17
  • roxána26
    #17
    Elvileg már többféle technikát is kidolgozták és gömbökkel akarják felhozni az egészet,de valószínüleg ennyi idő után szétesne.Szerintem is hagyni kéne amugy lent és nem bolygatni,engem is érdekel és nagyon mozgatja a fantáziámat az egész Titanic historia,de ha felhoznák ebből is csak pénzt csinálnának annak pedig szerintem semmi értelme.
  • Willenbrock
    #16
    Ki kéne emelni az egészet szerintem,aztán egy hajódokkban különleges fürdőbe tenni hogy amíg konzerválják ne érintkezzen sokat a levegővel.Állítólag ma már megvan a technológia a kiemelésre csak a mélyen befúródott hajótest valószínűleg valamennyire szétesne közben.Még úgy is jobb mintha lent hagyják szétrohadni.Ki kéne emelni mint a Wasa-t a Svédeknél.
  • SpecTator
    #15
    magyarázok itt nektek de a nagy részetek már nem is jár ide! :D
  • SpecTator
    #14
    de azért örülnél ha lenne egy vasdarabod a Titanicból :D
  • Pharaoh
    #13
    A keszonbetegség elkerőlésére ma már vannak bizonyos módszerek (feljön és pár napot bent tölt egy nyomás kamrában)
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    egy könnyűbúvár 50m ig esetleg le tud menni sima palackal utána már gázozzák (He- meg Nitorgén-el dúsítják) aztán TriMix gázzal ezzel már esetleg 200méterre is lehet merülni :)

    Szegény Titanic haggyák szépen békén valószínűeleg azért süllyedt el...
  • Cat #7
    jaja, azokat az emléktáblákat bizonyosan nem ugy helyezték el, hogy simán ledobták egy felette lévő hajorol :)