12
Mi a halálért nem lehet megosztani az intenetet win2k és win98 között?
  • Molnar_T
    #12
    Dikkma! Isten vagy! vegre valaki aki segit. Megprobalom, koszonom. a sygattel mar szivtam mer akkor a masik win2k nem latta a netet. Ezer hala!
  • Dikkma
    #11
    DHCP-ként kell használni a win2k-t, és ennyi. Ha a másik látja a gépet, a net is menni fog :-)
    vagy www.sygate.com
  • Molnar_T
    #10
    jo mar megtalaltam. mind1. bocs ha kocsog voltam. felejtsetek el hogy meg se tortent :/
  • Molnar_T
    #9
    Sorry, kicsit morcos lettem. Aszittem tudtok valami epkezlab otletet is adni, nem csak elkuldeni a masik vegere a forumnak, ahol a bizonyos megoldas van. De ha megmutatod, laalee, hogy hol van akkor nem irok tobbet es torlom ezt az egeszet. sajnalom. de telleg.
  • Laalee
    #8
    arrol nembeszelve hogy kb 5 ilyen topic van a masik reszen, amiben lepesröl lepesre le van irva hogy kell telepiteni, és konfiguralni...
  • Efreet
    #7
    nem fikázott senki, csak nem ide való amit írtál. a fórumnak (szerintem feltünt már) vannak fötémái, és azon belül a topicok. ez itt az általános eszmecsere, és aki ide irogat, az esetleg kevésbé ért az internet megosztási gondokhoz (és esetleg jóval kevésbé érdekli), míg a felhasználói részlegben az ilyesmiket seperc alatt megoldják, vagy legalábbis ötlet van rá. a szexuális közeledésedet meg nem kommentálom. (ellenben ha továbbra is minösíthetetlen hangnemben irogatsz, repül a topic a gumiszobába)
  • Molnar_T
    #6
    Mier kell engem fikazni itt. ti se tudtatok semmi okosat mondani. ->fasznak ugattok le! bar meg mindig jobb mint a microsoft magyarorszag aki kikuld emilben egy regisztracios ivet, hogy honnan van nekem win2k-m. Hat leszophattok. A forum arra is van hogy segitsuk egymast. Nyasgem luzRs
  • Laalee
    #5
    akko talan törölhetned is :)
  • Efreet
    #4
    ráadásul leginkább nem általános eszmecsere a dolog, hanem felhasználói...
  • Molnar_T
    #3
    most mit csinaljak, lusta vagyok. Meg optimista. de azert megnezem. koszs.
  • Molnar_T
    #1
    Segitsetek! Nincs valami tippetek hogy a francba lehetne megosztani az internetet win2k és win98 között, ugy a win2k-s gepbe jon be a net, es a masik win2k-s gep latja az internetet, de a win98 ugynaazokkal a dns es gateway bealitasokkal nem latja! Na irjatok ha van otlet!