71
Detonator
  • dikki*yysw
    #71
    Hát... egyenlőre hanyagolom.
  • direwolf
    #66
    hogyne!!!
  • Xboxman
    #65
    Geforce 4Ti 4200-höz megéri/föl het rakni?
  • matya007
    #64
    zuzun 6u rz
  • direwolf
    #63
    ez azért fura, mert már pár verzióval ezelőtt is felmerült ez a megoldás, de nekem azóta se volt ilyen problémám (?)
  • basic 69
    #62
    letöltöttem ismét (de semmi lötöltő progi) és már hajlandó volt felmenni. köszi a segítséget.
  • K.András
    #61
    Control panel,regional and language,és ott álitsd át united statesre és menni fog utána már...Azt ne kérdezd miért van ez, de nekem csak igy engedi felrakni...
  • basic 69
    #60
    már volt ilyen, de csak nvidia drájvernél. elkezdi feltenni, a könyvtárat is megcsinálja és utánna írja ezt ki.
  • direwolf
    #59
    szedd le még1x, mert hiányzik egy darab a végéből, vagy csak egyszerűen megsérült a file
  • basic 69
    #58
    Sziasztok. nem tudom feltenni ezt a drivert, mert ezt írja ki:

    "The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attemepting to run has been corrupted. Please obtain an other copy of the file, verify its integrity, and try again."

    Értem, hogy mit jelent, csak fogalmam sincs miért van. az nvidia oldaláról szedtem le. már más drájvernél is volt ilyen.

    help! :)
  • direwolf
    #57
    XP-n, és az előző az amit írtál
  • Sir Quno Jedi
    #55
    Ja és peace&love !
  • Sir Quno Jedi
    #54
    Akkor írj az SG-s sysopoknak ! Ők majd helyrepofozzák a dolgot, ne félj !
  • Sir Quno Jedi
    #52
    Oks !
  • Sir Quno Jedi
    #51
    Minek mondjam, majd rájössz magadtól (vagy nem).
  • Sir Quno Jedi
    #50
    Mér vannak "igazi" jedik ??? LOL !
  • gothic1
    #49
    Köszi szépen!
    Jó lesz Win2000-hez is?
  • gothic1
    #47
    Egy kérdés:

    Mit lehet tenni az ellen, hogy az OpenGL -t használó játékoknál a monitor frissítési frekvenciáját ne váltsa 60Hz-re? (Direct3D-ben nincs gond, ugye ezt a detonátorban, be lehet állítani, minden felbontás és szinmélység esetére.)

    A nvidia refreshrate fix nem használható már az újabb nvidia drivereknél...


    (Ilyen game pl. a Medal of Honor és a Jedi Knight 2)
  • direwolf
    #45
    nekem a Mafiában láthatóan gyorsabb és szebb képet produkál, mint az előző whql detonator
  • gothic1
    #43
    Na jó! Nézz utánna valahol! :)
  • gothic1
    #42
    Hát az első két karaktert nem lehet látni! egy "
  • gothic1
    #41
    majd ezt berakod e közé:


    és

    /a>

    Az "
    Elég alapos voltam?
  • gothic1
    #40

    href="http://www.nvidia.com">Nvidia<
  • gothic1
    #39
    hopp! :))) Nem is látszik semmi! Hát akkor talán így:

    href=" ide kell az oldal http-s elérése"> ide kell a megnevezés<

  • gothic1
    #38
    pl. így:

    Nvidia

    amit ha egy sorban pakolsz ezt eredményezi:

    Nvidia honlapja
  • Looserke
    #37
    Hat egy kicsit tenyleg elkanyarodtunk a tematol...
  • AlexHerceg
    #36
    te jó ég, ennyire offtopic vagytok?:)
  • Looserke
    #34
    10 Miatyank es 1 ev colibatus Madmax es feloldozast nyersz bunod alol!!4
    Magarol a Detonatorrol van valakinek velemenye???
  • Looserke
    #33
  • K.András
    #28
    Igaza van,nagyon sok hozzád hasonló gyerek van, aki dumál össze vissza, aztán arra nem volt képes hogy regisztrálja magát a forumon!!!
    Talán ennyi fáradságot megér ez a forum, ha ugy gondolod hogy nem akkor meg minek irkálsz ide???
    Amugy te aztán tényleg okos gyerek vagy, (gondolod te) közben meg az sg-bohoca vagy...
  • Looserke
    #27
    Nekem nem igazan akar mukodni az nview. TvTool-al muxik,de en netezni akarok mikozben megy a film a tv-n.Inno Ti4200 128Mb-os kartyam van.
  • Shep
    #25
    Az új driverben van egy Teljesítmény állítására szolgáló csuszka, azt szerintetek melyikre érdemes álljtani, ha jó képminőséget és lehető legnagyobb gyorsaságot szeretnék?
  • Sir Quno Jedi
    #24
    Amúgy kultúráról csak regisztrált felhasználókkal beszélgetnék...
  • Sir Quno Jedi
    #23
    Nyugodt vagyok mint mindig, ez csak net, de attól még nem csipázom az okostónikat.
  • Sir Quno Jedi
    #22
    erről is volt szó
  • Looserke
    #21
    De jo hogy en ilyen kulturalt vagyok...
    Egyebkent a beta 41.09 es a whql 41.09-es kozott van vagy 9 MB kulonbseg, szal azert ne hasonlitsuk a betahoz...
  • Sir Quno Jedi
    #19
    Mondcsak, te tudsz olvasni, akkor nézd már meg az első hozzászólást, mit is akart a kiscsávó mondani, amire te "nem beszóltál" ?!!
    "Letoltheto a Detonator 41.09 whql az nvidia honlapjarol. 3DMark eredmenyek, tapasztalatok???" EZ nem lehet másfélhetes hír, bárhogy is erősködsz. Szal. jobb ha először tényleg magtanulsz olvasni és meg is érteni amit olvasol !

    Másrészt, ha WHQL minősítésű drivert akarsz, nem árt a gyártótól letölteni, nekem is aznap este megvolt, mikor felrakták, addig azonban hidegen hagy, mert épp az lényeg, hogy ez HIVATALOS és MS MINŐSÍTETT driver, nemdebár, különben használhatom a béta szarokat, vagy a kicsempészett állítólagos kész verziókat, amikről csak az Isten tudja mik valójában és mit tudnak !

    Tisztelettel:
    SQJ
  • gothic1
    #17
    A html kódban kell beírni a Hozzászólás ablakban.
  • Cvd
    #14
    Kint van az, én onnan szedtem le tegnap hajnalban. Nálam nem hozott semmi gyorsulást ME alatt.
  • Looserke
    #8
    Csak az a bajom, hogy az Nvmax nem hajlando vele elindulni, mert nem ismeri fel a detonatort...