29
  • Pheel
    #29
    Valószínűleg az átviteli frekvenciában volt valami zavaró jel, ami nem az egységtől eredt (pl mobiltelefon aktív Bluetooth egységgel) és ezt érzékelte a vevő úgy, hogy az egér mozog. Sajnos a Bluetooth frekvencia nem dedikált, bárki bármire használhatja. Ha csak ez zavart az MX900-as egérben, akkor bátran ajánlom az MX700-ast, ami ugyanaz a harver, csak nem azon a frekvencián továbbítja a jeleit.
  • Pheel
    #27
    MS Naturalt sosem próbáltam, de a Logitech-kel maximálisan elégedett vagyok (Cordless Desktop MX). Biztosan az MS is nagyon jó.

    Viszont erre én sem cserélnék. Csak a Bluetooth hub tetszik benne. A többiben nem jobb.
  • gz8
    #26
    Magyar mentalitás? Csak ennyit üzenek:
  • gz8
    #25
    Nekem is az van, én sem válnék meg tőle :-)
  • Borg
    #23
    khm... jó jó cucc persze, de azért az m$ naturalt nem cserélném le erre a billentyűzetre:)
  • Pheel
    #22
    A proci + alaplap fél év múlva a kukában végzi, egy ilyen cucc legalább 5 évig használható, sőt! kategóriájának felső osztályába tartozó darab marad.

    Szerintem a szemed (egy jó monitor) és a kezed (minőségi bill + egér) többet ér, mint fél évig egy gyors gép...
  • traXion
    #21
    Már tudom mire gyüjtök :)
  • Csudri #20
    Nem vagyok csóró, sőt! De akkor sem vennék ilyen szart. Teljesen feleleges! Ahogy Yv is írta,ki a rák akar a kertből gépelni?

    És igen tipikus magyar vagyok! De legalább nem egy újgazdag paraszt, akik azzazl villognak, hogy 3.2C és r9800pro döcög a gépükben.
  • Ruffi
    #16
    Én biztos beszereztetek egyet faterommal:D
  • WiZZaRD
    #15
    akkor mindannyian orulunk, hogy te nem vagy tipikus magyar, csak vmi kulfoldi tok...
  • aDannyBoy
    #14
    Ha belegondolsz, akkor annyira nem is irrealis az ar, ugyanis a bluetooth hub eleve 8-9 ezer, a tobbinek az arat meg nem kell magyarazni..

    Az viszont baromsag, hogy ujgazdag patkanynak valo.
    Aki ezt mondja, az a tipikus csoro magyar mentalitassal (es penztarcaval) bir.

    Nem lehet elegszer elmondani, hogy a gyartok nem a magyar piaci modellek alapjan dolgozzak ki az uj termekeiket...
  • Csudri #11
    Minek ilyen? Ez csak arra való, hogy villogjon vele az újgazdag patkány, hogy neki 60ropis billje van, na bumm! Tök felesleges! Amúgy gamera mindig is a legpuritánabb billek voltak a legjobbak!
  • Gabest
    #10
    Végre, egy billentyűzet a ff7-nek!
  • Zozo76
    #9
    Nekem is tetszik de aze' 60000FT-ot a f@szom de adna ki erte. Mondjuk egy 10-es talan...
  • Darth Sith
    #6
    nagyon kirr a cucc. csak ne kerülne egnnyibe, vennék is egyet. mert kurva jó! nekem mondjuk A4Tech egerem van meg ilyesmik de a Logitech meg az A4tech nagyon jók! de ez az új cucc, iszonyat kirr!!!
  • Ruffi
    #5
    de gáz vagyok ott az ára most nézem:D
  • Ruffi
    #4
    ez mennyibe fog kerülni?
    mert ha 50-en belül van akko be kell szerezni egyet
  • Cat #3
    érdekes ötlet a numerikus bill lecsatolása, az esetek 99%ban tök felesleges
  • gz8
    #1
    Nem is tudom... Számomra a lodzsitek inkább a szar egér-mikrokapcsolók és a nem túl barátságos formatervezéssel volt egyenértékű :-\