93
Mysterious Journey II
  • Soundmaker
    #93
    Hali Mindenkinek!

    Nagyon régóta keresem ezt a játékot, ha megvan valakinek aki el is cserélné vagy, megosztaná FTp vagy bárhogyan, az írjon már az e-mailemre. ezen kívül érdekelnének az alábbi játékok is.:

    Real Myst - Remastered 3D edition
    Riven
    Rhem
    Atalantis 1-2
    Uru - Ages eyond myst.

    Kérlek segítsetek mert már egy rakás fórumon érdeklődtem, de sehol senki nem válaszolt. Érdekel minden ilyen stílusú játék. Előre is köszi... Soundmaker

    mail: [email protected]
  • Frank99
    #92
    ezek a hülye növények szivatnak.

    ha újra próbálom, mondjuk először zöld, sárga, majd törlöm,
    aztán újrapróbálom zöld majd sárga, mindig máshogy nő.

    a levél után variálja, hogy 1 vagy kettő.
    tehát nem fix az, hogy mennyit nőjön, holott első lövés mondjuk zöld, a második pedig sárga.... így ebben semmi logika nincs.

    a két szőlső növény megvan a középső szívat.

    megesz a fene, segítsen valaki, aki már végigvitte!

    Thanx
  • yellowcab
    #91
    Na hi,
    annyira nehéznek írta le mindenki ezt a játékot,hogy kíhívásnak érzem,vajon én meg tudom-e csinálni.Igaz nem vagyok matekos(jogász),de régen versenyszerűen sakkoztam,az csak jelent majd valamit:)
  • Vajákos Mimóza
    #89
    Elvileg PIII. 800MHz, 128MB RAM, T&L D3D kompatibilis graf. kártya 64MB RAM-mal, az ajánlott viszont mindezekböl a duplája.
    Gyakorlatilag kisebb/gyengébb gépen is elég jól eldöcög.

    DVD-s verzió -ellentétben az elsö résszel- nem jelent meg a játékból. (Eddig.)

    Van itt egy rakat kép a játékból, << katt. ide >>

    Itt meg egy végigjátszás << angolul >>, persze szigorúan végszükség esetére
  • Roll
    #88
    Egyébként mekkora a gépigénye?
  • Roll
    #87
    Tettem fel pár képet a gameről:




  • ACE
    #86
    3.-hoz mi lenne a logika? HOgy a két különböző színűből összerakod külön külön, és a 8 bejelölt négyzetet nyomod meg?
  • ACE
    #83
    Hali, én most színes köveknél vagyok, és furcsa alakokat lehet kihozni belőle, két ajtót már sikerült kinyitnom, de a harmadik valahogy nem megy, valaki HEEELP!
  • ACE
    #82
    Próbálgatni kell, hogy honnan mész bele a liftbe, logikát nem találtam rá. Először a 2.-ra visz fel, utána az elsőre, a 4.-re, és az 5.-re, az 5.-ről a 6.-ra, ott kell használni a lencséket
  • raal
    #80
    Végre kész a köteles rész is. Átmentem a folyó felett, a Hősök gallériájában vagyok. Fingom sincs egyenlőre mi a picsát kell itt csinálni
  • raal
    #79
    Négyes számrendszer! Az alap a 0, amikor először odamérsz. Ugye a korábbi pályán van 3 szint, az egyiken 16, a másikon 15, a harmadikon 9 ábra. Így balra kerül a 16 négyes számrendszerbe, ami (100, mert 4*4 az tizenhat) középen 15, azaz 033 mert 4 a nulladikon*3 az három, négy az elsőn*3 az 12, 12+3 az 15, a harmadikat már kitalálod. A hatványok sorba jönnek a tojáson,0,1,2,3.
  • ACE
    #78
    Arra, amikor a sokszínű kapu után bemész egy tojásba, lemegy a lift, és ott van 9 kapcsoló, felül meg 3 figura
  • raal
    #77
    ACE! Arra gondolsz, ahol a különböző szinteket lehet a kapcsolókkal változtatni?
  • ACE
    #76
    Hogy sikerült? a tojásos rész?
  • raal
    #75
    Sziasztok! Haladok én is. Most ott tartok, ahol 3 kötelet kell mozgatni, hogy mind a három a megfelelő helyen bekattanjon. Nincs még meg a logika, de küzdök. :-)
  • ACE
    #74
    Én 2 hete el sem tudtam indítani mert sok dolgom volt
  • ACE
    #73
    Vagy csak sok az ideje :D
  • M.A.D.
    #72
    micsoda??? a végére értél??? akkor Te egy zseni vagy. :)
    vagy én vagyok tök hülye.
    vagy, mindkettő. :)

