54
Szines nevet akarok, hogy kell?
  • Jamirofan89
    #54
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy van e olyan mod,ami a grafikát a Payback szintjére emeli? Vagy legalább is felturbózza
  • hemidzsoo
    #53
    A kódokat próbálom beírni és bejön a console ablak elfogadja a kódot. Hogy kell kilépni a console-ból?
  • CSV25
    #52
    Hali!

    Én is pont ott akadtam el ahol Darth Vader 500
    ha valaki tudna segiteni azt megköszönném!

    Üdv
    CS.V.
  • Darth Vader 500
    #51
    Hy!!!
    Elakadtam kamchatka azon részén ahol két doki fél tőlem és van 1 harmadik aki beszorúlt 1 gerenda alá!
    Tovább mentem és ott van egy mozdony!
    Nah ott nem tudok továbbmenni!
  • bubu23
    #50
    HELLÓ.KAMCSATKA-BARLANGRENDSZER.NEM TUDOM HOGY TOVÁBB.AZT IRJA A JÁTÉK HOGY MENJEK BE A VIRUSLABORBA.MEGTÖRTÉNT.MEGGÖLTEM MINDENKIT,BÁR VAN 2 AJTÓ AMI NEM NYILIK.KI MENTEM AZ UDVARRA.TALÁLTAM EGY KART AMIT MEGHUZTAM,LIM-LOM KACATOK ZUHANTAK LE...HOGYAN TOVÁBB???VALAKI TUD SEGITENI???BUBU
  • Darth Vader 500
    #49
    hello!
    Azt szeretném megkérdeni hogy a hajós pályán mit kell csinálni?
    Kérlek segítsetek!
    Előre is kösz.
  • bubu23
    #48
    helló.egy kis segitség kellenne.a kórház tetején szétlőttem a helikoptert,a következő pályán vagyok.lifteztem egyet,aztán a folyósokon téblábolok,nem tudok tovább menni.van 2 testőr az egyik egy liftnél dumál valamit a másik meg az ajtónál.tovább????????????hogyan?please....
  • KisGeri
    #47
    HALI! Elakadtam Kamcsatkában a kutatólaboros résznél, mikor DR. Segastrovot kell megkeresni. Na ott vagyok a laboroknál, kinyírtam mindenkit, de sehová nem lehet menni. Van pár dogi bezárva egy égő szobában, és ordibálnak mentsem ki őket, de zárva az ajtó. Van egy helyiség ahova nem tudok átmenni, mert előtterm leszakadt a mennyezet és ég a föld, mögötte volt egy biológiai cuccban lévő pasi akit szétlőttem. Segítsetek pls, hogy hova tovább, illetve mit kell csinálni, mit nem vettem észre! Thx!
  • rorr
    #46
    egy kérdés!
    Ezt miért?
  • RIZLA
    #45
    na.......?
  • ReTeK
    #44
    na ?
  • ReTeK
    #43
    ha már itt vagyunk, egy kérdés:
    Mit kell csinálni a 6. pályán mikor kilőttem az őrt a sznájper puskával, mert abban csak 1 töltény van és nem találok sehol hozzávaló lőszert mert mindíg lelőnek mikor lemegyek az alagsorba.Hiába leanelek nem ér semmit, az a nagy darab dágátt mindíg heccsottol és mekhalok egyböl, ha meg nem arra megyek akkor meg egésszen sokáig vissza kell mennem... vágod Skiper hol járok ? tudnál segíteni merre kell tovább menni, elakadtam. Fontos lenne, plízzz !
  • Dud [OBI]
    #42
  • Skiper
    #41
    Dhe rég nem írtak ide !!!
  • Yurij
    #40
    mi a bubánatot kell csinálni a hajo belsejében???4 helyre már le raktam a bombát de ott kampajgok a zőld dobozok közt mitt kell csinálniű???
  • Dikkma
    #36
    A másik topicot használjuk!
  • Mepe
    #32
    Köszi, DrAK
  • skorpio7
    #29
    Nem tudom , ki hogy van vele , de most olvasom ezt a hírt !?!

