65
HP 610c - Nem nyomtat Windows alol
  • kl24h
    #65
    Minden nyomtatóval kell adjanak egy telepítő CD és azt kell feltelepíteni, másképp nem adnák a CD-t. Az is megtörténhet, hogy nem kell mindent feltelepíteni a CD-ről, de azok opcionálisan kell megjelenjenek.
    A Windows 7 által feltelepített driver nem biztos hogy elég.
  • SirAlo
    #64
    Errol tud valaki infot adni? Vagy hasznalja valaki? nagyon jo lenne ha mukodne ;)
  • mcsaba
    #63
    Sziasztok, van egy kis problémám a nyomtatómmal, ma ki akartam nyomtatni egy pdf dokumentet ami tele van szines képekkel, de a szines patronom kifogyott és most nincs is rá keret ezért beálítottam hogy fekete fehérbe nyomja, de egyszerüen kihagyta a szines részt, még szürkét se nyomtat csak ahol teljesen fekete, igy kivehetetlen mi van a képeken pedig fontos lenne az is, nem tudjátok mi lehet a gond? Hp 1310 tintasugaras nyomtatóm van. A segítséget előre is kösz.
  • SirAlo
    #62
    Hi, van egy Epson Stylus S22 nyomtatom, beteszem hogy nyomtasson valamit es egyszeruen nem csinal semmit... meg szinte uj , 1-2x nyomtattam vele, es csak a windows 7 altal automatikusan feltelepitett drivert hasznalom
  • megatoner
    #61
    5 hasznos tipp nyomtató vásárlás előtt
  • megatoner
    #60
    Ne a legalját vedd a patronoknak (legolcsóbb=általában legsilányabb)

    http://megatoner.hu/?mod=termeklap&id=23869

    ez háromszor annyit bír, mint a gyári (így már mindjárt nem drága) és ISO:9001 minősítéssel rendelkező gyártósori cucc, csakúgy mint a gyári.
  • #59
    Nyomtató gondjaim vannak :(

    Van egy Epson SX110-em, ma fogyott ki a tinta, de előre gondolkoztam vettem már untánygártott patront.
    Ma kb. 40 színes oldalt kellett nyomtatnom, elsőzör a fekete fogyott ki, pótoltam. Majd a magenta és a cián pótoltam. Közben ment a nyomtatás, minden rendben volt. Cseréltem a sárgát és onnantól a nyomtatás csíkos lett és elég szarok a szinek is.

    Nyomtatófejtisztítás megvolt, a sárga színt telinek jelzi, mégsem jó valami... Mi lehet a gond?
  • darai2
    #58
    nekem is ilyen problémám volt csak lexmarkal :D szedj le win7-hez való 64 bites drivert de mielőtt feltennád húzd ki az usb-t töröld le a régi drivert utánna cccleaner tisztitsd ki. ezután kell egy restart és kezd el telepiteni a drivert ha kéri dugd be az USB csatlakozóját és ha kész akkor már stimmelni fog :D
  • k roy96
    #57
    Sziasztok!
    Van egy HP PSC 1410 nyomtatóm és ha nyomtatni akarok, bedugom a gépbe az USB kábelt és egyből tesztoldalt nyomtat minden csatlakoztatásnál. De amit nyomtatni akarok, azt nem nyomtatja ki. win7em van.
  • darai2
    #56
    szevasztok van egy kis problémám van egy LEXMARK X1270 tipusú 3 in 1 nyomtatóm és sehol sem találok működő drivert hozzá Win 7-em van. HA tudnátok segiteni nagyon megköszönném
  • k roy96
    #55
    Szemeteljek végig megint 4-5 kommentet, hogy válasz legyen? Vmit nyögjetek már ki, ha nem is tudtok semmit a probléma megoldására, akkor is....köszi
  • k roy96
    #54
    valaki légyszi segítsen!
  • k roy96
    #53
    VKI #52?????????????????????????????????????????????????????????????????
  • k roy96
    #52
    Sziasztok!
    Tudom kihalt topic de nem kezdek újat a problémám miatt.
    Van egy HP PSC 1410 nyomtatóm és ha nyomtatni akarok, bedugom a gépbe az USB kábelt és egyből tesztoldalt nyomtat minden csatlakoztatásnál. De amit nyomtatni akarok, azt nem nyomtatja ki. win7em van.
  • attilads
    #51
    van egy hp psp 1550 es nyomtatóm aminél folytan az villog h nézzem meg a színes nyomtatópatront megnézem semmi baja letisztitom akkor kettőt nyomtat utána megint villog mi lehet ennek az oka ha valaki tudja legyen szives megírni az [email protected] email címre válaszokat előre is köszönöm
  • szico
    #50
    Sziasztok! óriási problémám van, iP4200-es Canonom van és olyat talált ki a nyomtató, hogy átfolyik egyik patronból a másikba a festék. Megköszönném, ha tudna valaki segíteni!
  • sdanee
    #49
    Sziasztok! Most vettem először színes (eredeti, 78-as) patront a (hpdeskjet 916c) nyomtatóba és nem nyomtat csak pirosat! A kék. sárga tintát egyáltalán nem használja. A nyomtatóval, vagy a patronnal lehet baj?? (Szoftver, driver, beálíítás probléma nincs szerintem...) Előre is KÖSZI!
  • greenw
    #48
    Sziasztok. Van egy epson D120-as nyomtatóm. A gond a patronokkal adódik, az eredeti patronokkal simán nyomtat.Viszont,hogyha beleteszem a cián,magenta,sárgát, akkor nem akar nyomtatni. A fekete utángyártott patront viszont simán elfogadja. Mi lehet a baj?
  • oldsas
    #47
    Sziasztok! Van egy HP laserJet 1300 nyomtatóm. USB portra van kötve. Magyar XP op rendszer van a gépen. Az lenne a kérdésem, hogy DOS ablakban futó programból hogyan tudok nyomtatni? Ha valakinek van tapasztalata kérem sgítsen, nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm.
  • jaki88
    #46
    Sziasztok! Van egy HP PSC 1400-as multifunkciós nyomtatóm, és olyan hibaüzenetet jelez, hogy "hiba a nyomtatópatronnal". Megnéztem a súgóban hogy mi a teendő, nem találtam semmi használhatót. Kiszedtem egyesével a patronokat úgyse működött, folyamatosan hibát jelez. Próbáltam drivert újratelepíteni, az se működött. Egyre tudok gyanakodni, mert ilyen útántöltött patron van benne, hogy esetleg az a baja, csak ezt nem tudom leellenőrizni. Mi lehet a gond? Normál gyári patronnal lehet hogy nem lenne baja? Csak az az érdekes hogy eddig meg nyomtatott ugyanezzel a patronnal és jól, egy idő után viszont kidobta ezt a hibaüzenetet és nem hajlandó nyomtatni. Előre is köszi a segítséget.
  • macikukac
    #45
    CANON
    Sziasztok!
    Tudja valaki hogy hol lehet beszerezni olcsóutángyártott tintapatronokat CANON multifunkciós nyomtatóhoz??
    Pixma MP_160 ashoz
    Fontos lenne.!
    Köszönöm!!
  • Sephi
    #44
    Jah es 5-os :D
  • Sephi
    #43
    Lezer...
  • izb
    #42
    laserjet hanyas?
    mert ezer féle van belőle
  • Sephi
    #41
    Bocs nem tudtam hova irni es uj topikot nem nyitok.

