469
Mi értelme ennek a rohadt életnek??
  • rumkola
    #469
    híjjj az ilyenekből lesznek a tömeggyilkosok
  • drevil666
    #468
    Öngyilkos csak akkor legyél, ha nem akarsz valamiért felelősséget vállalni!
    Szedjél antidepresszánst!!!
    Amúgy volt már, hogy nem találtam a helyem. Bebasztam másnap jobb volt.
  • cytec
    #467
    Adok rá okot? Én ugyanúgy próbálom elkerülni a kollégákat mint te. Ugyan ez megy nálunk is. Röhögnek a hülye vicceiken ki hogyan és mikor szexelt a nőjével. Aztán néznek rám mint az új kapura, hogy én mit mondok. Persze semmit és mi a reakció: Ez hülye. Az egész nap értelmetlen történetekről szól meg az én csesztetésemről. Ráadásul mindegyik konzolos x-box bu.i és mivel én vagyok az egyetlen PC-s ezért is csesztetnek. Nem bírom a lusta konzolosokat. Ezeket a gépeket pont az ilyen id.ótáknak találták ki akik annyira buták, hogy nem tudnak maguknak összerakni egy jó gépet. Ráadásul bénák még a kezeléséhez is. Az a legkönnyebb ha berakom a lemezt és játszok. Ezt minden hülye tudja. Bármit mondok és csinálok azt fikázzák. Ha más csinálja és mondja ugyanazt az csúcs. Nem értem. Ez már komolyan érthetetlen a számomra. Kivagyok már ettől! Elegem van, hogy mindig és mindenhol hülyének néznek még ha csak meg sem szólalok akkor is. Mintha egy ki.aszott neon reklámtáblát cipelnék, hogy gyere és rúgj belém egy jó nagyot. Komolyan gondolkodom már azon hogy véget vetek ennek. De mielőtt elmegyek egy pár mocskot magammal viszek a pokolba ha eljő az idő. Legszívesebben az egész emberi fajt ki irtanám, hogy senkivel ne tehessék ezt meg. Sőt a dühöm már lassan akkora ha isten lehetnék akkor nem csak az embereket hanem az emberek bűneiért az egész univerzumot egy steril, élettelen és halott hellyé változtatnám. Minden létező élő dolgot elpusztítanák haragomban. Majd egyedül uralkodnék a semmin és élvezném a csendet és a nyugalmat és végre talán egy kicsit boldog lennék.
  • Willenbrock
    #466
    Pedig a gép is elromlik időnként.Ha mindenhol hülyének néznek akkor valami okot csak adsz rá?A magányt én is szeretem amúgy,az embermentes helyeket a szabadban ahol nem lesnek a pofámba.Engem azért szoktak furcsának tartani mert nem poénkodok meg vihogok állandóan mint a többség.Nem szeretem erőltetni a poénokat,ha nincs minek örülni nem erőltetek magamra vidám álarcot.Gyakran elvagyok úgy mások társaságában hogy 2 szót nem szólok-mert egyszerűen nem látom értelmét bármiről is locsogni.A kollegák 90%-ával úgyis csak az udvarias(szép az idő-rossz az idő stb.) vagy obszcén témákról(de megcsináltam tegnap az asszonyt stb) lehet locsogni az meg már fáraszt.Szóval engem is különcnek tartanak gyakran.Az életnek egyedül a szaporodás ad értelmet és célt,de ezt csak a lények ösztönből érzik fontosnak.Ha hirtelen kihalna az egész emberiség a bolygó ugyanúgy keringene tovább és a hatalmas világűr néma közönnyel működne tovább a maga törvényei szerint.Ha ebbe belegondol az ember akkor még a szaporodás értelme is megkérdőjeleződik.
  • cytec
    #465
    Hú de kib...ottúl elegem van az emberekből. Mocs.os fé.gek mind!!!!!!
    Remélem mielőbb kipusztítja az egész fajt egy erősebb földönkívüli létforma. Atomot a fé.geknek!!!!!! MINDNEK!!!!! AZ EMBERI FAJNAK EL KELL PUSZTULNIA !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • cytec
    #464
    Egy szóval sem mondtam, hogy jól érzem így magam. Sőt! De legbelül valami hang mindig azt súgja, menekülj mert jönnek az emberek és megint beléd rúgnak. Még a saját szüleim is kiröhögnek ahelyett, hogy segítenének. Hülye vagy fiam, mindig ez volt a válasz. Ezért kizártam őket is az életemből már sok-sok éve. Egyedül a legjobb a bezárt szobában, olyankor igazán szabadnak érzem magam. Volt, hogy hónapokig ki sem mozdultam a lakásból. Az maga volt a paradicsom. Behúzott sötétítők éjjel nappal, csend, béke, nyugalom, szinte meg is szűnt számomra a kinti világ. Mint ha egy lakatlan szigeten lettem volna. Az ám az nagyon szuper lenne. El lennék ott.
  • jhetedikj
    #463
    Bennem ez akkor jön elő amikor valami cigánylakta utcán kell végigmenni, de erőt veszek magamon és mégis végigmegyek ott. :D
    Hát ezt az antiszociálisságot nem tudom mivel lehet legyőzni. Ha így jól érzed magad talán nem is kell.
    Próbálj ki új dolgokat, mind1 mi az.