    HARDWIRED

    SOF 2 GOLD!!!
    Birdy, 20:51 - Játék: Gold - (11 komment)

    (VE) YEEES! A Raven másik nagyon régen várt Q3 alapú FPS-e, a Soldier of Fortune 2 is a végső stádiumba érkezett, azaz aranylemezre írták és elküldték sokszorosítani. A nemrégiben kiadott multidemo először nem tetszett, de aztán ahogy egyre többet nyomtam, nagyon kellemes kis tömeghenteket lehetett vele végrehajtani :)).

    Szóval tényleg csak most lett GOLD a game .
  • Draco
    #26
    A versenyen tenyleg lehetett nyerni full sof2-ot de remelem te se gondoltad komolyan hogy azt azzonal oda adjak. Kapsz egy elismervenyt vagy ilyesmit hogy a megjelenes elso napjan szalitjak neked ilyesmi. Csak nem gondolod hogy kidobjak megjelenes elott hogy a groupok felrakjak jo elore ugye?
  • Mepe
    #25
    Bocs, hogy kétszer került be.
  • Mepe
    #24
    Hi! Biztos én vagyok a láma, de nem értem ezt a pálya generátor. Hogyan kell egy normális pályát létrehozni? pl.: beállítottam a location-t, a napszakot, stb., aztán rákantitottam:play.
    Erre kaptam egy tök üres pályát, ahol gyalogolhattam a nagy semmiben:-( Meg itt van ez a "generate new seed"- ezt sem tudom, hogy micsoda
    Please HELP!
  • Mepe
    #23
    Hi! Biztos én vagyok a láma, de nem értem ezt a pálya generátor. Hogyan kell egy normális pályát létrehozni? pl.: beállítottam a location-t, a napszakot, stb., aztán rákantitottam:play.
    Erre kaptam egy tök üres pályát, ahol gyalogolhattam a nagy semmiben:-( Meg itt van ez a "generate new seed"- ezt sem tudom, hogy micsoda
    Please HELP!
  • skorpio7
    #22
    Semmi probléma .

    Amúgy az egyik haverom mosolya igencsak lelohadt , mikor megtudta hogy csak egy alfa vagy béta állapotú game-et kapott egy gyöngyösi kapcsolattól .Nem nagyon netezik , így nem tudhatta szegény , hogy bizony jól behúzták s csőbe ezzel a FULL??? változattal .Majd legközelebb vet egy pillantást az ISONEWS-ra vagy az NFORCE-ra , amik irányadók játékmegjelenés ügyekben .
  • Vertigo
    #21
    OK vettem a dolgot, anno bocsit is kertem, hogy elsore nem talaltam a topicot, es hogy akar, torloheto...
  • skorpio7
    #20
    Ja igen .
    Az előző hozzászólás második fele Vertigo-ník szólt .
  • skorpio7
    #19
    Sajnos ott azaz "asszem" vagy másképpen "hallottam vkitől" ... szóval nincs erről infó .
    Az Unreal-ból igen van egy kósza pre alfa változat , ami sokmindenre jó , csak játékra nem .
    Amúgy itt az SG külön volt ennek egy topic , ÍME .
  • Vertigo
    #18
    Unreal -bol, mar letezik, kovalygo verzio, gondolom akkor sof2 bol sem elkepzelhetetlen, hogy van mar tobb palyas cucc is...
  • Garrett
    #17
    a bajnokságon ami a demo nál volt asszem lehetett nyerni idő előtt full gameket!
  • skorpio7
    #16
    Huuu bazz ... honnan lehet letŐTENI ?!?!? Azonnal ide vele .Pedig se online hírek , se ISONEWS , se semmi nem is tesz említést róla . És neked már a FULLLL is megvan .Micsoda érzés lehet a kivételezett tekintetében tetszelegni ...
    Esetleg van valaki haver a fejlesztők házatáján ?!
  • TneX
    #15
    Jajj hátén meg az Unreal2-ben akadtam el a 43-adik pályána mikor azok atinoliberizátoros basztatókenyérpiritok állják el az utamat,és nem tudok ott továbbjutni,még az antidesztillációs mikorhullámusűtő sem segít...ki tudja ott mit kell csinálni?Esetleg végigjátszása van valakinek?:)))
  • I.C.ram
    #14
    szerintem sem jott meg ki a full vagy ha igen akkor mondd mar honnan szervaltad
  • Draco
    #13
    te haver mond mar meg hogy "uzod" a full ha meg ki se jott hmm?
  • hiba
    #12
    sajnos nincs csak betahoz dehat az meg nem a full...
  • hiba
    #9
    minden nap egy uj sof 2 topic :)
  • hiba
    #8
    'a nem
  • hiba
    #7
    © Vertigo ma 11:53 | Válasz erre | #730

    Na megtalatam :)

    Amikor klimpirozod be a neved ezeket a kell az szinezendo szoveg ele irni.

