14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • REALista
    #14177
    Nem ide szántam...:D
  • REALista
    #14176
    Hakimi csatárt játszik a Dortmundban?:) Megint vágott két gólt, most az Inter ellen...
  • IXEMGabeo
    #14175
    azota pedig a Bayern jol megalazta az idei BL dontost:) ebbol latszik, hogy a Tottenhamnek nem kis mazlija volt ezzel az idei dontozessel...
  • IXEMGabeo
    #14174
    onvizsgalatot kell tartani nemet csapatoknak...valogatott se veletlenul esett ki a vb-n a csoportkorben...valami nagy gaz van a nemet futballal...pozitiv csalodas egyelore a Frankfurt es talan a Leipzig
  • argo001
    #14173
    Ez már sajnos nagyjából a portugál liga szintje. Bár a Porto továbbjutott.
  • Bercy #14172
    A Tottenham vert negyet a Dortmundnak a Schalke meg 10-et kapott a Man City-tol a kiesese korben. Gyasz! Azert erdemej megjegyezni, hogy a Pool-t most az a Klopp iranyitja aki a Dormundbol BL dontos es Bundesliga nyertes top csapatot faragott.
  • SzocsA
    #14171
    Azt nem értem, hogyha a játékosok többsége nem akar az edzővel együtt dolgozni, akkor minek zavarja még itt a légkört???
    A német focinak leáldozott.
    Neuert nem értem a sorozatos rossz kifutásaival. Talán edzésen védésre kellene gyűrni, nem pedig söprögető játéksora.... Lewa csetlik botlik feldobja magát a 16-on belül, máshoz nem ért..... Az egész csapat egy nagy nulla volt. Ki az irányító? ......
    Lassan a német futball lezüllik a magyar színvonalára. 6-0 ra vertük a wolfsburgot, nekünk meg 4 et rúgott a pool, akkor a bundásligában a többi csapatra, bele sem merek gondolni, hogy miylen hozzánk képest....
  • Bercy #14170
    En csak egyet sajnalok, megpedig, hogy Heynckess visszavonul a szezon vegen. Az Ancelotti fele szenvedo Bayern-bol egy olyan csapatot epitett ami kulcsemberek nelkul is jobban jatszott a Real-nal. Ne felejtsuk el, hogy Neuer is hianyzik pedig az o munkaja nagyon nagy elony. Kis tulzassal a 11-ik mezonyjatekos.
    A Real jo csapat es jol is jatszott. Nem erzek csalodottsagot azert mert kiestunk ellenuk. Egyszeruen jobban jott ki nekik a lepes. Pechesek voltunk, de hatalmas potencialt erzek a csapatban. Oszinten remelem Heynckess utodja (Rober Kovac lesz?) tudja hozni ezt.
  • Gabe18
    #14169
    Ettől függetlenül kár lenne tagadni, az első meccsen Rafinha, a másodikon Ulreich és Tolisso közösen adott akkora előnyt a Real-nak hogy azt nem hogy ellenük de sok kisebb csapat ellen se lehet elbírni.
    Ja, emellett megint voltak a "tévedések" a kárunkra, meg hiányzott 4 fix kezdő (Robben, Boateng, Coman, Vidal,) amivel szinte nulla volt a meccs előtti / közbeni variációs lehetőség.
    És ezek mellett még mindig az utolsó előreívelt labdában is benne volt a továbbjutás lehetősége... Hát ez van.
  • SzocsA
    #14168
    Nem, rövidet passzoltak neki haza. Volt egy 11es kezezés, meg volt vagy 50 kapura lövés amiből 3 gól lett a két meccsen.
  • Sippie
    #14167
    a kapus szépen elintézte a kiesést.
  • IXEMGabeo
    #14166
    Bayern M - Real Madrid elodonto lesz ugy amugy:)
  • Gabe18
    #14165
    Nem tudom mire ez a nagy szörnyülködés. Ez a Lipcse ma az egyik legjobb, és főleg az egyik legszervezettebb német csapat. Ezek ellen idegenben, annyi sérülttel, illetve sérülésből mostanában visszajött és még formáját keresgélő emberrel mint nekünk van, egyáltalán nem volt evidens hogy nyerünk.
    Hátrányba egy full kamu 11-essel kerültünk.
    10 ember ellen meg már simán volt jópár ziccerünk , kapufánk, stb... de hát ki tudták bekkelni. Volt már ilyen a futballtörténelemben...

    Úgyhogy én egyáltalán nem vagyok elégedetlen. Jupp érkezése óta sokkal masszívabb a csapat, nem kapjuk a gólokat rendre, nem olyan könnyű helyzetbe kerülni a kapunk előtt. Az egymásért küzdést, egymásnak besegítést is sokkal jobban látni a csapaton.

