1242
Szerencsejáték
  • Zsoxx
    #1242
  • Ferenc4
    #1241
  • JaSoN HuNTeR #1240
  • Bali007
    #1239
    Légyszi töltéstek ki ezt a szerencsejátékhoz kapcsolódó kérdőívet a szakdogámhoz:

    https://docs.google.com/forms/d/1L5wk8_9hzaY423L_UwcwFTpWWTVyUuXLqOX3uPJcNxw/viewform

    Köszi!
  • RobexNet
    #1238
    http://szerencse-net.pe.hu/index.php
  • ldavid
    #1237
    ugyanakkora esély volt rá hogy nyer valaki mint bármikor, csak sokan nem képesek ezt felfogni
  • akyyy
    #1236
    ha ki nyert a hatoson, loooooooooooool
  • akyyy
    #1235
    tudja valaki hogy ez mi? mifél eprogram?
  • PszichoHallgató
    #1234
    Kedves Fórumozók!

    A Pázmány Péter Katolikus Egyetem végzős pszichológia szakos hallgatója vagyok, és a szakdolgozatomban a LOTTÓZÓ és SPORTFOGADÓ emberek összehasonlításával foglalkozom. Kérem, hogy, akinek van egy kis ideje töltse ki az alábbi, nem hosszú kérdőívet! Főleg olyanokra lenne szükségem, akik MINDKETTŐT űzik vagy CSAK lottóznak.
    Az idő szűkös, ezért minden kitöltő számít.

    A kérdőív linkje a következő linken érhető el: http://edu.surveygizmo.com/s3/1194307/Lottoz-s-sportfogad-szem-lyek-sszehasonl-t-sa
    Nagyon-nagyon nagy segítség lenne a számomra! Előre is köszönöm!

    Erdélyi Krisztina
  • jackoneill90
    #1233
    Kombinációs kenóban ha a 6os játéktípust választom akkor 6 számot jelölhetek maximum? a Jelölések száma oszlop az mit jelent? És a tét oszlop? én 2xeresre gondoltam hogy xelem, akkor már 300forint az alap?
  • SHADOWEYES7
    #1232
    Mióta én tudom azóta szerdán.
  • Dean Winchester
    #1231
    skandináv lottót nagyon régen ugye csütörtökön sorsolták?
  • Dean Winchester
    #1230
    kenót töltöttünk munkahelyen a csajokkal.(én +2 kollegina) 3 napra akartuk megtenni de a kedden a 7 számból 0 találatot értünk el így az alaptét visszajött. Megraktuk a mai napra a kenót és szintén 0 találat lett amivel tudjuk finanszirozni a holnapi játéknapot is. Holnap lezsírozom,hogy rakjuk meg még a hétvégére is a hét számot hátha jönne vmi apró az elmúlt napok gyenge teljesítménye után. (Zárójelben megjegyzem,hogy tegnap csupán 1 találatunk lett) Hétfőn meg mindenki 1-1- számot talált el, így akkor 3 találatunk lett.
  • SHADOWEYES7
    #1229
    micsoda hülye számok megint :/

    még csak 2-es sem lett...
  • Fabio Capello
    #1228
    Nos a szériám töretlen, még mindig nem találtam el egy számot se az ötösön, amióta lottózom... :D
  • Dean Winchester
    #1227
    na igen nekem 3 éve van egy luxor mezőm amelyet sose változatttam! 3 éve ugyanaz a 20 szám megy :D kép volt de keret még nem.
    luxorhoz volta már 2re nem is egyszer. egyre is voltam a luxorhoz de nagy nyereményt nem hozott még.
    1 szer elfelejtettük feladni és evett is az ideg " na pont most fog nyerni" de nem lett volna semmi..
    azóta szépen hetente beküldöm, talán egyszer a telitalálatot fogja hozni akkor pedig tuti bekereteztettem :D

