkor meg azt mondja hogy nem fog vaktába rohangálni. Vki segítsen.
  • Vanderer
    #230
    Még mindíg esedékez az a végigjátszás?
    Vagy megoldottad??
  • Nadaryan
    #229
    angol nyelvű leírás itt: http://www.gameboomers.com/Walkthroughs/Awalkthroughs.html
  • nick0name
    #228
    Sziasztok, az a kérésem lenne, hogy ha valaki tud végigjátszást a játékhoz, akkor küldje el e-mailben [email protected] !előre is kösz
  • grebber
    #227
    Megkelett szervezni a találkát én Sama és Kama között.

    Végigtoltam!!!!!!!!
    Köszi a segítséget és a magyarítást!!!!!!!
  • Vanderer
    #226
    Mi hiányzott, avagy mit nem csináltál meg hogy felvedd a ruhát?
  • grebber
    #225
    No pánik :D bejutottam laborba.
  • Vanderer
    #224
    Aszonnya ezt a végigjátszából másoltam ki, amit kopácsoltam...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zanat keresése:

    Beszélj Cosmoval, majd indulj a korongok után.
    Az elsőt Sama lakosztályából lehet lenyúlni, a másodikat pedig Kama fürdőszobájából.
    A harmadik Cosmo lakosztályában a konzol mögött található. A konzolt az egyik könyvespolcon az egyik könyv használatával lehet előhívni. Mielőtt a többi korong nyomába indulnál, beszélj Ennaval a budoárjában, és próbálj bejutni Sama hálószobájába. Ezután vedd fel a cselédruhát, és Sama hálószobájából hozd el a negyedik korongot, amit a háló ajtajával szemben a tükör mögött megbúvó konzol tárolójában találsz. Az ötödik korong Enna hálószobájában, az ágy melletti szoborban levő konzol tárolójában található. Ezután vissza Sama lakosztályhoz, ahol a fürdőben találsz egy cserépdarabot. (lehet hogy az első látogatáskor is ott volt.) A cserépdarabbal irány Enna budoárja. Enna mögött a cserépdarabot helyezd a törött vázába a helyére, majd használt a váza tetejéből kibillenő konzolt. Innen irány Zanat laboratóriuma.
  • grebber
    #223
    Ágyú hatástalanitva de nemjutottam előlrébb á láma fasz vagyok én ehhez :(
    Nincs meg az 5. disc pedig már mindehol néztem ahol csak lehetett.
    Van egy ruha egy kis beállo résznél de irja hogy Cosmoként kell még elintézni pár dolgot.
  • grebber
    #222
    Ja azt a kék kristályt odaadta.
  • Vanderer
    #221
    Az arany színű cserép az a teleport kód része, amivel az ágyúhoz juthatsz el.
    Ha jól emlékszem, a labor előtt ki kell kapcsolni az ágyút, de ez nem bitos, ezt a variációt nem próbáltam.
    Az öreglánytól megkaptad az ágyú kulcsát?
  • Vanderer
    #220
    Aszonnya...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sama, és Kamatól tudsz 2-2 discet lenyúlni. 2 kint van az asztalokon, egy a nyafka fésülködő tükre mögötti terminálban, a másik terminált a holdas búrájú leányzó hálójában levő szoborban találod, akárcsak a cserepet, ami az öreglány mögötti amfórába kell.
  • grebber
    #219
    Cosmo,Sama,Kama,4 . nemtom honnan van :D az 5. fingom nincs hol lehet.
    Cserépdarab nem az kell majd amin aranyszinnel van az a két jel?
  • Vanderer
    #218
    Aszonnya, az ágyút kikapcsoltad már?
    A kód részeit
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a két kertben találod, ahova csak a teleporttal juthasz csak el, meg a tanácsterem előtt levő fán, a lépcsővel szemben. Ha jól emlékszem, a bal felső, a jobb középső, bal alsó, jobb alsó, teleport közepe a sorrend