1345
http://www.ragnarokonline.com
  • Toroco
    #1345
    Létezik még magyar szerver? Most hogy nézelődtem a regi topicok között rátaláltam erre. Mindjárt jött a nosztalgia. Milyen jó idők is voltak azok az évek amiket a játékkal töltöttem. A sok játékbéli haver, az éjszakán át tartó kalandok, vagy csak az egész éjszakás dumálás valami kellemes helyen az egyik mapon. Úgy hiányzik.
  • Marknagy
    #1344
    Hoppá most veszem észre rossz helyre írok.
  • Marknagy
    #1343
    Üdv!
    Aki tudna adni Counter Strike 1.6-hoz jó NEM STEAMES Jail Break-es szervereket az megdobna pár ípével. Előre is köszi!
  • Hegi90
    #1342
    Funky HUNkys = Hungarian RO Alliance szereplése a 2009-es RMS Tournament-en.

  • nosferat
    #1341
    Sziasztok! Indult egy RO-val foglalkozó blog, amire ezúton is szeretnék olvasókat toborozni :).
    http://runemidgard.wordpress.com
  • Blaziuska
    #1340
    Valaki játszik a valkyri szerveren?
  • Blaziuska
    #1339
    Nah az lehetséges :D
  • Hegi90
    #1338
    szerintem meg. Az más tészta, hogy nem fogod bírni :D
  • Blaziuska
    #1337
    Szerinted megéri egy swordmannal elmenni job lvl 50-ig?
  • Blaziuska
    #1336
    Igazad van :D
  • Hegi90
    #1335
    meg azt, hogy mennyire fejlődsz :)
  • Blaziuska
    #1334
    Bár talán arra jó, hogy megsaccold az ellenség hp-ját.
  • Blaziuska
    #1333
    Ok. Thx
    Bár akkor már annak sincs értelme az eredetin, hogy kiírja a dmg-t. Mert nem látod hogy mennyiből ment le annyi.
  • Hegi90
    #1332
    nem tudod beállítani, mert az szerveroldali beállítás.
  • Blaziuska
    #1331
    Élesszük már fel ezt a témát emberek! :P
  • Blaziuska
    #1330
    Helo mindenkinek!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a valkiry szerón hogy tudom beállítani azt hogy látszódjon az ellenség hp-ja?
  • marcusek
    #1329
    Sziasztok!

    Aki ismeri a játékot, az tudja hogy nincs igazából rendes magyar oldala, ami kitér az alap dolgoktól kezdve a legapróbb részletektől mindenre. Persze voltak és vannak jó próbálkozások, de azok leginkább csak körvonalakat adnak, illetve kézikönyv szinten tájékoztatnak a dolgokról. Sajnos ez a legtöbbször nem elég.
    Biztos mindenki belefutott már olyanba, hogy csinált egy questet, de az NPC nem mondta hogy hova kell mennie utána, mit kell csinálnia. Ezen angoltudás nélkül, csak mások segítségével lehet átjutni, de a playerek nagy része vagy nem foglalkozott azzal a questel, vagy csak valamiért nem akar/nem tud segíteni.
    Ezt a helyzetet szeretném én megváltoztatni, de ehhez a mai napig nem találtam teljesen biztos helyet. Ma végre sikerült kapcsolatba lépnem a Totalgaming szerkesztőivel, és szereznem egy oldalt, ahol stabilan, és biztonságosan (és ingyen) felépíthető az oldal.
    Én ide fogom felrakni mindenemet, amim van, és amim lesz. Az angol IroWiki tökéletesen és részletesen el lát információval, ezeket fordítom magyarra. Ez egyedül elég nehézkes munka, ezért keresek olyanokat, akik hajlandóak lennének erre időt és erőt áldozni. A következő feladatokra kellenének emberek:

    -Quest fordító
    -Build fordító
    -Hír fordító
    -Fordító (minden más anyag)

    Elérhetőség:
    mail: [email protected]
    msn: [email protected]
  • Hegi90
    #1328
    helyes helyes ;D
  • gotchaaa
    #1327
    Hehh, Zau jóarc. :D
    Engem amúgy különösebben nem zavar a dolog, a RO egy jó időtöltés volt néhány osztálytárssal, megleszünk nélküle. :D
  • Hegi90
    #1326
    ezt csak azért írom, mert szeritnem innen már nincs visszaút :P
  • Hegi90
    #1325
    szopóóóóó ;DDDD

    ha érdekel, tudok egy jó külföldi szerót.
  • gotchaaa
    #1324
    300 bat cage, és 200 wing of red bat.
  • Hegi90
    #1323
    mik kellenek neki?
  • gotchaaa
    #1322
    Épp ez a bajom, hogy nem mond semmit az aldebarani npc, hogy hova tovább, csak annyit, hogy mi kell neki, miközben azok a cuccok már ott vannak a táskámban.
  • Hegi90
    #1321
    mit mond, hova kell menned?
  • gotchaaa
    #1320
    Igen, próbálkoztam, de befagytam. :D
    Szóval az albertai és az aldebarani npc-vel már dumáltam, megvan a 400 powder, a 300 bat cage, a 200 wing of red bat, csak a következő npc-t nem találom.
  • Hegi90
    #1319
    jaaaaaaaaa hogy az te voltál fent ts-en, :D:D:D
  • Hegi90
    #1318
    aha. melyiket nem találod?
  • gotchaaa
    #1317
    Hegi, tudnál segíteni szárnyquest-tel kapcsolatban?
  • gotchaaa
    #1316
    VarázslóVagyok :D
    FS-en is meg NG-n is, de NG-n nem nagyon játszottam, ott még csak egy kis High Magician vagyok.
  • Hegi90
    #1315
    jah. faszkivan már :DD
    am neked mi a nicked? :P
  • gotchaaa
    #1314
    Na már megint a kavarás...
  • Hegi90
    #1313
    egyelőre ennyi

    ha lesz időm, majd még írok pár dolgot.
  • Toroco
    #1312
    a ragna 2ről tud valaki valamit?Mikor lesz kész, meg magyar szerver mikor indul?
  • Hegi90
    #1311
    pedig tegnap este elég durván woeztak :D
  • gotchaaa
    #1310
    Kihalt a Hunro...
  • Masakari
    #1309
    öcsém mien neveket nemlát itt az ember:D(Blindy)
  • gotchaaa
    #1308
    Megint felraktam.
  • Hegi90
    #1307
    xd
  • gotchaaa
    #1306
    Hát... már korábban is RO-ztam kb. idén februáról májusig, aztán jött az új kliens meg újra le kellett volna mindent töltögenti. Nem volt kedvem szórakozni vele. Aztán most nyáron újra felraktam, de már annyira nem kötött le mint annak idején, meg különben is, túl sok időt b.sztam el rá... "Azért, hogy növeljek egy rohadt számot. "