    ^1 = red
    ^2 = camo green
    ^3 = yellow
    ^4 = blue
    ^5 = cyan
    ^6 = bright purple/pink
    ^7 = white
    ^8 = purple
    ^9 = sea green
    ^0 = black
    ^- = dark grey
    ^+ = bright green
    ^\ = pink
    ^T = blood red
    ^Y = bright blue
    ^P = green
    ^S = dark purple
    ^G = bright green
    ^J = green
    ^K = bright brown
    ^L = sky blue
    ^: = purple
    ^Z = bright orange
    ^X = dark blue
    ^V = green
    ^B = orange
    ^N = army green
    ^< = grey
    ^> = bright purple
    ^? = dark purple

    Ha esetleg mast is izgatott....

    © Vertigo ma 11:17 | Válasz erre | #729

    Hali!

    Lenne egy kerdesem...

    Hogy oldhato meg a szines nevek kerdese? :)

    Jo tudom a cfg, file ba a nevet at kell irni, de amit talaltam doksit ehhez az sof1 hez volt, es nem szinezte at a betuket, hanem jatekban is a kulonbozo karaktereket kitette a nevem ele, a genya lengyelek, meg nemetek b.sznak elerulni :)

    tegnap 16:09 | Válasz erre | #728

    Ilyen miatt nem szabad a bétát kipróbálni, az embernek elveszi a kedvét, pedig a béta az nem azért béta mert full.

    Válasz 'Game' üzenetére (#725)

    tegnap 15:21 | Válasz erre | #727

    Na itt van mr Rosco... Fórumkeresőt persze luxus használni..

    2002. máj. 05. 01:05 | Válasz erre | #726

    Akkor kösd fel a gatyádat, mert a fullnak más lesz a grafikája, a hangok, a fegyverek(!!!,ezeknek a kiegyensúlyozását mindig a legvégére hagyják) stb..

    Persze nem kell nekem hinni, várd meg a fullt és ámulj..
    Válasz 'Game' üzenetére (#725)

    Game 2002. máj. 05. 00:10 | Válasz erre | #725

    Nah azt ne mondd hogy a Béta verzió és a Store verzió között aztán olyan nagy különbség lenne(bugok javításán kívül),a grafika az tutti marad már ez hátrány az arcade stílus is marad,a hangok is, ha ezeket mind kicserélnék amit most így hirtelen említettem akkor még plusz pár év amíg megjelenik szal már most is le lehet vonni következtetést a Bétából hogy milyen lesz a végleges az tutti hogy nem jobb!!! Ahhoz nem elég jó hogy 2. résznek mondjam!!! Az biztos a Mohaa sorsára jut(1x végigjátszás majd uninstall), nem egy örök darab lesz az biztos(Remélem ezt majd megcáfolod amit itt leírtam a Store kijövetele után,de az az érzésem hogy nem lesz abból semmi), jöhet a Doom3 meg UT2003 meg Max Payne 2.+ meglepetés gamék :)))

    2002. máj. 04. 22:59 | Válasz erre | #724

    Na errre pedig jobb ha nem is írok semit. Ezt nevezik SZÁNALMASnak.
    Válasz 'Haha!!' üzenetére (#717)

    2002. máj. 04. 22:58 | Válasz erre | #723

    Ha nem vetted figyelembe, hogy béta akkor miért nem állsz le a fikázásával?

    El sem tudod képzelni mekkora különbség lesz a béta, és a store final verzió között ..
    Válasz 'Game' üzenetére (#722)

    Game 2002. máj. 04. 20:32 | Válasz erre | #722

    A BÉTA cuccot nem vettem figyelembe. Amit ígértek ahhoz képest nem sok minden teljesült!!!Ráadásul nem realisztikus!!!(pedig de mennyire mondták anno hogy az lesz) ami manapság szerintem nagyon fontos egy jó FPS-nél, ez inkább sajna arcade lett.:( Hát az tutti hogy a Ghost Recon ettől 1000x jobb!!!Az 1. rész se volt olyan hú de év játéka! de megfelelt az akkori elvárásoknak és úgy látszik leragadtak a készítők az 1.rész elvárásai mellett. Úgy hogy ez nállam nem 2. rész hanem 1,5-nek felel meg!!!(Kiegészítőnek és nem többnek, aminek már az 1. részben is lenni kellett volna azt itt pótolták és ennyi,se nem több se nem kevesebb).
    Válasz 'TheZsenyka' üzenetére (#721)

