145
November 14!!!
  • BaaD NeWZ
    #145
    Sziasztok! ' egyzserü kérdésem lenne. Szeretnék olyna játékokról tudni, hogy amelyikek régebbiek és rally championship jellegüek. Köszönöm elöre is.
  • Noy
    #144
    én még nem próbáltam, de nektek eredetiről, vagy valahonnan netről leszedett verzió van? ha netről, honnan? előre is thx
  • Glpetyus
    #143
    szvsz még jobban is jársz mert ez a gém szar:)
  • qwert
    #142
    Nekem is ez a problémám! Egyszerűen nem ismeri fel a kormányt!
  • nagykispeter
    #141
    Vagy codec vagy driver kell (legujabb) a videókártyádhoz!Én pedig valami cheattet keresek amivel az összes pálya elérhető lenne!Ha esetleg tud valaki!!!
  • Breki33
    #139
    milyen beállítás?
    simán ráraktam kormányra és ment
  • Breki33
    #136
    Nekem csak a Demo van ott nem éreztem ezt.

    Viszont a Colin2-öt felraktam tegnap hát kicsit jobb.

    Tényleg nem tudja valaki, hogy a Colin1-et hogy lehet XP-re felrakni?
  • Breki33
    #135
    hmmmmmmmm?
  • seAke
    #132
    Hogy a francba ne lenne!
    Ne ugarkodjál már!
  • Breki33
    #131
    nem mondtam, hogy ronda
    csak a demoban nincs felbontásállitás :(
  • nagykispeter
    #130
    Valaki tud-e ehhez a játékhoz egy cheattet amivel az összes pálya elérhető?Amúgy nem olyan ronda ez 1-szer végig lehet menni rajta!
  • Breki33
    #129
    bill-el tényleg xar de kormánnyal rendesen beállitva egész jo lett
    persze kicsit babrálni kell vele
    a senity-t pl levetten 1-esre
  • Alexease
    #128
    En is kiprobaltam, de en ugy ereztem, hogy teljesen egyforma;(
  • Breki33
    #127
    azt tom
    de mintha az más lett volna
    ez egész jó
  • Alexease
    #126
    Kb. egy honapja lehetett letolteni a teljeset.
  • Breki33
    #125
    Aztazért nem mondtam de legalább játszható és nem olyan fos mint a colin 3.

    Neked a teljes van meg?
  • seAke
    #124
    Igen!

    Momo Racingem van és váltókarral valami eszelős feeling!
  • Breki33
    #123
    Nah kipróbáltam kormánnyal is teljesen levéve a sensity-t.
    Igy full vibráción egész jól iráyítható lett.

    Nekem kezd bejönni igaz nem egy colin1 és arcade viszont a colin 3-nál egyértelműen jobb

    Csak ezt a hülye felbontást lehetne állitani így jobb oldalon most van egy csík.

    A teljes-t már le lehet szedni?
  • Breki33
    #122
    Hát nem tudom lehet hogy igénytelen vagyok, de szerintem ez jobb mint a Colin 3

    A demo alapján mondom

    De nem tudom a felbontást feljebb venni a demoban nem lehet?
  • Alexease
    #121
    Mielott valaki leszedne, gyorsan felejtse, ugyan az mint az "elozo" vegleges;((
  • Alexease
    #120
    Csak hogy ne legyen igazam, erre mar ma kiadtak a demot;))))) www.gamershell.com
  • Alexease
    #119
    Ki-mit-tud? ;)))
    Mar egyszer felvetettem, hogy a jatek hivatalosan most penteken (11.14.) jelenik meg, a demoval egyutt. A kerdes az lenne, hogy akkor milyen verziot "teszteltunk" egy honapja?;) Bar nem hinnem, hogy atirtak ennyi ido allt, de azt sem, hogy ennyit "pihent" a polcon a kesz verzio;))
    Remelem, az elmult egy honapban, a fizikai enginet epitettek bele a programba;DDDDD
  • Roll
    #118
    Na nem tudja senki hogy mi vele a gubanc?
  • oneal1
    #117
    hi!!
    most akkor a v rally 3 már megjelent ugye?:)
    és ez a richard burns rally mikor jön?
  • loser
    #116
    http://www.bhmotorsports.com/RBR/screenshots

    ezt nézzétek meg
  • Roll
    #115
    Nálam is azt csinálja, egy fekete ablak és kész.
  • Alexease
    #113
    Sajnos arkad;( De latvanyosak lesznek a palyak, az automozgasok.
    A reklamja sok mindent elarul (es a nem letezo belsonezet is): "Unod mar a WRC-ket? Valami jobbra, gyorsabbra vagysz? Akkor ez kell neked!" Valami ilyesmi, vagyis gazos a dolog;)))

