144
Bakancsokról úgy általában
  • Mr_no_NaMe
    #144
    Sziasztok! Eléggé halott a topik, de megkockáztatom a kérdést:

    Bakancsot szeretnék venni mert a jelenlegi lerohadt a lábamról (nem is volt túl minőségi). Egy olyan bakancsot szeretnék ami végre tényleg bakancs, és nem valami himi-humi kamu valami. Kényelmes legyen, tartós és strapabíró ahogy az meg van írva. Ezt néztem ki:

    SWAT Original Chase 9 WP

    Mi a véleményetek?
  • Fülüke
    #143
    Üdv!

    A STEEL és a BRITISH STEEL bakancsok között van különbség?
  • rusher4587
    #142
    Bocsi, első bekezdésben hülyeséget írtam, Nekem KELL az a membrán! :D
  • rusher4587
    #141
    Sziasztok!
    Sürgősen vennem kéne egy bakancsot, olyan 30, max. 40 k-t szánok rá és a következő feltételeknek tegyen eleget:
    -Membrános és egybenyelves (tudom, sokan parasztvakításnak tartják, én egy Decathlonos csodában gyalogoltam nyáron úgy 700 métert egy patakban átázás nélkül, ennél több nedvességgel szerintem nem fogok találkozni, úgy hogy nem kell az a membrán)
    -Nagyon kényelmes, igazából ez lenne a fő szempont. Mivel a súly is ide tartozik, ebben is adjatok tanácsot, idáig mindenki másra esküdött nekem, szóval nem tudom, hogy szintetikus vagy bőr legyen.
    -Egyszínű sötét. Főleg airsoftozáshoz használnám az őszi-téli-kora tavaszi lombtalan időszakban, fekete vagy sötét barna kéne MINDEN élénk színű cicomától mentesen (na jó a fűző elüthet), mert passzolnia kell az egyenruhához.
    -Nyáron egy másikat viselnék, szóval közepesen meleg kéne, de valami olyasmi, amiben max. két zoknival ki lehet bírni a telet, ne legyen túlszigetelve.
    -Nem értek a talpak anyagához, csak annyit tudok, hogy a nedves szikla egy gyenge pontja szinte mindegyiknek, márpedig én sajna gyakran találkozom ilyesmivel, illetve az airsoftozás miatt nedves, nyirkos betonnal, és sikerült már nem egyszer megcsúsznom, tehát hogy ha erre van valamilyen megoldás, osszátok meg velem! (nem akarok hágóvasat hordani! :D )
    Előre is köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
  • JimmyHD
    #140
    Üdv mindenkinek

    Majd nemsokára akarok venni egy új bakancsot,eddig csak katonaik voltak.
    Most Steel és Red Rooster között akarok dönteni.
    A red rooster-ről tudom hogy bírja a strapát,túrát,mostoha körülményeket.
    A Steel-ről nem tudok sok mindent.
    Arra lennék kiváncsi hogy a Steel bírja e a túrákat,zuhanásokat,durva behatásokat,vízet,egyszóval mindent ami a természetben előfordulhat.
    Nem vagyok rocker "fenevad".
    Nekem arra kell amire tényleg való,márha való.Betonon nem is szoktam velem menni,csak szétkopik.
    Ha valakinek itt volt Steel-je ,neki mi a tapasztalata?
  • Cicagazdi
    #139
    Bocsi rossz volt a link.
    http://img23.imageshack.us/i/img4463ei.jpg/
  • Cicagazdi
    #138
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy hol lehet ilyen vagy hasonló bakancsot venni?
    Köszi!
    [IMG]http:// Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
  • melcsiw
    #137
    szerintem nem zárják le az utakat télen sem,úgy tudom nincs most ott se hó már,úgyhogy nyugodtan nekivághatsz Lillafürednek,nem fogsz csalódni,főleg hogy most hétvégén van a Kocsonyafesztivál is Miskolcon,kellemest a hasznossal;)
    egyébként annyit hozzátennék még,hogy a Merrell is legalább olyan jó márka:)
  • tarus21
    #136
    erremi erre voltunk tavaly,fantasztikus volt!Lillafüred ilyenkor meseszép!Mi nyáron voltunk és kisvasúttal mentünk,rég szórakoztam olyan jól mint akkor.
  • zsoflas
    #135
    Szentléleken mi is voltunk már,a Bükkbe is tervezzük már egy ideje hogy kirándulunk egy nagyot,de még nagyon el vagyok havazva munkával:S pedig igencsak rám férne már egy jó kis kirándulás.Lillafüred felé nem zárják le ilyenkor télen az utakat?
  • melcsiw
    #134
    Tavaly voltunk a Bükkben Bükkszentlászló és Szentlélek felé,az is gyönyörű hely,érdemes elmenni és ha már arra jártok akkor ajánlom Lillafüredet is,nagyon szép ilyenkor.Idén Visegrádra tervezünk egy kisebb kirándulást a barátokkal.A Teva cipők nekem is beváltak,tényleg kényelmes és meleg is,de nekem van szandim is,az meg nyáron jó:)
  • Viola77
    #133
    Mi elég sokfelé voltunk már túrázni,legutóbb a Lengyel Tátrában voltunk egy gyalogtúrán,a Murowaniec menedékházig mentünk csak ajánlani tudom életem egyik legszebb élménye volt:) Nekem Teva túracipőm van és ez is nagyon kényelmes.Ti merre voltatok eddig?
  • orsi871106
    #132
    nekem is merrellem van és csatlakoznék az előttem szólóhoz,eddig nekem is bevált és mi is gyakran járunk kirándulgatni,túrázgatni.
    hova szoktatok járni?
  • zsoflas
    #131
    ha már bakancs,akkor én a Merrellre esküszöm,nemcsak kényelmes,hanem meleg is és nagyon strapabíró,pedig én aztán nem kímélem!rendszeresen járunk túrázni a hegyekbe és nem is tudom elképzelni,hogy másban menjek.
  • Rotcsa
    #130
    Ez az.
  • Rotcsa
    #129
    Tegnap vettem egy vízálló Skeechers bakancsot az Office Shoes-ban 19.900-ért,eddig nagyon meg vagyok vele elégedve! :) Kényelme, jó járni benne és érzehetően masszív, jó talpa van.
  • allock #128
    egy Rieker, és egy efem márkájút
    mindkettő sötétes barna színben