  • cytec
    #462
    Nemigen szeretek emberek közé menni, csak folyton átvernek és hülyének néznek. Kerülöm a nagy csomópontokat ahol sokan vannak, inkább hatalmas kerülővel megyek ahová épp igyekszem. Max munkába megyek, ha nem muszáj kitennem a lábam inkább itthon vagyok, itt biztonságos. Sűrűn váltok munkahelyet mert úgy is csak előbb utóbb rám szállnak a kollégák is. Még azért is én vagyok a hülye mert levegőt veszek, mindig ez a vége. Aztán csak röhögnek rajtam. Jó lenne mindet kinyírni. Ha milliárdos lennék egy atom bunkerben élnék mélyen a föld alatt és soha többé nem jönnék elő. Társaságba nem járok mert általában magasról les..rnak. Barátnőm van, ő úgy szeret ahogy vagyok. Már lassan nyolc éve kitart mellettem. A többi mind lelépett. Az egyetlen igazi társam aki megért és akiben én is megbízok az a számítógépem. Csak a gépekben bízok, emberekben soha.
  • jhetedikj
    #461
    Jársz valamilyen társaságba? Barátnő, ilyesmi nincs?
  • rumkola
    #460
    nekem volt kb 1 évig, elkezdtem inni mint az állat meg buliba járni és ismerkedni - így elmúlt
    közben meg tudatosan elkezdtem másképp /pozitívan/ nézni a világot
    rengeteg új barátom lett /főleg lányok/ és találtam olyan társat is, akivel nagyon megfelelünk egymásnak
  • cytec
    #459
    Erről beszélek. Ezt csak az tudja igazán felfogni aki maga is átéli, akkor mindjárt nem olyan vicces a dolog ha saját szemszögéből látja az ember. Iszonyatos folyton rettegésben és félelemben élni. Gyötrő kín ez mely minden szempontból felőrli az embert. Nem kívánom senkinek.
  • qetuol
    #458
    sziaa
    jó himbálódzást =D
  • jhetedikj
    #457
    úgy lesz most már 

    sziasztok ;)
  • berlinboy6329
    #456
    Ilyen hsz után szerintem ne küldd el,hanem használd el magad...
  • jhetedikj
    #455
    kötelet küldjek vagy van már?
  • cytec
    #454
    Depresszió ?? Lassan 36 éve szenvedek tőle. Senki nem segít kilábalni csak még nagyobbakat rúgnak belém. Ha nem lennék ennyire gyáva már rég felkötöttem volna magam gyerekkoromban. Túl lennék már ezen az egészen.
  • Vendy
    #453
    de nem nyafogok, minek? Egyáltalán minek írok ide... Aki nem tudja mi ez nem érti, és nevet, meg hülyének néz, aki meg tudja, az ugyan azt érzi amit én...
  • Vendy
    #452
    Évek óta szenvedek...
  • Myron
    #451
    én szinte minden nap úgy kelek fel és fekszek le h semmi értelme :D
    szerintem ez teljesen normális, sztem szinte mindenki így van vele
  • dodika28
    #450
    Ez így tényleg sok. A titok szerintem ott van hogy adni kell magadnak időt mindenre. Lehet hogy akár egy évig is eltart majd de van kiút. Hidd el.
  • jaszmin76
    #449
    mostanában vhogy minden rosszul alakul. meghalt az édesapám nem olyan rég, szörnyű volt az egész és mind a mai napig földolgozhatatlan számomra..:( elvesztettem a munkám és csalódtam az emberekben.
  • dodika28
    #448
    És mi az oka ennek a nagy rosszkedvnek? Elárulod?
  • jaszmin76
    #447
    mi értelme ennek a rohadt életnek? na ez jó kérdés.. ha vki tudja a választ, ossza meg velem is, mert alig van erőm élni..:(
  • zbz60
    #446
    Egyáltalán nem megy nehezen az angol.HEHE
  • xxxpaulxxx
    #445
    Hú baxátok meg értek "eszkimóiul" és "ufóul" is...:O
    És még én gondolom, hogy néha nehezen megy az angol:D
  • gabo91
    #444
    én meg GF ...
  • gabo91
    #443
    aham
  • zbz60
    #442
    Nem, eszkimó vagyok. Vagy talán még UFO is.
  • gabo91
    #441
    lehet indián ... asd_ASdfg
  • kulabácsi
    #440
    te se vagy magyar látom
  • zbz60
    #439
    Mi van az már a véleményét sem mondhatja el?
  • kulabácsi
    #438
    csak utánad
  • xxxpaulxxx
    #437
    egyre értelmesebbeket írtok emberkék...-_-
  • zbz60
    #436
    Ha az fia vagy leánya depis és nem használnak a tabik akkor bezony az idegosztály vagy egy 45.ös fejbe.
  • Ronny
    #435
    " ,5 hétig szeded a tablettákat és egyszerűen uj életed lesz.hiddel.csak próbáld meg."

    Ekkora faszságot régen olvastam...
  • tugyiti
    #434
  • Hajnalcat
    #433
    Biztos megint ittál, azért!
  • tugyiti
    #432
    kecyre jó kedvem van :DDD
  • kulabácsi
    #431
    biztos van akinél soha, van akinél nagyon gyakran, ez sztem ember és főleg körülményfüggő
    de ha már 1szer megtanultad kezelni, mélyen nemhiszem h visszaeshetsz, mert már tudod kezelni, legalábbis én most így vagyok per pill :)
  • gabo91
    #430
    nem vagy túl optimista...
    inkább próbálod reálisan nézni a dolgokat... ami nem baj.
    nyilvánvalóan igazad van... a kérdés csupán az kinél mikor újulnak ki a tünetek...