    2002. máj. 04. 19:24 | Válasz erre | #721

    Esetleg nem árt ha agyatokba vésítek amikor FIKÁZZÁTOK a gammát, hogy ez egy BETA cucc...

    talpi99 2002. máj. 04. 18:46 | Válasz erre | #720

    Sziasztok!
    A wine cellar nevű pályáról hogy lehet tovább jutni?
    Köszi

    © SarkanyfuaRUSH 2002. máj. 04. 17:32 | Válasz erre | #719

    Udv!

    Lenne egy kérdésem. Megnéztem a MP demot es egész jó volt. Kíváncsi lennék érdemes-e lötölteni a teljes gamet. A beta single részéről hallottam, hogy gagyi,de azt szeretném tudni, hogy azzal lehet-e az összes multi pályát játszani? Van-e CD key ellenőrzés, illetve, hogy van-e még magyar szerver és azok ellenőrzik-e a CD kulcsot, illetve ez a lenti ellenőrzi-e?

    Szóval röviden: lehet-e a full bétával CD kulcs nélkul magyar (esetleg más)szerveren játszani ?
    És a véglegeshez szerintetek lesznek-e tört (magyar) szerverek?

    Köszi


    talpi99 2002. máj. 04. 16:24 | Válasz erre | #718

    Sziasztok!!
    Hogy lehet a multiban felmenni a gamera mert vagy 100-ig viszi a számolást az Awaiting connectionnél és csak azért hagyja abba mert leállítom.

    Haha!! 2002. máj. 04. 15:25 | Válasz erre | #717

    Hát igen! Egy újabb sz@r pc-s fps!

    Game 2002. máj. 04. 15:22 | Válasz erre | #716

    Én is ezt mondom tisztára elcseszték a gamét. Ebből sokkal többet is ki lehetett volna hozni semmi újdonság ez is egy egyéntelen FPS. A garfikája szintén elmaradott(terptárgyakat értve és a modellek textúra szegénységét), ha valaki hentelni akar testrészekre bontani mennjen a mészárszékre, de azért tutti nem lesz az év játéka mert sz*rrá lehet lőni az embert, meg ez már nem is újdonságnak számít hanem manapság alap követelmény hogy legyen sérülésmodell!!! Idáig tiszta csalódás volt az év FPS-ek terén Mohaa/most ez, remélem az UT2,Doom3-at nem cseszik el mert akkor durcás leszek!!!
    Válasz 'Spenser' üzenetére (#715)

    2002. máj. 04. 14:01 | Válasz erre | #715

    Nagyon gagyi lett ez a jatek az 1 az sokkal jobb volt itt minden olyan muunek tuunik.

    SGP 2002. máj. 03. 15:40 | Válasz erre | #714


    Kész az első magyar dedikált full-time SOF2 szerver az OBI klán jóvoltából.
    Tegnap megvolt a teszt, már lehet jönni nyomni. 2 session lesz, egy DM és egy Infiltration.
    Jelenleg a DM megy, de ha van bent admin bármikor át tudja váltani.

    IP: 152.66.93.30
    Pass: sof2hu

    Látszik a The All-Seeing Eye-ban és a Gamespyban is gondolom. Csak az egy nagy szar, ezért meg se néztem.

    Üdv,
    SGP


    © Alexease 2002. máj. 01. 20:18 | Válasz erre | #713

    Az alabbi oldalon peticio gyujtes folyik az internetes szolgaltatok es araik ellen! Jelenkezzetek fel!!!!

    http://matavsux.warez.hu/

    © Cobra11 2002. máj. 01. 16:17 | Válasz erre | #712

    Honnan tudnám letölteni a BETÁT?

