35
Topic a babzsákfotelnek
  • vjani79
    #35
    Sziasztok! Nekem nagyjából fél éve fáj a hátam, kényelmetlen a fotel amiben mindig tv-zek. Kb. 1 hónapja vettem egy "Buddha" babzsákot a www.babzsak.gudu.hu webáruházban és teljesen meg vagyok elégedve vele. Szerintem a legtöbb ember aki babzsák fotelt vesz annak van valami gerinc problémája és nehogy már ne érjen meg pár 10 ezer forintot. Szerintem ha spórol valamin az ember, azt ne az egészségén tegye.
    Persze ez csak az én véleményem...
  • lajos61
    #34
    Nem az a kérdés, hogy hol, hanem az hogy milyet és mennyiért. A babzsákfotelek lényege, hogy a gyöngyök vegyék át a test súlyát, támasszák meg a gerincoszlopot és vegyék át a test hőjét. Ez szerintem csak olyan anyaggal valósítható meg, ami vékony ugyanakkor tartós. Láttam horror összegért bőrből, vagy lenvászonból készült babzsákot, de itt a lényeg veszik el, a kényelem és a babzsák érzés.
    Ezután jöhet, hogy hol vegyük meg. Az üzletben lévő drága, mert ki kell termelni a bolt költségét, vagy a viszonteladó is annyit akar hozni rajta munka nélkül, mint a készítő. Maradnak a kisebbek, akik egy rozoga netes oldalal rendelkeznek, de ők legalább még a kényelmet részesítik előnyben. Mint lent is írtam nekem bejött a relaxfotel.hu, igaz tőlük függetlenül is babzsák rajongó lettem, egyszerüen imádok benne ülni.
  • 5Dani
    #33
    Vennék. Hol? Sok igénytelen honlappal és drága bolttal találkoztam már, kinek mi jött be?
  • lajos61
    #32
    Kicsit ellaposodott ez a babzsákos dolog.
    Mindenki azt hiszi, hogy ez csakis fiataloknak való. Én lassan ötven leszek, de most végre kipróbálhattam. Nap mint nap állva nézem a tévét, mert annyira fáj a gerincem, hogy kínszenvedés az ülés. Most rendeltem egy 90-es méretű babzsák fotelt a relaxfotel.hu-tól és végre megint tudok ülve tévézni. Kicsit nehéz a kiszállás, de a gyerekek segítenek. Próbáltam már más babzsákfoteleket is különböző boltokba, de valószínűleg a vastag szövet miatt nem volt jó, igaz gyengébben, de végig fájt a derekam bennük. Biztos, hogy nem egyformák ezek a zsákok, meg kell nézni, hogy kinek melyik felel meg jobban a céljainak. Amit vettem ez egyszerű vékony barna anyagból, nincs rajta semmi flanc és jóval olcsóbb volt, mint a bolti zsákok.
    Hamar babzsák rajongó lettem.
  • paulmaster
    #31
    Sziasztok, én tudok szolgálni hungarocell gyöngyökkel.
    1 zsák 75liter =1200Ft
    A tüzépeken 200liter 5400Ft
    Ha szeretnétek írjatok a [email protected].
    Készítünk is foteleket
  • Babzsaksziget
    #30
    Maximális kényelem, fapados árakon. www.babzsaksziget.hu
    Babzsák fotelek már 6 ezer Ft-tól.
  • mash2193
    #29
    Sziasztok én igazándibólszeretném saját magamnak meg csinálni a fotelemetúgyis időmilliomos vagyok van valakinek valami ötlete hogy neten merre találok hozzá valami kisebb fajta leírást?

