109
Tie Fighter
  • bakvarnyu
    #109
    First strike mod BF2142
  • DonZorro
    #108
    Sziasztok Srácok.
    Leszedtem ezt a Ultimate Craft Pack-ot, feltettem és meglepően egy pici hibát vettem észre benne.
    Nem tudom, itt előfordult-e valakinek az, hogy ha egy csillag vagy fény felé fordulok a hajóval és befogok valamit, eltűnik minden a képről. Hajók, grafikák, lövések. Csak a radarok és az "MFD-k" látszanak mintha eltünt volna a kabin is...

    Tud valaki megoldást

    Köszi,
    DonZorro
  • Saddalim #107
    igen :P na mármint nekem sima tie-fighterem van, az még azt se tudja mi az az internet... :P
  • alfaman
    #106
    Volt 1 kis gondom a Collektor indításával, de megoldódott. Szokott valaki neten ezekkel még nyomúlni? Kerestem játékosokat, vagy szervert, de nem találok. Tudom hogy kicsit régi a progi, de szivesen játszanék, végre nosztalgiából, egy jó kis űrcsatát. Valamikor hónapokat töltöttem az Xwing-gel, Tie-fighter-rel, Alliance-val. Nem tudom vannak-e még erre vállalkozó harcosok?
  • roblee
    #105
    Köszi! Megnézem!
  • Blade2051
    #104
    Itt van két link:

    XWAUpgrade

    DarkSaber's X-W Station

    S érdemes megnézni a fenti két oldalon található linkeket is.
  • roblee
    #103
    Ezeket a kiegészítéseket honnan tudom leszedni?
  • Blade2051
    #102
    De azt mindig megéri elővenni. Főleg, hogy van egy csomó kiegészítés hozzá. :P
  • roblee
    #101
    Vannak bizony. Nagyon hiányzik már egy jó szimulátor. Jó régen volt már az X-Wing Alliance, nem igaz?
  • lammaer
    #100
    Tedd fel a kérdést :)
  • alfaman
    #99
    Hello

    Nem tudom olvasgatja még valaki ezt az oldalt?
    Vannak még SW fanatikusok?
    kis segítségre lenne szükségem!
  • Saddalim #98
    pontosan :P
  • Blade2051
    #97
    Sorry, csak a szokásos dolgok jutnak eszembe: újrainstall előtt töröld le a teljes könyvtárat, hangkártyabeállítások meg hasonlók, de, gondolom, ezeken már túlvagy.
    Furi, hogy nem megy, holott azelőtt ment.
  • Saddalim #96
    jaj hülye vagyok #91
  • Saddalim #95
    nem, de van valami 5leted? (#93)
  • Blade2051
    #94
    Az király. Hmm, azok a kilencvenes évek...
    Jut eszembe, megvan neked az X-Wing Alliance? Ha igen, ajánlom a TIE Fighter Total Conversiont.
  • Saddalim #93
    defender of the empire
  • Blade2051
    #92
    Ha nem rám értetted, akkor ignoráld az üzit.
    Melyik kieggel próbálkozol?
  • Saddalim #91
    egyébként van valami kieg. t-f-hez azt felraktam, de az már kulcsos, úgyhogy újrainstalláltam a t-f-et (2flopi), de nem indul el (xp-s, dosbox, de a kieg felrakásig ment)
  • Saddalim #90
    a hülyék alatt nem téged értettelek, hanem azokat, amikat akkor találtam amikor kerestem 3 napig. példának okáért egy rakat tie fighter editorként adta a xw vs tf editort...
  • Blade2051
    #89
    Sorry, utolsó előtti.
  • Blade2051
    #88
    Bérmilyen hihetetlen, de vágom, hogy mennyi és hányféle X-Wing game van.
    (Amúgy az X-Wing Alliance-szel együtt 4 az a 3...)
    És ha figyelmesen megnézed az oldalt amit ajánlottam, akkor a listán az utolsó tétel a TIEEDITv1.28, ami a mellette található szöveg szerint a TIE Fighterhez van.

    Szívesen.