    2002. máj. 01. 10:03 | Válasz erre | #711

    nekem nincs felhuzva a grafika. (800*600) es nem a max fokoztaon nyomom, hanem consultant-on. vagy min. hasznalom a quicksavet es nem tolti vissza rosszul. Csak lassan :(

    na: shadow quality:stencil,
    curve detail: medium,
    model detail: high
    res 800*600*32
    a tobbit mar nemtom :)


    2002. máj. 01. 05:02 | Válasz erre | #710

    Hullák álva maradnak... ez valami zombi opció? Biztos hogy nem Nightmare fokozaton nyomod?

    M 2002. máj. 01. 00:45 | Válasz erre | #709

    a 2cds beta egyebkent tiszta bug , az arnyekoktol kezdve a kimenteseken at a ellenfelekig ... rengeteg hiba van meg benne . Pl ha mozgas alatt quicksavet es visszatoltod a hullak álva maradnak es meg sorolhatnam .

    M 2002. máj. 01. 00:43 | Válasz erre | #708

    vedd meg amikor kijon majd

    2002. máj. 01. 00:04 | Válasz erre | #707

    heheh eltom képzelni hogy belepusztulnak a vad ajto nyitogatásba:)
    Válasz 'SirAir01' üzenetére (#700)

    2002. máj. 01. 00:02 | Válasz erre | #706

    :))))))))))
    ehh
    amugy hol van fent? full iso ba kéne:)
    Válasz 'TheZsenyka' üzenetére (#705)

    2002. ápr. 30. 23:42 | Válasz erre | #705

    És a fél életem rámegy a töltési időkre... arghh...
    __________________________________
    Athlon XP 1800@1900+
    MSI KT7 266A
    512MB 266MHz PC2100 DDR
    ATI Radeon 8500 64MB DDR (275@275)
    2x75GB IBM 7200RPM HDD (IDE)
    Teac 24x/10x/48x CD-RW

    2002. ápr. 30. 23:40 | Válasz erre | #704

    A gyakorlópályán nem tudok felmászni a létrán... (amikor használni kell az éjjellátót... argh...

    __________________________________
    Athlon XP 1800@1900+
    MSI KT7 266A
    512MB 266MHz PC2100 DDR
    ATI Radeon 8500 64MB DDR (275@275)
    2x75GB IBM 7200RPM HDD (IDE)
    Teac 24x/10x/48x CD-RW

    2002. ápr. 30. 23:39 | Válasz erre | #703

    800x600-ban minden fullra húzva állat... 1024-ben szaggat mint állat, teljesen unusable... arghh.... árnyék nekem is elcsúszik... argh...
    __________________________________
    Athlon XP 1800@1900+
    MSI KT7 266A
    512MB 266MHz PC2100 DDR
    ATI Radeon 8500 64MB DDR (275@275)
    2x75GB IBM 7200RPM HDD (IDE)
    Teac 24x/10x/48x CD-RW

    sirair01 2002. ápr. 30. 21:31 | Válasz erre | #702

    Ugyan ez a konfig, és elég gyakran előfordul, hogy az árnyék rendesen elcsúszik az emberhez képest. Abit siluro gf2mx400 + 512Mb ram

    2002. ápr. 30. 16:43 | Válasz erre | #701

    nekem ilyen nem volt mar kb 100 modellt lefektettem es mindenki tisztessegesen elfekudt. (gf2mx + 512mb ram) teljesen jol megy,az igazsag meg csodalkoztam is, mert a Hitman betajahoz kepest azon vacilaltam miert is beta ez? En vegig is nyomom, kivancsi vagyok :)

    SirAir01 2002. ápr. 30. 13:32 | Válasz erre | #700

    "Enyhén" bugos. Árnyékok néha elcsúsznak, nem cserél normálisan tárat - sőt néha nem is cserél, hanem csak a lőszerek száma ugrik vissza, egyes lövések sérülésokozás nélkül mennek át a mukin, volt olyan, hogy a quicksave-t visszatöltve összekuszálódott a kép (bár ez csak egyszer, az autós pályán volt), az ajtót nem tudják rendessen kinyitni az ellenfelek és belehalnak egy ajtónyitásba, gyakran beszorulnak egy láda, vagy polc mögé, átlógnak a hullák a falon/ajtón, ...stb. Szóval ez igencsak béta.

    2002. ápr. 30. 11:05 | Válasz erre | #699

    mert? nalam teljesen jol megy mi a rossz benne?

