18
CD-RW lemez tartalmának törlése
  • AtomHeart
    #18
    Meg ozt gyakran kapok Nero-val Power calibration error-t. Vagy haromszor egymasutan is megkell probaljam, mig vegre nem jelzi ezt ki...
  • AtomHeart
    #17
    Nem, nincs. Nero-ban, ugye?
  • dikki*yysw
    #16
    Lehet be van kapcsolva az adat ellenőrzése, és azt előtte csinálja, nem?
  • AtomHeart
    #15
    Azt meg hol lehet Xp alatt?
  • Gerry
    #14
    Nem normális, nézd meg, be van-e neki állítva a DMA?
  • lck
    #12
    Nekem egyszer egy elb@szott CD RW-t csak a BlindWrite tudott törölni.
  • AtomHeart
    #11
    Nem ment. Asszem en irtam rosszul valamit. Nem beolvasni nem akarja, hanem felismerni cd-rw-kent....
  • AtomHeart
    #10
    Kosz, megprobalom. Wish me luck :^)
  • AtomHeart
    #9
    Nem a F*SZT! Hogy irjon ra a nero, amikor nem is tudja, hogy mire ir? Be kell olvassa, fel kell ismerje, hogy cd-r, cd-rw vagy cd-rom...
  • ollie
    #7
    A törölt CDRW-t nem is kell leolvasni, hanem írni kell rá. Ugyanúgy nem olvasható, mint egy nyers CD, ha semmi sincs rajta.
  • AtomHeart
    #5
    Probaltam, torolte, kiirta, hogy torolve, de sem a cd meghajtom, sem az irom nem tudja leolvasni.
  • AtomHeart
    #3
    mindkettot. Az a baj, hogy nem akarja beolvasni egyaltalan a lemezt a Nero. A media info-ban csak annyit ir, hogy accesing media, de nem irja ki, hogy cd-rw...
  • Jano
    #2
    Full törlést próbáltad, vagy a gyorsat?
  • AtomHeart
    #1
    Sziasztok!
    Volna egy problémám...van egy CD-RW lemezem, de amikor írtam rá, megszakítottam a folyamatot, mielőtt még vége lett volna, most meg nem akarja leolvasni a TRAXDATA CDRW121032 cd-firkálási alkalmatosságom, nem tudom törölni a tartalmát, sem írni rá. Mit tegyek? Próbáljam más íróban, vagy el lehet ezt intézni egyszerűbben is? Egyáltalán lehet-e még rajta segíteni? (a lemezen)