    Üdvözlettel,

    Egy a sok hülye közül.
  • Saddalim #87
    ez az X-Wing vs. Tie fighterhez van.
    a legtöbb gondot az okozza, hogy van 3 játék
    X-Wing
    Tie-fighter
    X-Wing vs. Tie Fighter
    a sok hülye a neten meg vagy össze-vissza írja, vagy rosszhoz írja. ez a link pl a x-w vs. tf-hez, van. nekem a sima "Tie Fighter"-hez kéne
  • Blade2051
    #86
    Üdv!

    Hátha ez segít:

    http://www.darksaber.gaylenol.com/filemissed.htm
  • Saddalim #85
    grr
  • Saddalim #84
    juj de régen írtak ide... na mindegy hátha elolvassa valaki...
    szóval pár éve csináltam pár küldetést a tie fighterhez egy editorral. szóval létezik hozzá. csak az a baj, hogy nem találom. nagy nehezen találtam egy fizetőst (TGB a neve) :S
    szóval tudja valaki hogy honnan lehet leszedni ingyenes editort hozzá?
  • troc
    #83
    elvileg megy a colletors edition winxp alatt az alábbi címen található fájlal.

    Hello again, I've found a patch that will enable you to play both x-wing and tie fighter collector's series on WinXP with 3D hardware support. No messing with compatibility modes. No dual boot. No need for seperate PCs. No fuss.
    Go to: http://www.brian1.net/computers/misc/ and download xwtie95.zip, the last file on the list. Install X-wing and/or Tie fighter if you haven't already. Unzip the file and run the patch. Presto, the games are go to go!
  • dronkZero
    #82
    Én úgy hallottam, hogy az Alliance volt az utsó szim a régi SW világból... :(
  • [HUN]Crassus
    #81
    LUCASARTS!!! Csinaljatok mar egy jo kis StarWars szimulatort! A nepnek szuksege lenne ra!:)
  • Lysandus
    #80
    A franc se tudja melyik volt nehezebb... Az X-wing is jó volt, meg a Tie-fighter is. Persze az Alliance vagy az Xwing vs Tie-f után sokkal könnyebbnek tűnik mindekettő. Pl a capital shipek lézerei sokkal lassabbak voltak, ezért lehetett kinyírni egy A-winggel egy csillagrombolót. Simán elhajoltam a lövések elől. Csak persze jó sokáig tartott. Egyszer lemértem, 40 perc volt. Ja és úgy nem küldözgették az emberre folyamatosan a raksikat.

    Az X-wingben tényleg nem sokat értek a társak, de annál több pontot kaptál minél többen éltétek túl. Mondjuk később kiadtak egy bővítést, az eredeti három kampány mellé még kettővel (asszem abban volt a B-wing is). De nem csak ez volt a csomagban, hanem néhány topace wingman is. Rájuk már lehetett számítani. Ugyanúgy csináltam róluk is biztonsági mentést, mint magamról!

    Egyébként pedig ténmyleg kéne már egy "szimulátor" a régi hajókkal és multiplayer opcióval, meg egy jó kis online warral!
  • akos
    #79
    Htx :)
  • hiba
    #78
    http://retrogames.intranet.hu/
    nemtom de sok regi van
  • akos
    #77
    Hali,

    támadt egy kis nosztalgiázhatnékom :)
    Meg van valakinek, vagy tud róla, hogy elérhető/letölthető lenne valahol a játék? (X-wing, Tie fighter, X-wing vs Tie fighter)

    Előre is kösz minden infot.
  • Braveheart
    #76
    Te melyik játékról beszélsz?
  • zippofcy
    #75
    Kijott mar? Alig varom! Pixel shader, kurvajo AI .. eljen a Csokornyakkendo harcos !!!
  • Marcus_
    #74
    Hol lehet beszerezni?

    Mondjuk a neten?
  • [JoE]
    #73
    Ez nem volt reklam !!!!!
    csak mondtam :)
  • [JoE]
    #72
    Asszem en meg is rendelem, azert egy ilyen parezer FT-s aron, annak aki kicsit is erezte az akkori feelingjet a progiknak, kotelezo megvenni.!!!
  • LutheR
    #71
    Megveszed a boltban, beteszed valamelyik CD-t a meghajtódba, és letöltöd a vinyódra...
  • Braveheart
    #70
    nem tudjátok honnét lehet ezeket letölteni?