    SirAir01 2002. ápr. 30. 08:38 | Válasz erre | #698

    Azért durva lenne, ha ilyen lenne a final. Egy közepes bétának nem rossz, de a véglegesnek...

    MrTressy 2002. ápr. 30. 01:18 | Válasz erre | #697

    tuti hogy a bétával játszol mert semmiféle sof2 final nem jött a héten...
    Válasz 'JiM' üzenetére (#696)

    JiM 2002. ápr. 30. 00:06 | Válasz erre | #696

    Hmm, valamit nem ertek. Nem jott meg ki a final? Pedig en azzal jatszom, es tuti hogy nem beta-val...
    Akkor gondolom az elozo hosszaszolasora nem nagyon tud segiteni senki, pedig mar kb a 1x-edik palyan jarok.

    byez

    © TneX 2002. ápr. 29. 18:53 | Válasz erre | #695

    Remélem csúszik,mert a Morrowind mellett nem hiszem hogy lesz rá ideje bárkinek is:)))
    Válasz 'I.C.ram' üzenetére (#694)

    2002. ápr. 29. 18:45 | Válasz erre | #694

    mikor jon ki a final?

    JiM 2002. ápr. 29. 18:22 | Válasz erre | #693

    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki abban segitani, hogy az ordogben kell kinyirni a helikoptert a korhaz tetejen? Mar a tetore jutva az elejen, kinyirtam az osszes vedekezo katonat, de a helikoptert nem tudom leszedni. Mintha a szarnyai alatt le tudtam(?) volna loni 2 raketat(?), de az osszes skulot beleengedem ami csak letezik, de nem pusztul...
    thx

    © djcom 2002. ápr. 28. 20:08 | Válasz erre | #692

    kösz!

    MrTressy 2002. ápr. 28. 20:04 | Válasz erre | #691

    várd meg a finalt inkább jobban jársz
    Válasz 'djcom' üzenetére (#690)

    © djcom 2002. ápr. 28. 19:42 | Válasz erre | #690

    Érdemes levenni a bétát?Írjatok már ide véleményeket,hogy meggyire játsuható,hardverigégystb.Nagyon bugos?Szal elbasszak -e rá 1,5Gigát vagy várjam meg a finalt?

    2002. ápr. 28. 09:15 | Válasz erre | #689

    hasznalj nvidia drivert es ujjabat. Nekem is frisitenem kellet.

    gtom 2002. ápr. 27. 20:12 | Válasz erre | #688

    hol lehet letölteni a betat???


    MrTressy 2002. ápr. 27. 18:59 | Válasz erre | #687

    SOF2 beta CDkey: 3Z4J - J3PP - K848 - EWPK - 1F
    Válasz 'Zotya123' üzenetére (#686)

    Zotya123 2002. ápr. 27. 18:52 | Válasz erre | #686

    lécci egy serialt a sof2 beta-hoz! előre is thx!

    2002. ápr. 27. 16:04 | Válasz erre | #685

    Gery a 2CDs betaban van single palyer?

    2002. ápr. 26. 00:48 | Válasz erre | #684

    konkurencia...
    Válasz 'M' üzenetére (#683)

    M 2002. ápr. 26. 00:45 | Válasz erre | #683

    miert ?


    2002. ápr. 26. 00:43 | Válasz erre | #682

    nana!!! nem tetszik ez a név nekem:)
    Válasz 'csocsesz' üzenetére (#680)

    M 2002. ápr. 26. 00:36 | Válasz erre | #681

    Hali tudna valaki egy cd-keyt adni a 2cd-s betahoz ?

    csocsesz 2002. ápr. 26. 00:26 | Válasz erre | #680

    hello lécci valaki segítsen. hogy tudnék opengl-t varázsolni xp alá?mert ez a soldier of fortune2 valahogy nem akar elindulni valami opengl izéért sipol.jha amugy elsa gladiacom van.köszi a segítséget

    eXe 2002. ápr. 25. 21:07 | Válasz erre | #679

    Invalid game folder.
    Ezt írja ki mikor csatlakozok, mi lehet a baj?

    2002. ápr. 25. 17:07 | Válasz erre | #678

    sux

    2002. ápr. 25. 16:16 | Válasz erre | #677

    Nincs. DM, TDM, Elimiantion, meg Inf van benne.
    Válasz 'FREAK' üzenetére (#676)

    2002. ápr. 25. 16:03 | Válasz erre | #676

    van abban ctf pálya?