    Hát az biztos, a helyzetekkel jobban kéne gazdálkodni, de ez már évtizedek óta Bayernes sajátosság, nem lepődöm meg rajta.
  • HUmanHunter
    #14164
    Nem vagyok biztos benne hogy ha nem állították volna ki a Leipzig játékost akkor is tovább mentünk volna.
  • Bercy #14163
    Verejtekes tovabbjutas tizenegyesekkel a 10 emberrel jatszo leipzig ellen. Hat nem tul biztato. Helyzetkihasznalasban nem vagyunk tul jok.
  • HUmanHunter
    #14162
    Jézusom borzalmasan játszunk
  • Effe88
    #14161
    Tök jó, hogy kirúgták.
    Aki egy egészséges Hummelst, Riberyt, Robbent , Boatenget nem kezdet vagy kihagy egy ilyen volumenű BL meccsen az full kretén:P
  • Bercy #14160
    Pep alatt azert ennel jobban muzsikalt a csapat. Ha jol emlekszem BL elodonto mindig megvolt. Mindegy is, nezzunk a jovo fele. Kivancsi vagyok ki lesz a vezeto edzo, de en mar Sagnolba is remenykedem, hatha meglep minket.
  • HUmanHunter
    #14159
    nem volt kár érte
  • SzocsA
    #14158
    Bezzeg Pepnek megmaradt a 3 éve.....
  • Bercy #14157
    Menesztettek Ancelottit. Ideiglenesen Willy Sagnol veszi at a helyet.
  • Bercy #14156
    Kiabrandito volt a tegnapi meccs. Annak ellenere, hogy szinte vegig nyomas alatt tartottuk a PSG-t kaptunk harmat.
    A vedelem keptelen volt felvenni a versenyt a PSG-vel. MINDEN kontra veszelyes volt.
    Szerintem ez nem a tartalek kapus es gyenge vedelem szamlajara irhato, mert kb 1-1 aranyban voltak a PSG jatekosok a kontraknal. Nem egyszeru azt kivedekezni. A PSG tudatosan erre epitett.
    A masik ami rendkivul frusztralo es sok Bayern meccsen elem at a meddo mezonyfoleny. Hiaba tamadunk sokat, egyszeruen nem jon a gol.
    Lehet nem az a jo taktika, hogy bepaszirozzuk az ellenfelet a kapuja ele, hogy az osszes vedo ott tomoruljon.
  • Effe88
    #14155
    ugye ugye:D
    ez a Mbappé nem semmi
  • argo001
    #14154
    Ancelotti sokkal szarabb edző annál, mint amit az eredménysora mutat.
  • HUmanHunter
    #14153
    2. percben gólt kapni ajajj.
  • Effe88
    #14152
    Na ebből nagy zakó lesz
  • Effe88
    #14151
    Hát ahogy azt már a szezon elején sejteni lehetett, lesznek itt bajok.
    Meglepődnék, ha ancselottit nem küldenék el idő előtt. De legalább izgalmas lesz a Bundes.
    Neuer sincs, jó nagy potyát kapott a helyettesítője:D
    Szerdán fix vereség a PSG ellen:)
    Utoljára szerkesztette: Effe88, 2017.09.23. 08:17:27
  • HUmanHunter
    #14150
    Eddig jó a meccs, de a védelem nagyon instabil
  • HUmanHunter
    #14149
    Én is pont erre gondoltam, az eredmény az nem rossz, de ennek a védelemnek egy BL meccsen ötöt rúgtak volna, így is jó pár pillanat volt hogy nem lett szorosabb az eredmény.
  • Gabe18
    #14148
    Hát egy pontosabban játszó (vagy a Leverkusennél egy klasszissal jobb) csapat ma gólfesztivált rendez ellenünk...


    A legkaotikusabb Guardiolás időkben nem volt ilyen átjáróház a védelem, mindenki folyamatosan csak úton van, de lemarad mindenről. És mindez az olasz Ancelotti mellett, akitől ha valamit vártunk, akkor az az volt hogy a védelem jobb, stabilabb lesz.

    Ráadásként még rendre nyomjuk a "Guardiolás" kapus nem rúgja el a labdát, hanem a védelemmel kipasszolja dolgot, csak éppen a jelen felállásban, a jelen játékosokkal már egyáltalán nem működik a dolog.

    Örülni kéne a 3-1-es győzelemnek, de a jövőbe tekintve nem sok jóval kecsegtet a produkció...
  • Mor3llo
    #14147
    A Rudy-Süle kettős még valszeg Hoffenheimben érzi magát :D
    Előbbi adta a gólpasszt utóbbinak :D
  • SzocsA
    #14146
    Azért csak meglett! Remélem nem ilyen nyögvenyelős lesz a szezon.
  • SzocsA
    #14145
    idén nem nyerünk semmit sem :D
  • Effe88
    #14144
    Sose tulajdonítottam nagy jelentőséget ezeknek a felkészülési meccseknek, de ez már azért jelzés értékű ami a csapattal történik:D
    Syerintem ez nem lesz túl jó szezon...de aztán cáfoljanak rám.
  • Mor3llo
    #14143
    Nyomunk egy Milant a Chelsea ellen eddig...

    Legyen vége ennek a felkészülésnek, mert ezek a véletlen eredmények viccesek :D
  • Gabe18
    #14142
    "A német élvonalbeli Bayern München bejelentette, két évre kölcsönbe szerződteti James Rodríguezt, a spanyol első osztályú Real Madrid kolumbiai labdarúgóját."

    Ez nekem amolyan vészforgatókönyvnek tűnik, így hogy lecsúsztunk Sanchez-ről. Nem rossz játékos, de a 2014-es VB kicsit "túltolta" a megítélését szerintem. Azért a Real-ban fokozatosan háttérbe szorult...
  • VDomino
    #14141
    Ja
  • IXEMGabeo
    #14140
    Olic 37 evesen visszavonult...en birtam a horvatot szep kis pillanatokat szerzett a bajoroknak

    :(( megy az ido
  • SzocsA
    #14139
    Most szedik szét a reált meglehet venni mindenkit :D
  • SzocsA
    #14138
    Csak korban Alonsonál fiatalabb volt, most is olyan híreket adnak, hogy leakarunk igazolni egy 34 évest? Most komolyan ebbe belegondolnak, hogy mit fog csinálni? Főleg úgy hogy középpályás, 34 évesen nem hiszem, hogy lefog sprintelni egy 20 éves suhancot.
    Azt hiszem Yaya Tourét akarták megvenni, nem tudom, hogy mennyi a valóság alapja. Főleg úgy, hogy ott van Robben meg Ribéry akinek a pótlására keresnek embert.
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2017.06.04. 12:10:17