    egyik 14-másik 18 volt..
  • Rotcsa
    #127
    Milyet vettél és mennyibe került,ha nem vagyok indiszkrét.
    Tegnap nézegettem bakancsokat, keresgéltem neten, van egy vadász haverom is, aki mondta, hogy neki egy Olang van.
    Valszeg Teva, Olang, vagy Columbia lesz, amit megveszek. Ezek mind elég jók.
  • allock #126
    na vettem 2db-ot, inkább ilyen cipő féleség, jó kis vaskos talppal, vízálló felső résszel, bejáratom, aztán kíváncsi leszek mit produkál hóban :))
  • Rotcsa
    #125
    A drága ott kezdődik, hogy Gore-tex, vagy Asolo...:D
  • allock #124
    drága :D
  • Rotcsa
    #123
    Én is holnap nézek szét. Nem tudom milyet vegyek. A Columbia állítólag vízálló és jó bakancs, majd megnézem.
  • allock #122
    hasonló gondban vagyok énis
    ráadásul valami csúszásmentes talp is kéne rá :)
    holnap járom be a boltokat hátha találok valamit
  • Rotcsa
    #121
    Ja és persze vízálló! Ez a legfontosabb! :)
  • Rotcsa
    #120
    Szasztok!

    Nagyon jó, hogy van ez a topic, mert ha nem lenne, akkor valszeg most én nyitottam volna meg!

    A helyzet az, hogy én nem készültem ilyen hamar a télre, bakancsot nem is vettem és most itt ülök a matracon átfagyott lábakkal,mert beázott az utcai cipőm a hó meg a latyak miatt!
    Tegnap is beázott, este el is mentem boltba, h veszek egyet, a deichmanban láttam egész jól mutató bakancsokat, egész jó áron(5500-7-8000 Ft), már majdnem kezdtem volna a próbálgatást, amikor észre vettem a doboz cimkéjén, h "anyaga nem vízálló". Na puff...
    Elkezdtem keresgetni vízállókat, de nem igazán találtam.

    Mondjatok léci egy jó márkát utcai viseletre, amit megúszok 20.000 HUF alatt, nem fázik benne a lábam, strapabíró, és kb jól is mutat az emberen. Köszi! :)
  • Met
    #119
    Caterpillar bakancsot az Office Shoes-on kivül hol lehet még kapni?
  • Fülüke
    #118
    Ezt nézzétek már meg:

    BAKANCS!
  • Fülüke
    #117
    Ez jó bakancs?
    EZ!
  • Fülüke
    #116
    ÜDV! Akinek UNDERCOVER bakancsa van, az légyszives írjon már, hogy jól bírja-e a strapát! Köszönöm!
  • lopaz
    #115
    Olyat vegyél, ami kényelmes, baszki. Nem ugatok be, de ne a surci legyen szűk, hanem a gatyó. Nem a surciban hordod a lényegedet, hanem a gatyeszben, te skac.
  • lopaz
    #114
    Ahogy látom, manapság ismét divat a szűk gatyesz. Egy jó szűk gatyesz egy jó surcival egyszerűen állat. Látszon, hogy valami van is a gatyóban, nemcsak egy töketlen figu a ficók. Ebből látszik, hogy a rapperek elég impók.
  • Scottt
    #113
    Hy én most akarok vásárolni azt mondják kényelmetlen igaz?[Kopasz vagyok nem be ugatni]
  • Gavó
    #112
    Hali!Én azt szeretném megkérdezni hogy valaki nemtud egy kék vagy bordó legvégső esetben fekete shelly's bakit, 43-as méret kellene, azsem gond ha eléggé levan használva.Ha tudnátok egy ilyen bakit légyszi dobjatok egy mailt:[email protected]
    vagy írjatok be ide.
    Előre is köszönöm.
  • lopaz
    #111
    Inkább egy emobojt, mint egy impotens lököttet.
  • PíszLávJuniti
    #110
    anyád tanított volna meg téged fogalmazni :C
  • Ronny
    #108
    az a király nyáron:D
  • lopaz
    #107
    Az ám. Egyetértek. Egy jó szűk gatya egy surcsival.
  • Jozinho
    #106
    Lolller :D
    AMugy a legjobb bakancs a katonai surranó....
  • Cat #103
  • Ronny
    #102
    aztakurva:DD