    2002. ápr. 25. 15:50 | Válasz erre | #675

    A singleből mág bármi kisülhet. Láttam haveromnál a bétát hétfőn, és abból még tényleg bármi lehet, annyira kezdetleges :)

    Freak: Én MPTESTel Infet szoktam nyomni, ott max 2 gránát lehet nálad bele.

    2002. ápr. 25. 15:44 | Válasz erre | #674

    multiban sokkal, a single ízlés kérdése
    Válasz 'hun-ter' üzenetére (#673)

    2002. ápr. 25. 15:41 | Válasz erre | #673

    ez jobb mint az egy? ezt én még nem próbáltam ki...

    2002. ápr. 25. 15:40 | Válasz erre | #672

    nem is mert a deltadragonsnak(spectator) volt a legszarabb pingje:)))
    Válasz 'CSOCSO' üzenetére (#659)

    2002. ápr. 25. 15:40 | Válasz erre | #671

    mázli........ mi 3 vs. 3-ban nyomtunk ctf-et, és amikor az ellenfél csak ezt használt, halott volt a játék.......

    utána csináltunk egy szabályt, hogy mindenből csak egy lehet


    ja, amúgy a sebzést növelhetnék
    Válasz 'D3t0nat0r' üzenetére (#670)

    2002. ápr. 25. 15:37 | Válasz erre | #670

    Ehh :))

    Szerintem beleillik a játékba, nagyon kevésszer öltek még meg vele.
    Válasz 'FREAK' üzenetére (#669)

    2002. ápr. 25. 15:36 | Válasz erre | #669

    én meg remélem, kiveszik a fullból, vagy max 1 gránátot adnak hozzá, mert ultragagyi szintre öli a játékot, amikor egy komoly taktikus ctf meccs átmegy egy kijáratnál zajló Q3 öldöklésbe........

    amúgy miért gond neked telibetalálni valakit? :))))
    Válasz 'D3t0nat0r' üzenetére (#668)

    2002. ápr. 25. 15:33 | Válasz erre | #668

    Freak az M203 qrva gyenge sajnos. Csak akkor öl meg, ha telibe találnak vele, naggyon kicsi a splash damage(röhelyes). Remélem erősítenek rajta a fullig...
    Válasz 'FREAK' üzenetére (#667)

    2002. ápr. 25. 15:13 | Válasz erre | #667

    gondolom mindenki M203-mal "taktikázott"....

    © Snomag 2002. ápr. 25. 15:10 | Válasz erre | #666

    Detonator nagy igazságot mondott el ;)
    Válasz 'D3t0nat0r' üzenetére (#664)

    2002. ápr. 25. 15:08 | Válasz erre | #665

    deathmatch, hű abban nagy dicsőség nyerni.......

    2002. ápr. 25. 15:07 | Válasz erre | #664

    Hú.

    Figyelem emberek! Mostantól mindenki reggel amikor felkel, első dolga hogy letérdel, és Csocso irányába hajolások közepette elmondja a "Szent imát CsocsohozTM" c. imát. Aki ezt nem teszi meg likvidáljuk. Aki ellenkezik előbb megkínozzuk, majd utánna brutálisan végezzük ki. Mert Csocso a király!

    (Úristen..)
    Válasz 'CSOCSO' üzenetére (#659)

    © Snomag 2002. ápr. 25. 15:06 | Válasz erre | #663

    ;))
    Válasz ']sonic[' üzenetére (#661)

    2002. ápr. 25. 14:23 | Válasz erre | #662

    valaki? tressy szerverere?

    ]sonic[ 2002. ápr. 25. 01:07 | Válasz erre | #661

    oltsál kicsi snomag :DD

    © Snomag 2002. ápr. 25. 00:00 | Válasz erre | #660

    csocso ki a faszt érdekel szted rajtad kivul? Mindenki nyomná be képeket, amikor qrvajo tele lenne a forum...
  • Vertigo
    #6
    akkor ezt lehet torolni!!!!
  • Vertigo
    #5
    na ido kozben talaltam..., koszike :)
  • Vertigo
    #4
    4 oldalra visszafele rakerestem a "sof2" re, es a "fortune" -ra is, nem volt talalat igy mereszeltem nyitni 1et...
  • rolika
    #2
    ez pont a 3. sof2 topik... :)