129
Na végre ... nem lesz több flood beszólás
  • cSuwwi
    #129
    Nézd meg a 112-es bejegyzést!

    Egyébként egyetértek veletek, ha már egyszer valami mp3 mixelő cuccot népszerűsítesz, akkor azt a megfeleő topicban tedd (Mp3 - Zene!). Ide felesleges betenni, mert csak anyázás (vagy jobb helyeken pl: SG fórum kis megrovás:)) lesz belőle...
  • Efreet
    #128
    jeriko: de miért a ide írtad azt be? (mármint azt, amit itt mindenki reklámnak nézett, és full nem ide való)
  • Break
    #127
    bocs már elfelejtettem az előzményeket, miről van szó??
  • Efreet
    #125
    úgyis 99% csak ide írok. a föoldalt meg elérem másik irányból. (számomra ez 2 különbözö világ)
  • Assassin
    #124
    Én a fórum főoldalt bookmarkoltam,csak hogy lássam az egész keresztmetszetet.
  • Efreet
    #123
    minek? bookmarkolva az általános van... innen meg átlépek bárhova.
  • Assassin
    #122
    Na ne szédíts:)
  • Efreet
    #121
    de én nem járok a fórum föoldalra...
  • Laalee
    #120
    csak top10 topic van de egyesek ugylatszik ezert nyitnak topicot hatha felkerulnek vele
  • Efreet
    #119
    hol van a top10?
  • Laalee
    #118
    komolyan nezel meg olyat hogy top10?
  • tomcs
    #117
    aze nem semmi, a konzolos flame topikok porognek mint az allat de most mar a top10-re siman fel lehet kerulni egy kerdezes+par valasz topikkal is :))
  • tomcs
    #116
    miert jo valami total offtopic baromsagot beirkalni? szolancban is "elrontjak az ember jateket" mindenfele szerintem ennek ertelme nincs meg stb beszolasokkal..jo hogy mar nincs top10 de attol meg lehet jo jatek, ha valakinek nem tetszik akkor meg elmehetne mellette es kimaradna az eletebol. olyan mint amikor az amdsek 1 full intel hir utan elkezdenek szapulni vagy epp forditva (nem dicserni, hanem intelesek amds hirt ;)
  • Laalee
    #115
    ugyis kimoderaljak! ugye? :)
  • tomcs
    #114
    reklam hogy a nyavaja vinne szet a.....
    ez mar a kocsogoles csucsa
  • Break
    #113
    ez hogy jött ide??
  • Break
    #111
    tudom, csak aszt mondom, hogy azért a végén túlzásba ne vigyék, mint eszt már Laalee is említette volt...
  • Fatality
    #110
    Ha nem lenne reklám, akkor SG se lenne, ezt kéretik így kezelni.
  • Break
    #109
    szerintem meg ne legyen egy se! de ha már van, megpróbáljuk elviselni!
  • Laalee
    #108
    szerintem akkor lesz gaz a reklam ha eljut az sg az index szintjere :) az a banner meg az a par reklam nem zavaro
  • Laalee
    #107
    valami tizeneves konzolos
  • Lteebee
    #106
    Ki az a gc?
  • Break
    #105
    látom kezdenek megszűnni az olyan hozzászólások, mint GC-jjéji is, hogy egy 5 szavas mondatot 12 beszólásban mond el!!
  • Coine
    #104
    Ez a reklám nagy faxság volt már bocs.
    Szal már tele vagytok reklámmal fönt, most meg mán' itt is :-(
    inkább lett volna bármi más...de nem...kiba...pénz...grr :-P
  • Dikkma
    #103
    Akartam délután csinálni egy shotot, de nem látszana rajt semmi. Annyi az egész, hogy a Listázás időrendi sorrendben rész felett van egy ugyanilyen Téma rekord módosítása, amira ha kattintasz nyílik egy kis ablak. Meg a nevek mellett van Szerkesztés és Törlés ablak. Ennyi.
  • Lteebee
    #102
    Izgi téma:).
  • Efreet
    #101
    neked, te hozzászoktál.
  • Dikkma
    #100
    Semmi extra.
  • Laalee
    #99
    csinalj mar egy shot ot a moderator oldalrol olyan izgi :)
  • Efreet
    #98
    nem szeretni kell a munkát.. csinálni érdemes.
  • Dikkma
    #97
    Nem kell itt semmit sem takarítani. Csak néha, akkor meg inkább jólesik :)
    De tegnap lett volna éppen jobb dolgom is, mint a 616 hozzászólást egyesével átolvasni. Bár a Gamecube-hozzászólásokat majdnem mind kivágtam.
    Sőt, a kényszer szülte ötletek mindig a legjobbak! Rájottem, hogy egy (640x480as) képernyőn elfér 6 db, egyenként egysoros hozzászólás. Mivel van kb. egy másodpercem a Biztos törlöd? után, míg töltődik az új oldal, akár mind a 6-tól meg lehet szabadulni egy oldalletöltéssel.
  • Laalee
    #96
    ez a szakmaja ez van ezt kell szeretni...
  • Dikkma
    #95
    Nyitottam egy másik ablakot. Már azt hittétek, megszabadultok tőlem, mi? Höhöhö
    A koronás ötlet még jobb, mint akkor tűnt!
    Ez a topic nála most egyébként egy erős 3-as, gyenge 4-es lenne, ha lehetne osztályozni őket! A legjobb topic a Dömper volt, csak kevesen ismerik, ha a topic-szavazás nem átlagot, hanem szavazott mennyiséget is figyelembe vesz, nincs esélye top10be kerülni.
  • Efreet
    #94
    Dikkma: nem unod nagyon a takarítgatást?
  • Dikkma
    #93
    Igen, asszem a felvetés jogos.
    Egyébként többször megbeszéltük, csak mindig feledésbe merül. Mindegy, nekem jó, ha sokszor látom, hogy mellettem vagytok! :)))
    Na megyek és szétzúzom a Microsoft X-BOX topicot, este már nem volt időm kivágni Gamecube összes hozzászólását.
  • Laalee
    #92
    nembaj a reklam ertunk van
  • tomcs
    #91
    lehet aze szunt meg a ranglista mert akszelero reklam nem volt hova menjen....
  • Lteebee
    #90
    Asszem, Dikkma is király.
  • Efreet
    #89
    akkoris elörébb illenek a felsorolásba nálam.
  • Lteebee
    #88
    A második ötlet, a koronás az atom.

    A szavazásról:

    Legyen egy topic, amibe folyamatosan be lehet nyögni ötleteket arról, hogy miről szavazzunk, és mondjuk kéthetente legyen szavazás!

    Vagy ami még tutibban megoldható:

    1-es ablak: témák arról, hogy miről legyen szavazás és mellettük a szám, hogy hányan szavaznának szívesen a témában.

    2-es ablak: 2-hetente új szavazás olyan témában, amiben a legtöbben szeretnének szavazni.