34
  • Julius Caesar
    #34
    ÉS hogyan titkolták el a dolgot? benne volt az egész szovjet űrkutatás? És snekinek nem járt el a szája? Vagy az amerikai kémek? Kb a rosszkozmosz fele amerikai kém lehett 8vagy ahogy a NASA-nak a fele KGB ügynök)....

    Jajj emberek, mikor kezdtek el hinni a józan észnek és a logikának, nem a túlspilázott, jólhangzó de amúgy szart sem érő konteóknak. Hiába hiszed azt, hogy ettől kurva okos leszel, mert nem.
  • Sir Ny
    #33
    Van Bulgakovnak egy Kutyaszív című novellája/kisregénye. Pocsék, ne olvassátok.
  • Omega
    #32
    ez csak egy állatkísérlet, nem szép dolog, de megérte az áldozatot
  • Favaf
    #31
    Jah és még nincsen vége xdxd olyan sokat tudok gumálni ám nah én amikor ezt meghallottam malydnem elsírtam magam szegény Lajka meg a gazdájától elvették v ő adta nekik oda nemtom erről a részről lemaradtam még nemjutott el az agyamig de am nekem is van egy kutyám én őt úgyféltem h inkább feláldozom magamat érte de neki semmi bajja ne essen ja és am szerintem meg panther112 az olyan tefajtákat kellene mind egy szálig elkísérletezni nah ez egészen jó ötlet kitart velem????? kisérletezzünk panther112 féléket nah jó csak kicsit megkattantam ez a hír miatt xdxd de akk is panther112 ásd el magad élve nah mek pux pápá csak jókat írjatok Lajkáról mert mindenkire írok valamit aki szidja őt...........
  • Favaf
    #30
    Htt én úgy sajnálom Lajkát hülye tudósok ilyenkor olyan bosszúérzetem van h azt el nem hiszitek el. Tsherfy neked meg teljesen igazad van te meg panther112 igazán visszavehetnél az arcodból mert eljön az az idő h te kerülsz ilyen helyzetben de akk malyd remélem senki nemsegít neked te bunkó hülye paraszt
  • tsherfy
    #29
    Bele gondol vajon bárki is, hogy az a szerencsétlen kutya mit érzett? A rohadt életbe, érző és gondolkodó, önálló személyiséggel rendelkező lény! Ez sima állatkínzás. Kiküldték az űrbe meghalni. Tulajdonképpen élve el is temethették volna. (csak akkor kevésbé sokkos halál várt volna rá)
    Szánalmas ami Magyarországon ilyen téren megy, ezt a legtöbb hozzászóló bizonyítja. Undorító. Nektek komolyan ennyit jelent egy élet? Egy önálló életről beszélünk, senkinek és semminek nincs joga ahhoz, hogy bárkit vagy bármit megfosszon a sajátjától. Rohat, szemét, mocsadékok vagytok, azt a szerencsétlen kutyát még viszonyítani se lehet hozzátok, akik ilyen könnyelműen beszéltek egy életről, ugyanis sokkal jobb nálatok. Ha az embereknek a barom okoskodásaikhoz alanyra van szükségük, hát próbálkozzanak a sajátjaikkal, aki esetleg védekezni is tud, ha akar. Undorító.

    panther112, neked meg csak annyit, hogy dögölj meg, mert úgylátom, egy ilyen szánalmas felfogású fos szemét alak nem érdemel többet. Ha a "hasztalan dögökről" beszélünk, akkor megemlíteném az emberi fajt, aki idetelepedett és ott bassza szét ezt a világot ahol tudja (lsd. globális felmelegedés, h csak egyet mondjak). Szted EZ hasznos, mi? Rohadék mocsok vagy.
    Szívből kívánom neked, hogy lassú és fájdalmas halálod legyen, lehetőleg nem kis stresszel fűszerezve. Rohadj meg. Csá
  • vagrand
    #28
    Bárki bármit állit, nincs mentség semilyen állatkisérletre!!!
  • Anteris
    #27
    vegyél vissz szerintem jóember
  • panther112
    #26
    ... Szánalmas reakció. Birka, kecske, disznó stb. megehető, csak a sok haszontalan dög nem? Összes kutyát el kéne kísérletezni, azt kész.
  • RangeR
    #25
    Anyádat sem nagy dolog felálldozni,igaz?Nehogy szembegyere az utcán,mert akkor csengettek...
  • Hmuda
    #24
    Nehogy azt higyetek, hogy Gagarin volt az elso ember az urben. Csak o volt az elso aki elve visszajott. Az oroszok evekig kiserleteztek az emberek fellovesevel, hogy rajojjenek, hogy mi a megfelelo kornyezet az embereknek. Asszem a tulnyomast, vakuumot, lehulest, tulfutest meg mindenfele dolgot teszteltek. Lattam egy dokumentumfilmet minderrol. Ezek meg Lajkan vannak kiakadva.
  • reszcsi
    #22
    Egyetértünk
  • magyar ember 2
    #17
    Lehetett volna esetleg emberekkel is kiserletezni, az mingya' jobb lett volna...
  • Munch
    #15
    Rohadjanak el fogyatékos tudósok!!!!!!!!!! NEM TUDTOK TI SEMMIT, KÖCSÖGÖK!!!!! :DDD Szegény kutya... tipikus példa, ahogy az ember primitívsége miatt állat elpusztul. :(((
  • AtisH
    #12
    Laborsintérek!!! Azért könnyen elképzelhető, ha egy ilyen volumenü "akcióban" így álltak hozzá a dolgokhoz (kb. 6 hónapra 10 napi kaja), akkor mi történhetett még arrafelé. Régebben láttam egy dokumentumfilmet az űrhajós kisérletekről. Hát az is elég durva volt. És az csak a publikus fele...
  • Bonewerkz
    #10
    meg ma is gazositanak el a vilag szeme elott civil foglyokat, tuszokat (lsd. moszkvai opera) ugyhogy ezeknek egykutya nemkutya
  • Nyiri
    #8
    De ezzel tisztaban voltak akkoriban. Ket lehetoseguk volt. 1.Csendben meghalnak es nemtud roluk senki. 2. Ha sikerul a kuldetes akkor felistenek lesznek otthon
  • Nyiri
    #7
    Na akkor el kelle gondolkozni, hogy mennyi halott urhajos keringett, kering a fold korul?

    Erdekes dolgok ezek
  • sztavrosz
    #2
    Ez a hír a korridorról van leszedve.
  • Sephi
    #1
    Allat kinzas ez kerem. Szerintem ez a cikk a pedigrenek akar raklamozni :)_))))