614
Matrix2
  • arkkansas
    #614
    na. csak nem lett 4 :) olyan a mátrix, mint az antiochiai szent gránát: 4-ig ne számolj! :)
  • mikike
    #613
    szerintem nem értettétek meg, miről szól ez a sorozat...
  • mikike
    #612
    szerintem ez a legjobb rész a 3 közül
  • akyyy
    #611
    második az ujratöltve, ehez tartozik az ANIMÁTRIX, és az ENTER THE MÁTRIX nevű játék.

    a harmadik a forradalmak.
  • Iceman2007
    #610
    Az tényleg igaz hogy a mátrix második része nem az újratöltve hanem valami álarc a címe harmadik meg az újratöltve és a negyedik meg a forradalmak? Mert ezt nem rég hallottam és nem akarom elhinni!
  • báttyó02
    #609
    hát gratulálok a reteklubbnak.....mert egy iylen fos vígjátékot vagy mit ami tegnap is ment biztos többen nézték az emberek mint a mátrix2-t :\
    mind1,inkább leszedem aztán megnézem nem fogok én várni erre a mocsok tv-re..
  • Csaba007
    #608
    Nem volt tegnap Matrix 2 ez felháborító, de ahogy elnéztem jövőhét pénteken sem lesz a 3.
  • frc0032 #607
    írtam az rtl szerkesztőségének, osztán majd mond rá valamit! :D

    üdv:
    FRC#0032
  • frc0032 #606
    jah, mi is haverokkal csipszeket vettünk, osztán meg ezt a mosott szart adják helyette, és télleg ezt monták, hogy péntekenként laggyák, oszt most látom 1 cikkben:
    http://www.origo.hu/teve/20070221keanu.html
    szerintem is nagyon nagy kibazsás! :@ :@
    nah, kéntelen leszek ezt is kivennni oasz lemásolni :@

    üdv:
    FRC#0032
  • báttyó02
    #605
    ja,énis nagyba észülök rá,kukorica minden,erre ezt a nemtom milyen szarságot adják :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    és közbe megnéztem port.hu-n hát ott nem a mtrixot irják....pf
    csak akkor nemtudom mi a ***nek reklámozták h péntekenként a trilógia
  • frc0032 #604
    Helló!!
    Nemtom h mi a fasz van de most az ertéellen nem a mátrix 2nek kéne lenni, csakmert azt írja a hot magazin?!

    üdv:
    FRC#0032
  • rushman
    #603
    Egyetértek, nálam is hasonló volt az "érzés"
  • RelakSfromhome
    #602
    Csekkoltam, az másik hajó volt :)
  • RelakS
    #601
    Niobe nem pusztul meg a második rész végén? Mikor az egyik halyó elpukkan, és Trinity-nek be kell mennie hekkelni.
  • Kandurex
    #600
    Lehet elemezni, Foxkoma véleménye a filmről..helytálló!


    "Bocs, ha túl durva lenne a hozzászólásom, de vállalom a véleményemet(nem akarok senkit megbántani vele).Nos a Matrix új(Reloaded) része szerintem teljesen felesleges.Agyonüti az amúgy remek 1. rész teljes mondanivalóját.Az első részben egyensúlyban voltak a dolgok: érdekes, izgalmas sztori, remek(addig teljesen egyedi, mára már "elcsépelt") akciójelenetek.Az első rész végén számomra véget ért a Mátrix.Az új rész semmi meglepőt(újdonságot) sem mond, ezzel elmarad az élmény, amit az első résznél éreztünk: a titkok, rejtélyek, megdöbbenések.Közhelyes lett az egész.Hiába a "sok" monológ(Orákulum), ha tartalmilag ismétli önmagát.Ezt próbálták ellensúlyozni a sok és hosszú "szörrandos" akciójelenettel(amik ugyan nem rosszak, csak felborítják az egyensúlyt tartalom és mondanivaló között).Megmondom őszintén, az első rész után én már nem akartam több Mátrixot.Mégis megnéztem.Felcsigáztak az akciójelenetek.Végül is ilyen tekintetben jó volt.Azért sajnáltam rá a pénzt, mert az akció nem a kedvenc műfajom, csak ha tartalommal párosul.És nekem az nem tartalom, ha majd a következő részben tanúi lehetünk, hogy "összejön" Morpheus és Niobe(ha jól tudom?).Majd megnézem dvd-n, valaki(sokan)biztos megveszi az ismerőseim közül.Sajnálom a pénzt kiadni egy olyan mozifilmre, aminek már ismerem a tartalmát, csak , mondjuk más helyszíneken játszódik, és vannak új szereplők is.Érdekes módon az első filmen nem éreztem annyira "Hollywood bélyegét", ennél a folytatásnál viszont mást sem érzek.Mégegyszer elnézést, ha valakit megbántanék a véleményemmel!Nincsen szándékomban. "
  • The Garrett
    #599
    nekem WMP lejátsza. LEgujabb DivX codec+ace mega...
  • Factor_007
    #598
    most hogy mondod "dezsávűm" volt letöltés közben
  • szando
    #597
    na jó 2 dolgot elolvastam, többet ebbe a topikba se nézek be... nem igaz, hogy lelövitek a poénokat... hogy lehet valaki ekkora szemét?
  • HuAn82
    #596
    Hiba a mátrixban...
  • Factor_007
    #595
    nekem az istennek sem akar elindulni:((
    egyik lejátszó sem játsza le.(Windows media Player, Quicktime, winamp3) pedig már kétszer leszedtem...
  • The Garrett
    #594
    Ezt már írtam :)))
  • The Garrett
    #593
    HYPE HYPE HYPE MATRIX3 Tréler a HaRDWIREDEN!!!!!!!
  • gonosz
    #592
    beket fognak kotni az emberek es a gepe. ja bocs ezt nem kellett volna elmondanom, ez csak a 4-ben lesz :)