    HP LeserJKet 5 manual kene nekem surgosen. Honnan a turobol totsem le?
  • tilbury
    #40
    a speciálison sincs semmi ilyesmi. de majd megnézem a 98-as gépen is. azért kösz az infókat. bye
  • czky
    #39
    Annyit még meg lehetne csinálni, h kiveszed a színes patronokat és beáztatod őket egy negyed órára langyos vízbe. Erre a feladatra tökéletesen alkalmas a befőttesüveg kupakja.
    Majd letörölgeted őket, és vissza.
    De meg lehetne próbálni az egész nyomtató szoftver újratelepítését...
  • czky
    #38
    Speciális?
  • tilbury
    #37
    hát ott a papírformátumokat lehet beállítani, meg kétoldalas nyomtatást,szürkeárnylatot,enable hp preview-et.
  • czky
    #36
    Az eszközbeállításon belül sincs semmi?
  • tilbury
    #35
    köszi.habár a nyomtató nem itt van a közelemben, de az enyém ugyanolyan. az én oprendszerem win2k, amelyik nyomtató meg szarul nyomtat azon win98 van.
    DE nekem nincs olyan rész a tulajdonságoknál (win2k).
    csak általános,megoszát,portok,speciális,színkezelés,biztonság,eszközbeállítás fülecskék.
  • czky
    #34
    Nem.
    Minden nyomtató szoftverében van karbantartás menüpont.
    A startmenü-nyomtatók-tulajdonságok résznél találod meg!
    Ott szokott lenni tisztítás, fejigazítás, fúvókaellenőrzés... ilyenek.
  • tilbury
    #33
    Elvileg teli van mindegyik.
    A tisztítást hogy gondolod a szoftverrel? rakjam íjra?
  • czky
    #32
    Minden patronban van festék?
    Nem száradt esetleg be?
    Csinálj egy tisztítást a szoftverével, valamint egy fúvókaellenőrzést!
    Ha nem sikerül, akkor irány a szervíz!
    Sajnos a HP nyomtatók nagyon korán halnak meg! :(
  • tilbury
    #31
    Sziasztok!
    Van 1 hp color injekt cp1700-as nyomtató. Mi lehet a gond, hogy állandóan csak rózsaszint nyomtat. Fekete megy,de ha vmi színes kell, akkor mindent rózsaszínre nyomat. Olyan mintha nem tudná a színeket összekeverni.A színek (R,B,Y,B) külön patronba vannak.
    Van valakinek vmi ötlete rá, hogy mi lehet a probléma?
    Előre is thx.
  • Deqwator
    #30
    THX
  • Koppernikusz
    #29
    drivers.hu
  • Deqwator
    #28
    ott már néztem
  • Punker
    #27
    HP.hu......
  • Deqwator
    #26
    Sziasztok!
    Segítség kéne Deskjet 420-hoz drivert honnan lehet letölteni?