21
FBI Hostage Rescue...
  • TORO
    #21
    Nagy rakás szar! A 4. (3.?) pályánál elakadtam, az élvezhetőséget a rövid idő és az idióta túszok tovább rombolják. Azzal játszatnám naphosszat, aki csinálta...
    Non-Plus-Ultra a mesterlövészpuskával 30 méterről kilőtt golyó csak a 3. próbálkozás után jut el a delikvens fejébe. És nem azért mert rosszul célzok! Egyszerűen a lövedék (szerintem) lepottyan a puska végéről. Különben az a hülye AI miért nem vesz észre?!
    Na, szar az egész. 3 hónapig pihentettem, hogy hátha megjön a kedvem, de nem. Ma: KUKA!!!!!!!!
  • perempe
    #20
    Szvsz jó kis progi, a 2. (?) pályának - buszban túszul ejtett embereket kell kiszabadítani - igazi Piszkos Harry stílusa van.
  • steweee
    #19
    förtelmesen szar!nem is azért szólok hozzá, hanem érdekességképpen.mivel jelenleg gef2ti-m van, az már nem lepett meg hogy nem akaródzott neki elindulni, mert vmi pixel shader 1.1et meg még vmit kért.de azért nem töröltem le, mert most akarok új vidkarit vennni, és gondoltam addig is fennhagyom, majd akkor kipróbálom.de most olyan töménytelem mennyiségű új videofilmeket hozott egy haverom, hogy gondoltam biztosan nem egy nagy szám, letörlöm.elindítottam az add/remove 2002-t, de az unistall megnyomása után meggondoltam magam.leállította a folyamatot, kiléptem, és a könyvtárából indítottam az exe-t, hogy még működik e.és nemhogy elindult, hanem ezek után már a hiabaüzenet panel sem jelenktezett, és simán lehetett vele játszani.találkozott már vki hasonlóval más játékoknál is pl:prince of p, conan?na, mindjárt ki is próbálom hogy azoknál műxik e így a dolog.de azért ez elég nagy genyóság hogy menne a játék, de direkt úgy csinálják, hogy régi vidkarival ne induljon.pedig ez egy szar, a többire meg kíváncsi vagyok
  • Drex
    #18
    :DDDDDDDDDDDD
  • Hmuda
    #17
    Bakker ekkora gagyi szart. Rohadtul béna ez a "játék".
  • Drex
    #16
    CS v0000000.000000 ez szerinted mi ?
  • Forrest Tomee
    #15
    A Cs-hez hasonlítani?? A CS 2.5 és 3 bétái voltak a legjobbak.

    Ez a játék valami hihetetlen. Még szerencse, hogy gyorsan lenn volt és nem töltögettem egész este. Okádék, szégyen, szar...ezek jutnak eszembe róla. Topikot sem érdemel.
  • Drex
    #13
    hehe ha leveszem a WIN ben az egérsebességet, igaz hogy használni nem lehet, de a gaméban legalább elfogadható..... :D
  • Drex
    #12
    ez fosabb a fosnál :)))))

    leszedtem, felraktam, és kb CS v00000000.000000 verzionál is szarabb :))))))))) Elmenne mondjuk ha még mindig PII 300 és TNT1 lenne a gépeinkben.

    Borzalmas grafika, MouseSens kb 23 :DDD és állithatatlan....


    DÖBBENET :))))))
  • Hmuda
    #11
    Ja-ja.

    Legjobb példák: Deus Ex 2. N/C, annyira szar.

    Uplink: pár lemez és hihetetlenül addiktív.
  • nagykispeter
    #10
    Mégis milyenek a küldetések benne,hentelős vagy taktikai fps,egyébként a Contract Jack is 2 cd-s volt és írtó nagy undormány, ugyhogy nem biztos hogy a méret dönt!
  • grebber
    #9
    A lenti képek alapján nem is tünim annyira rossznak!
    Egy probát megér nekem.
  • PREMIERE1
    #8
    Activision Value játék!

    A rakás fos és a rakás szar között mozog!

    Ezek a low budget költségvetésű és budget price fpsek irtó szarok általában. Ha letöltenéd, nézd meg hány rar vagy akármi és rögtön látod, hogy nem kéne letölteni, megvenni meg pláne!

    SZvSZ!
  • Breki33
    #7
  • Breki33
    #6
  • Breki33
    #5
  • Crem
    #4
    Description

    Deployed to any location at any time - if there are innocent lives at stake, you will be there. Play as a member of a highly trained team to handle negotiations, mobile assaults, high-risk arrests, and manhunt operations. You must rely on your training to help you make the tough calls and split-second decisions that can mean life or death for you and the hostages. Utilize a huge arsenal of sophisticated equipment at your disposal to secure the area. Cut powerlines, use smoke grenades to force the hostage takers out of their hiding places or use your stealth to gain the advantage of a surprise attack. You must use all your abilities to diffuse the situation before it goes horribly wrong.
  • Sephi
    #3
    Nem valami biztato a neve :))
  • traXion
    #2
    Lövésem sincs...
  • grebber
    #1
    Játszott már ezzel valaki?
    Ha igen milyen grafika stb.?