    Ok csinaltak ugyanezzel az enginenel a FIM Speedway-t es a Chrome-ot is;))

    www.techland.pl
  • Breki33
    #112
    És erről van valami hir?
    Decembere igérték:


  • Breki33
    #111
    Hivatalost má irtam ott nemsokminden van
    nézd inkább itt:
    Blacckh. Mot.
  • Eisenhower
    #110
    a bruno bonnel feliratnál? me akko ace mega codecet szedd le^.^ de szvsz ugyse sokat nyomulsz vele irányithatatlan stb....
  • ShaiHulud
    #108
    igen igen nagyon idegesito ahogypattog meg csuszkal meg rangat osszevissza...dehat ez a kihivas benne:D hogy igy sikeresen abszolvalni egy palyat:D nem konnyu :) amugy enis csak ugy szoktam hogy bekapcsolom nyomom felorat - orat aztan lepek is ki, mert idegesit...de valamiert megis mindig elinditom ujra:D
  • zaki
    #107
    elég kircsi :))) van ennek a Richard Burns Rallynak valami hivatalos honlapja vagy valami ilyesmi?
  • Alexease
    #106
    Ezekutan, mar csaka Richard Burns Rally-ban bizok. Persze, nem a grafika miatt, ezt csak ugy taltam:))
  • Alexease
    #105
    A sebessegekkel mert azert nincs gond ezeknel a jatekoknal, mert eleve konzolrol irtak at, es az ottani optimalizaciot hasznalja.

    A legjobb pelda a MBWR. Szerintem nagyon jol nez ki, latvanyos, es nagyon gyors! Es van belsonezet () es igen turhetoen vezetheto. Szamomra, az ev egyik kimagaslo meglepetese! Vagyis, sokkal tobbet nyujtott, mint amire szamitottam. A "megjosolt stilust" a Ford Rcing hozta;))))))
  • Alexease
    #104
    A grafikaval mostanaban nincsenek gondok. Meg a Colin is jo lett volna, sot a palyai meg tetszettek is;) De sajnos ezek az automozgasok nagyon lehangoloak.;(( Nem akarom itt a "szuper szimulaciot" eroltetni, de egy autos jatekban, foleg egy rally-ban, amiben sem AI, sem semmi, mi lenne a kihivas, ha nem az autovezetes elmenye, nehezsege? De igy, hogy egy dobozt tologatok, pattogtatok az uton, szamomra sajnos nulla elvezet. Foleg, amikor mar annyira nevetseges dolgokat produkal, hogy szornyu.
  • ShaiHulud
    #103
    az biztos hogy nem a rally kiralya ez a jatek:D talan a rally udvaribolondja cimre palyazhat..de epp ezert szorakoztato is:D nekem grafika tetszik:) bar lehetne jobb de az tetszik hogy valtozatos..pl nezetek meg a nemet palyat...nalam fps gondok sincsenek:)
  • Alexease
    #102
    de ugratasnal es borulasnal is erdekes volt;)) Hasonloan mint a Colin, nem tudta eldonteni, mi is legyen. Szinte meg allt a levegoben, aztan nagy nehezen, lassan, "visszajatszotta" az utra az autot;)))
  • ShaiHulud
    #101
    mondom hogy amikor mesz futamra...amikor kene nyomni hogy START...es toltene a palyat...na az elott van balra lent egy olyan menu pont hogy DRIVING es azon belul hogy controls...es ott lehet definialni, hogy mivel mit csinaljon...pl itt lehet kormanyt is beloni neki...

    amugy meg probaljatok ki ugy hogy steeering sensitivityt leveszitek 2-3 asra...nem tudom en tok jol elszorakozogatok vele...jo kibaszott nehez a szar fizikaja miatt az uton tartani:D de ha raerzel a "ritmusara" akkor egesz jo:D bar az aszfatl utakon meg mindig bugosan elkezd pattogni az auto..
  • Alexease
    #100
    Na most ilyenkor mi van?!?! En melyiket "teszteltem"?? ;))

    Atari has announced that V-Rally 3 will be available for the PC in Europe on November 14, 2003. Currently in development by Eden Games, V-Rally 3 will allow players to compete on 48 different tracks in 6 different countries. "Eden Studios have consistently created year after year some outstanding rally games and V-Rally 3 PC is no exception," said Cyril Voiron, Atari's group marketing manager for Europe. "Rally fans are going to love this ultra-realistic PC version, which is going to redefine again what rally driving should be."
  • Skynet
    #98
    A rally championshipben meg a rally champ extreme-ben nem volt kimondottan rossz a fizika??:)
    Mindkettő fosadék arcade rallyjáték volt vaz...