  • ACE
    #70
    Majd mingyá belefeledkezek kicsit és megoldom! Láttok még! :D
  • raal
    #68
    Az előző pálya szerintem ki van zátva, mert akkor vissza lehetne menni megnézni. Mi a picsától függ az eloszlás egyenlőre nekem sem világos, de biztos hogy csak vakok vagyunk. Hajrá. Győzzön a jobbik. Ha harc, legyen harc!
  • raal
    #66
    Ez igen. Szép megoldás. Ezen már rég túlvagyok. Nézdd meg a következőt! Beszarás :-)
  • raal
    #63
    Sziasztok! Még mindig a 9 színű hártyánál tartok. Ezen a részen kicsit lentebvb van egy növény, amin van 7 db különböző színű és formájú ábra. Lehet hogy ezekkel kell valamit csinálni a hártyánál. De hogy? Milyen sorrendben?
  • ACE
    #62
    Azt mondja meg valaki, ha lemegyünk a tojással, ott mit kell állítgatni
  • raal
    #61
    bocs nem három hanem 4 ábra
  • raal
    #60
    Sziasztok! Továnnmentem. Annál a kifeszített 9 színű bőrnél tartok. Ott mit kell csinálni. Nem sokkal arrébb is van egy kiba' zöld növény, fent 3 ábrát tudok változtatni, alattük kapcsolókat tudok forgatni, alattuk meg ha megnyomom, hangokat ad ki. Hol mit kell csinálni?
  • raal
    #59
    Sziasztok! Valaki írja már meg nekem lécci, mi a picsa a logikája annak a gépnek, ami a 16 bárdot mozgatja. Köszi.
  • ACE
    #58
    Wáááá, sikerült, nem is volt olyan bonyi, csak mindent meg kell figyelni :D
  • M.A.D.
    #57
    Jézus!!! Ennyi eszement embert. :)))) Én még sehol sem tartok.
  • ACE
    #55
    Jaiizé, azt még nem mondtam, hogy a nyilakat nem árt követni ami középen van, mindig feladványhoz vezet, mert annál ahol most vagy, van még egy hely, a vasak alatt, a dombon, ahol még lehet állítani azokat a kis vas peckeket, amit mondtam. Szerintem még azt sem találtad meg :D
  • ACE
    #54
    Télleg valami egyszerűbb játékhoz kéne folyamodnod :D Az a lényeg, hogy azokat a kis kapcsokat ha húzogatod, akkor azokat a vasakat, amiket összefog, együtt mozgatja. Meg kell figyelni melyikek vannak nyitva a másik oldalon, és melyikek zárva. a zártakat kell összekapcsolni úgy, hogy csak azok legyenek összekapcsolva. Ezt így nehéz leírni, én papíron tesztelgettem ki, majdnem minden feladványhoz kell papír, esetleg excel táblázat. Nekem logikusnak tűnt. Ha gondolod küldhetek mentést :D
  • grebber
    #53
    Segithetnél abban hogy amikor az a kö odébblöki magát mit kell csinálni azokkal a fémszarokkal?
    Azt tudom hogy azt kell csinálni hogy elmenjenek az útból ,de bármerre tekerem azt a bigyot nem megy az egyik sem odébb!
  • grebber
    #52
    Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!
  • grebber
    #51
    Tapsoljuk meg barátunkat mert megérdemli!!Ritka az ilyen ember aki ennyire okos,ügyes!
    Én meg egy kis hülyegyerek vagyok!
    Eddig ez a 2. játék ami kifofgott rajtam!azok a köcsög vasak vagy mi a nyavalyák nem tudom őket mozgatni!
  • grebber
    #50
    Hiába minden nem tudok megbirkozni azzal a feladattal sem ami a kö után van az a cimballomszerűség!
    El sem tudomképzelni miket kell nyomkodni és hogy az a négy fémszál minek van mert bármit csinálok velük nem csinál semmit!Nehéz ez a játék nagyon!
  • grebber
    #49
    EZER köszönet neked!
  • ACE
    #48
    Elküldve, majd várom a fejleményeket a következő megmérettetésedről :D
  • Axon
    #47
    Nos srácok igazán élvezetes volt végigolvasnom hihetetlen kűzdelmeitek ezzel a kalanddal. Én éppen csak feltettem belenéztem és nagyon tetszett, na mondom majd a téliszünetben végig viszem. Heroikus kűzdelmeiteket látva bizony belátom ez túl nehéz lenne nekem.
    Gondoltatok már rá, hogy összeraktok egy végigjátszást? Az esetleg segíthet a kicsit bizonytalankodó, a játékban végkép elakadó játékosoknak.
  • grebber
    #46
    Elküldhetnéd a mentést a [email protected] mert azota sem sikerült.
  • ACE
    #45
    Esetleg egy mentést küldhetek, ahol már meg van csinálva
  • ACE
    #44
    Figyi az úgy van, hogy megvan hogy milyen színnél először hány egységet nől, és utána arra a szintre rak egy levelet. Egyik színnél 1 egység és levél, másiknál 2 egység és levél, 3.-nál 3 egység és levél. Meg kell számolni hány egység van a tetejéig, és úgy kell variálni, hogy a végén oda jusson. Ennél többet nem tudok segíteni.