36
Szal...
  • M.A.D.
    #36
    Ja, most látom, nem a sima TLJ-be írtam! :)
  • M.A.D.
    #35
    Sziasztok!
    Rég írtam már ide. Ma kipróbáltam végre a Reprobates-t. Illetve csak akartam. Nagy nehezen megszereztem a német változatot (angol még nincs). Feltelepítettem a patchet, megcrackkeltem, majd a magyaírtást is feltettem, ahogy írva van, és elszáll a progi. Inditóexeben hibát talál. :(
  • sisu03
    #34
    nekem ugyanez a problémám ha valaki tud rá megoldás az szóljon
    kösz
  • ICP
    #33
    Sziasztok!Tegnap megpróbáltam felrakni a játékot,de már a telepítés legelején kiírta,hogy nincs elég lemezterület ehhez a művelethez,válasszak másik meghajtót.De hogy válasszak,amikor még csak a végfelhasználó szerződést fogadtam el?Másnál is jelentkezett ez a probéma?
  • dreamlite
    #31
    Sziasztok!

    Elkészült a magyarnyelvű végigjátszás, képekkel, elmentésekkel együtt: Dreamfall: Longest Journey végigjátszás
  • takysoft
    #30
    Legalább ne mindkét topicot Sephi indította volna....
  • Tatyla
    #29
    és akkor most ezzel a topikkal mi van?
  • Blondy
    #28
    Hi!

    Sikerült már valakinek indulásra birnia? Nekem curerom pro-val nem indul. Lite verziot honnan tudom leszedni? Sehol nem lelem....
  • Csuhai G
    #27
    2006-04-22 PC Game ISOs Dreamfall: The Longest Journey 2 (C) Tri-Synergy RELOADED 282x15 MB
  • sorted
    #26
    nocsak úgytünik kijött...elég durva 6 cd..nemhogy dvd-n jönne ki.
  • LezLee
    #25
    Az utolsó kép szerintem sokaknak ismerős lesz, már akik játszottak az első résszel. És nagy valószínűséggel nem Longest journey 2, hanem Dreamfall néven fog megjelenni, de ez hálisten a minőséget nem befolyásolja :)
  • LezLee
    #24




  • Barganda
    #23
    Hupsz most láttam csak hogy kicsit régi.
    Itt egy újabb:A norvég filmipar támogatja a játékot
  • Barganda
    #22
    The Longest Journey 2
    Egy kis hír.
  • LezLee
    #21
    Már megint igazad van! Mint mindig :)))))
    Amúgy meg nem vagyok pesszimista, csak óvatos. Mostanában elég sok elb.szott játékot láttam, sajna...
  • MIMACSKA
    #20
    Ne légy pesszimista LezLeeeeeeee!
    Egyszer már profi játékot csináltak....Nagyon roszz nem lehet
  • LezLee
    #19
    Csak sajnos nagyon úgy néz ki, hogy ebből is action/adventure gamet csinálnak, nagyon remélem hogy nem baltázzák el. Végülis a Broken Sword 3. részében elég szépen megoldották az irányítást, és az ún. akció-részeket.
  • Sephi
    #18
    http://www.hardwired.hu/img.hw?id=23703

    Szal itt
  • Sephi
    #17
    Na kerem. Arcadia varosanak utcaja ahol betertunk a kis fogadoba... csak most telen!!!!! Elso kep a masodik reszbol!

  • MIMACSKA
    #16
    A www.longestjourney.com -on vannak jó kis háttérképek
    Szóval azért annyira nem izgi:))
  • LezLee
    #15
    Milyen kép? Felkeltetted kíváncsiságomat :))
    Add meg a kép linkjét...
  • MIMACSKA
    #14
    nem sikerült :(
    Pedig jó kis kép lett volna...
  • MIMACSKA
    #13
  • LezLee
    #12
  • MIMACSKA
    #11
  • LezLee
    #10
    Jaja, jó poén lenne,ha mondjuk egyszer csak kijönne ehónapban. Na jó van ne álmodozzunk itt :)))
  • MIMACSKA
    #9
    aztán lehet,hogy egyszer csak hoppácska és kijön a játék:))
  • LezLee
    #8
    Hát igen sajna semmi hír. De egy ilyen nagy múltú játék folytatása csak nem fog eltűnni a süllyesztőben, vagy igen???
  • MIMACSKA
    #7
    Sajnos semmi új hír.
    Nagy a csönd a házuk táján.
    A játék fejlesztő oldalán is semmi
    szal karira még máson kell gondolkodni
  • Ombika
    #6
    HAt jo jatek volt csak nehez en ugy emlexem ra!
  • LezLee
    #5
    Húú. Micsoda hír. Most komolyan. Ideje lenne kicsit feléleszteni ezt a topicot, mégis minden idők egyik legjobb kalandjátékának folytatásáról van szó. Remélem hasonlóan hosszú lesz, mint az első rész. Szerintem biztos nem fogják elrontani. Ha valaki esetleg tudna valami közelebbi dátumot mondani a megjelenést illetően, akkor ne folytsa magában.
  • hali
    #4
    hát, biztos csudi jo lehet, de sajna az elso rész kimaradt az életemből :(
  • Sephi
    #3
    Bazzeg. En nem tudom elhinni hogy ennyi ido allat ket hozzaszolas ment a topikhoz. Ennyire nem ismerik az emberek a jo jatekokat?
  • fucko
    #2
    Hej mikor????Ez nem semmi lenne azer foleh ha hasonlo az 1hez.
  • Sephi
    #1
    http://www.longestjourney.com/news/general/sequelannounced.html


    Igy van igy van hajra ejjjene szuper anyuuu!! JEEJEJEJEJEJEJ!! Hajra eskuszom egy uj monkey island resznek sem orulnek ennyire!!!