16
nem birom beallitani a kepet egy SyncMaster monitornak!
  • kisviku
    #16
    Ez elvileg dinamikusabb színeket produkál, egy rakás okosságot lehet állítani vele.
    Nekem melóban 730BF-em van,otthon 930BF-em.Én nem használom egyáltalán, mivel szerintem túlzásba viszi a színeket,színezsét,stb-t.
  • Mikilaci
    #15
    920n LCD-m van
  • Mikilaci
    #14
    Sziasztok

    Magictune progi több verzióját próbáltam indítani, de hiba miatt nem indul a progi.. és a kép nem a legjobb(szerintem). Mit tud ez a program ?

    Valaki help
  • RiddleR
    #13
    Ha arra gondolsz, hogy felül "mosolyog" (esetleg alul meg "szomorú") és flat-es mocsid van, akkor normális.

    Amúgy a legújabb LG LCD-k már szinte tökéletes képpel (színre értve) rendelkeznek, csak az áruk...
  • Blo
    #12
    A gyári adatok szerint bírnia kellene a 100 hz-et is, a windows viszont max 85-öt ajánl fel. Az ára 80000 Ft volt.
  • Zozo76
    #11
    :(
  • l3alF1aKe
    #10
    mhm..kicsit drága lenne az hogy bírja...ez meg nem egy drága monitor..
  • Zozo76
    #9
    1152x864-ben nem birja a 100 Hz-et?
  • I.C.ram
    #5
    :))
  • I.C.ram
    #3
    nagyon okos vagy am! csak az a gond hogy egy LCD monitornak kozel sincsen olyan szep szinei mint egy normal digitalis monitornak! ja es ez is sik kepernyos!
  • Bakka
    #2
    Venni kell egy sik kepernyos LCD monitort ! ! !
  • I.C.ram
    #1
    na tehat vettem egy monitort es nem birom beallitani a kepet mert arra amit akarok nincsen beallitas!

    HIBA:felul kicsit homoru es nincs ra beallitas! :(( segitsetek hogy hogyan lehetne megoldani?!