    ( amugy lesz lesz 4!! hir: http://www.wachowskibrothers.com/main/storage/news.php?id=13533323 )
  • qwert
    #590
    Jaja...inkább megnézném előbb én is, mintsem hogy elolvasnám a történetet e topicban.
  • bdf
    #589
    Jaj, de jó, hogy ezt elmondtad! Már ezt is tudom! Töltsd tele a topicot még ilyenekkel! Légyszi!
  • busmanus
    #588
    neo azota haluzza az egesz történetet, mióta az egyben bevette a kapszulákat :)
    jajj ezt nem kellett volna elmondanom, mert ez csak a 3ban derül ki :>
  • _Neo
    #587
    Hol szedsz ilyen info-t össze? Nincs sok időm keresgélni, de nem nagyon találok se könyvet róla, sem infokat.
  • The Garrett
    #586
    ejnye.
  • gonosz
    #584
    a babylon5 cimu sorozatot ismertetek? amugy eleg jokis sztorija volt. A foszereplo ott az egy volt /the one/, de valojaban harman voltak "kivalasztott"-felek. Es valahogy ugy mondtak ott hogy "ok az egy". Trinity=3sag, morph+neo+trin=3. :)

    (vagy trinity csak azert trinity mert ikreket var neotol? :) -> ja ezt nem kellett volna elarulnom ez csak a 3. reszben lesz.
  • The Garrett
    #583
    hazudott :D
  • The Garrett
    #581
    Én meg a monitoros résznél ugy vettem észre hogy :

    Az építész feltette a kérdést és utánna a monitorokon megjelentek neo lehetséges válaszai/reakciói a kérdésre. ÉS a kamera arra a monitorra ment tovább a végső válasza lett.

    Vagy amit az építész akart hogy neo válaszoljon?
  • RelakS
    #580
    Mármint a feliratot >)
  • RelakS
    #579
    olvastam... :P
  • SoDI---
    #578
    megáll kissé keresztben majd a köv kockán már borul

    Nem áll meg. A lendülettől borul fel, ugyanis nagyon gyors a mozgása. Csak mi ezt lassított felvételként látjuk a filmen.
  • gonosz
    #577
    vmit felreneztel ;)
  • RelakSfromhome
    #576
    A monitorokról úgy emléxem hőbörgött, hogy hogyhogy az 5., meg 3., meg mittudomén, a mi Neónk meg a 6.
  • RelakS
    #573
    Nemcsak, hogy mindenhol Neo figyelt, de az előző 5 alkalommal is Neo döntötte romba Ziont (asszem a gépek elérték Ziont, meg még volt ott valami blabla, de már nem emlékszem tisztán), illetve Ő választott ki mittudomén hány embert aki az egészet kezdte előlről. Vagy valami ilyesmi
  • Aquli
    #572
    Egyebkent nekem az Animatrix sokkal tobbet jelentett mint a Matrix2...
  • shaba23 #571
    Geotermális? Az olyan mint az atomenergiális?
  • The Garrett
    #569
    NA igen lehet hogy egyzserűbb lett volna a gépeknek is erőművet építeni. DE akkor nem lenne ez a csodás film.

    Egyebet nemtudok erre mondani.