15
Szal...
  • Rincewind
    #15
    :))
  • Blasta
    #14
    A múltkor a strandon átsuhant egy kép az agyam elött:
    Strand, fürdés, aztán napozás, laptop elő (ha ki merném vinni, meg ha egyáltalán lenne:-), fórum izzít, DigiFotógéppel kép készít, ahogy hasonfekve koptatom a bill-t, és SG-re felrak!
    Forumba berak! MEKKORA ANYÁZÁS LENNE:-)))))))))))))
  • Rincewind
    #13
    Azé van pangás, mert akibe csak egy hangyányi ész szorult, az sütteti a hasát valami vízparton és nem a net előtt rohad!!! Meg persze vannak, akik a melóhelyen gályáznak, de az más tészta, na ők tartják még életben a fórumot... :)))
  • Sephi
    #12
    Icewind hidegen hagy. Szerintem kicsit sok mar ez a vegetelen 3d rpg stilus. Mar faj a fejem toluk a Dungean Siegetol kezdve a neverwinterig mind ugyanaz... es faraszto.

    En mar hitman 2 mafia es generalst varok most:))
  • Gerry
    #11
    Az UT2003-nak elvileg most kellet volna kijönni, dehát nemigazán sikeredett...

    Vagy csak én nem tudnék róla?
  • Gerry
    #9
    Na, igen, szeptemberben jön majd a sok cucc, én meg bent rohadok majd a főiskolán... Nincs igazság a földön! Na midegy, addig is nyomom amivel lehet, meg húzok a haverokkal le a tóra...
  • Rip
    #8
    Miért, ami eddig kijött, azt mind végigjátszottátok?
    Egyébként Laccnak igaza van, menj sörözni a haverokkal, mozdulj ki otthonról. Jobban jársz.
  • M.A.D.
    #7
    Na-na.....Az Icewind Dale II. most jön.....igaz, ez nem sok...de mindjárt megnézem, mi jön még.
  • CSOCSO
    #6
    tudgyuk mit toltsunk.. hat ez van.. adig jácchatunk a regi lyátékokkal...:)
  • Sephi
    #4
    Ritka ocsmany egy logod van ugye tudod?:)))))
  • G. Joe
    #3
    :)
    Ja, még az irc is olyan mintha sivatag lenne! Sehol senki.
  • Lacc
    #2
    Idd le magad inkább jobban jársz :))
  • Sephi
    #1
    De utalom eszt az idoszakot. Hot unalom semmi jo nem jelenik meg. Tiszta vihar szunet van es megint ugy lesz hogy szeptemberben rank tor a sok gama oszt mar nem tudgyuk mit toltsunk le vagy mit jaccunk:)

    Miert nem jelenik meg ilyenkor semmi jo?