    kenóba ezt raktam ma
    10,23,28,52,60
  • Ferenc4
    #1226
    Skandináv lottón a munkatársaimmal kb:14 hét alatt 126 szelvényt vettünk.Ebből 2 négyes találat lett! senki se akar ki szállni mert fél hogy pont akkor lesz valami nagy NYEREMÉNY... TALÁN MA!!!
  • timimam
    #1225
    Sziasztok.A legujabb,befizetest nem igenylo bonuszokat,megbizhato online kaszinoktol gyujtottem ossze a http://bonuszok.blogspot.com
    Olyan online kaszinok,amelyek ingyen penzt adnak jatekra,az ingyenes regisztralasert,a nyeremeny mindeggyikuknel kifizetheto.Talaltok magyar nyelven elerheto kaszinokat is es reszletes leirast a bonuszok felteteleirol.
  • Bucsi Tomi
    #1224
    Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni a Totóval kapcsolatban?
    Régen normál szelvénnyel játszottam, de most rá szeretnék térni a kombinációra. Egy öt oszlopos szelvényen hány mérkőzést lehet megtenni 2 valamint 3 esélyesként? Igaz az hogy csak egy mérkőzést lehet?
    Légyszíves aki tud segítsen!!
    Köszönöm!
  • DeerHunter01
    #1223
    mai nap -3k :D
    2 buksza + puttó 5 sorsolás
  • DeerHunter01
    #1222
    Bukszán nem nyertem :DD
    nem baj, ma 4 kenó, 3 puttó, 1 buksza és levan tudva az évre a szerencsejáték :D
  • DeerHunter01
    #1221
    puttóba én úgy fogom csinálni hogy 4 szám 10 alatt 4 meg 10 felett.
    pótszám meg mindig a 3-as nekem...
    kéne venni ma egy buksza sorsjegyet :D
  • Dean Winchester
    #1220
    konkrétan semmit csak gondoltam ezt a témát is lehet boncolgatni

    kenóba én az 5os játéktípust favolom aztán persze a 7est is

    puttóban álltalában gépit szoktam kérni 2 húzásra
    ha kézzel töltöm akkor 1-től 8-ig ill. 12-19ig jelölöm be a számokat

    egyszer vettem 50húzásra 1 mező gépit :D kb 800 ft nyeremény lett rajta ^^
  • DeerHunter01
    #1219
    Tippmixes karrieremet most egy hónapig szüneteltetni fogom kb(úgyse bírom megállni, hogy ne rakjak egy két szelvényt azért :D), elkezdem a puttót meg a kenót...hátha leesik valami :D
    Kenóba legalább 7 számot játszanék meg 14 sorsolásos szelvényeken...puttón meg 10 sorsolásos szelót kéne felrakni...

    +fav

    ui: Dean, mit szerettél volna mondani?
  • DarkJedi
    #1218
    Hello
    Mikor van ma a skandi sorsolás? Nem írja sehol a tv-műsorban.
  • dragon11
    #1217
    akkor megérte :D
  • Ferenc4
    #1216
    Kilencen a munkatársaimmal elkezdtünk Skandináv lottót játszani.hetente 9 szelvénnyel kb:hét hete játszunk.semmi nyeremény
  • TERMlNUS
    #1215
    3-asod volt-e már?
  • smith09 #1214
    Kettesem van az 5-s lottón.
    :)

    1200 ft kb.
  • pulti
    #1213
    18:30 tól hupssz... :)
  • pulti
    #1212
    Hol közvetítik az élő Ötös lottó sorsolás és a Luxort??? :)

    A szerencse szombat című műsor az Magyar 1-en egy ideje nem megy... Vagy más adó közvetíti?
  • tigeroo
    #1211
    ja igen bocs azt nem írtuk hogy milyen esetben :) igazad van neked is
  • Mersant
    #1210
    igazad van, felre ertelmeztem. a teljes osszeg osztodik el egyenlo aranyban. amit a honlapon feltuntetnek azt mar mindenki megkapja, jelen esetben a 200-at
  • Mersant
    #1209
    aham, persze...

    ajanlott olvasnivalo: szabalyzat
  • tigeroo
    #1208
    felhívtam az ügyfélszolgálatost ő az ellenkezőjét mondta de már mind1 nem lényeg :D
  • atila4
    #1207
    elosztódik
  • tigeroo
    #1206
    meg kérdés, ezzel veszekszünk haverommal:

    skandinávon pl. ezen a héten 89db 6-os volt, akkor a nyeremény (ami ~200K) az 89 fele osztódik vagy mindenkinek kifizetik 1:1-ben?
  • tigeroo
    #1205
    kaparós sorsjegyet szokott valaki venni?

    melyiket érdemes melyikre van a legjobb odds nyerni?

    most vettem 3 gyémántot de egyik sem nyert :( megnéztem a szerencsejáték oldalán 1:3,37-hez az esély pedig :D
  • SHADOWEYES7
    #1204
    Remélem most már lesz szerencsém legalább 2-találatra. :)
  • SHADOWEYES7
    #1203
    kettesem van csak az ötösön :/