    Gondolhtjátok hogy miért nem veszek eggyet? Hmm talán azért mert a lakásomban minden bútor darabot sajátkezűleg csinálunk illetve a b.nőm igen jól tud varni:D
  • ildikó222
    #28
    Egy hét????Ritka türelmes emberek vannak,szerintem inkább az a jellemző,hogy pénteken este eszébe jut a kedves vevőnek,hogy szombat délelőtt 10-kor esküvő,és ő nászajándékot vinne...viszi,de olyan apuka is van,akinek reggel jut eszébe,hogy ma van a kisfiának a születésnapja,délben már elkészült a fotelja,jó,ezek extrák,de többek között ezért is annyira népszerű a www.relaxfotel.hu-és sok másért!
  • szingli
    #27
    Látom itt a babfotelekről megy az eszmecsere. Hát én most vettem a barátnőmnek - akinek mellesleg elment az esze, tudjátok férjhez ment - 2 szumó babfotelt nászajándékba. Megrendeltem a www.babfotel.hu -n és egy hét múlva házhoz szállították. Óriási sikere volt.
    Egyébként hihetetlen jó fej pasi a képviselőjük.
  • BADE
    #26
    Blup
  • jointeer
    #25
    beszteszt evör!
  • ildikó222
    #24
    a 960 ft.-os árra sajna még rájön az áfa,a viszoneladó jutaléka,szállítási költség..és aug.1-től a 20%-os áremelés...sajna.Legjobb,ha profi minőséget akarsz,a Relaxfotel-(www.relaxfotel.hu) gyári áron,a cégek melellet magánszemélyeket is kiszolgálnak,és a csináld magad akcióval is tudsz spórolni.
  • Maco13
    #23
    na itt meg egy másik
  • Maco13
    #22
    mostanában akarok venni egy párat, így találtam ezt az oldalt, elég jók vannak rajta
  • alakulat
    #21
    Mi most varrtunk egy zsákfotelt anyukámmal tök jól néz ki!
    De még várom bele a habosított gyöngyöket!
    A tüzépeken csak 960ft/kg-ja.
  • ildikó222
    #20
    A www.relaxfotel.hu -n mindíg van akció,és a töltőanyag is olcsóbb,mint máshol,1300/kg.A leg költségkímélőbb a "Csináldd magad"AKCIÓ!.
  • sniper01
    #19
    Blupbabzsak.hu
    A töltőanyag kilója asszem 1.500ft körül van!
    egy normális fotelhez 5kg kell!!
  • ildikó222
    #18
    Relaxfotel
  • ildikó222
    #17
    van rá megoldás!
  • norbre
    #16
    én akartam csinálni régen, be is szereztem 3 zsák "hungarocell-golyócskát", aztán valahogy elmaradt ...
  • alakulat
    #15
    nem tudtok vmi jó babzsákfotelt honan lehet szerezni olcsón????????
    csinálnék is de töltőanyagot hol lehetne beszerezni????
  • Pempő
    #14
    Izé, olyan térdelős gerinckímélő ülőalkalmatosság hol kapható pofátlanul olcsón?
  • FREAK
    #13
    ideje volt :)

    most felpörög a forgalom, és csökkenthetik az árakat :)

    az más tészta, hogy egy műanyag zsák meg 20 kiló bab negyedannyiba kerülne :)
  • Loál János #12
    loál
  • Gery1980
    #11
    Hihi, mások is felfedezték a foteleket:D
  • viccesimike
    #10
    lol
  • PResident Evil
    #9
    hehh FREAK még él !!!
  • FREAK
    #8
    régi kedvencem a Maharadja, lassan beszerzek vagy hármat :)
  • Lacc
    #6
    Argh, thanx!
  • Dzsini
    #5
    www.blup.hu
  • Pyx #4
    loál
  • Dynamic
    #3
  • Dynamic
    #2
    Ez izgalmasan hangzik
  • Lacc
    #1
    Na szóval az itt a helyzet, hogy egyszer már láttam egy ilyen alkalmatosságot, nagyon tetszett dolog, és most be is akarnék újítani egyet. Várom ide a babzsákfotel-tapasztalatokat. Illetve megalapíthatnánk a babzsákfotel-funklubbot valamint a Babzsákfotel Önképző Kört (BAZSÖK). Szóval help me, illetve jöhetnek egyéb extrém bútorok is.