899
Age of Mithology
  • Zeller01
    #899
    Mennie kéne. Feltelepítettem, plusz valami 1.10 vagy 1.01 patch nem emlékszem és normálisan megy. win7 32bit
  • Tower Guard
    #898
    Ezek szerint baszhatom...
  • Tower Guard
    #897
    Akkor windos 7-nél nem is működik a game?
    Valami initialization failedet íyr, hiába próbáltam már ki az összes létező msxml szutykokat vagy miket.........

    A poén, hogy először ment onnantól soha többé nem indul el....
  • v43 001
    #896
    Vennék Age of Mythology-t vagy Age of Mythology Titans játékot olyan formában ahol lehetséges a multyplayer használat!!! Nagyon fontos lenne mivel az enyém Ubisoft kiadás ami nem támogatja a multiplayert így nem tudok vele multizni. Ha esetleg lenne valami megoldás rá akkor légyszi írjátok meg. Köszönöm előrre is! Az árról meg megegyezés szerint!
  • kisAKOSH
    #895
    eladó az age of mythology + titans (original)

    vagy csere: tomb raider - anniversary-ra.

    [email protected]

    mivel sajnos nem német. De a tra viszont igen.
  • kirga
    #894
    Ha valaki szeretne multy-zni akkor itt egy hamachi server:
    név:ageofmithology[HUN]
    jelszó:ageofmithology
  • PeeVee
    #893
    Háj!!4 Ha még problémája van vkinek: http://support.microsoft.com/kb/331410
    itt le van irva mit kell csinalni h online tolhassátok ageofot!!! Mostanaban fogoom kipróbálni jó-e, elvileg jó!:)
  • Dragooon #892
    ne fáradjatok megoldva :\
  • Dragooon #891
    valaki segítsen! hol találom meg a pályaszerkesztőt? a játék nagyon jó, nemrég vettem meg (y)
  • Babo
    #890
    háááj! szoval, feltettem a titanst és lanolni szerettünk volna vele de hiába csinálunk szervert ipnek felülre 0.0.0.0-t ir ki és senki nem tud a serverhez csatlakozni. mi lehet a gond?
  • Lazur
    #889
    Ja nekem is kéne Crack,látom ^^ Júl.-óta nem irt ide senki,megkoszonném ,ha valaki felrakná
  • orgik
    #888
    valakinek van 1.1 crack-je a játékhoz? az lécci jelezze
  • rszegedi
    #887
    sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne hogy haverommal szeretnénk egymás ellen neten kereszül játszani a játékkal. Odáig minden stimmel hogy csinálok szervert és a bal felső sarokban kiirja az ip címmemet, de ha a haveron beírja a direct ip hez azt az ip címet akkor neki nem talál semmit. Van valami ötletetek hogy hogyan tudnánk megoldani hogy tudjunk neten játszani? Előre is köszi a segítségeteket.
    Üdv
  • Peti1
    #886
    hi!
    hogy lehet egy általam szerkesztett mapot ugy elmenteni, hogy azt a játék normálisan lássa, és LAN-os gameben is tudjunk rajta játszani??
    elrőe is köszi a választ!
  • adam1224
    #885
    Bocs, hülye vagyok:dél vagy D-Ny
  • adam1224
    #884
    Aszzem vmiféle hajóroncs van Kirké szigetétől nyugatra, amit kövek vesznek körbe. Na, azt kell szétverni.(asszem)
  • imp99
    #883
    Hi all!
    Felraktam az alapot és a titans-t hozzá de ezt írja ki ha vki tud helpet előre is thx!
    error: Unable to find splash resources
  • Stecco14
    #882
    Császtok!Valaki tudna segíteni hogy hogyan kell neten játszani?csak akkor indul a game ha már van másik játékos is?előre is köszi
  • Toroco
    #881
    Vége lett. Hát ennél kicsit jobb befejezésre számítottam. Valami videó vagy akármi, de semmi sem volt. utálom az ilyen játékokat. Ugy az igazi ha van egy pár perces videó a végén.
  • Toroco
    #880
    köszi. akkor hamarosan vége lesz
  • NB2
    #879
    30 v. 32 asszem
  • Toroco
    #878
    hi azt megtudná valaki mondani hogy hány hadjáratos küldetés van? mert már igazán szeretnék a végére érni.
  • Ermy
    #877
    Sziasztok! Azt kérdezném, hogy van -e tudomásotok olyan oldalakról ahonnan le lehetne tölteni újabb multi mappokat? Ha igen légyszi irjatok! Köszi!
  • Tuvok #876
    *és
  • Tuvok #875
    De .
    Amikor Host-olod a szervert, a Game Type-nál azt választod ki, hogy Restore Game, ás máris töltheted be a mentést .
  • scholes
    #874
    Az én problémámra nem tudtok megoldást?
  • Tuvok #873
    Azt nem tudja valaki, hogyan lehetne megcsinálni, hogy játék alatt is szóljon a zene ?
  • Tuvok #872
    Jah, már rájöttem, Athena istenőnek van gyógyító varázslata, elég gáz, hogy csak 1x lehet használni, multiban nagy hátrány . :(
  • NB2
    #871
    Emlékeim szerint a görögöket csak akkor lehetett gyógyítani, ha a templomban ezt kifejlesztetted, de ehhez persze a megfelelő istent kellett kiválasztanod. Én csak campaignoltam, de ott is csak 1-2 térképen tudtam őket meggyógyítani. Ezért nem is szerettem a görögöket:)
  • spider9
    #870
    Kösz, eddig sztem minden primitív lény is eljut.. ide sorolom magam is:)
    Valami konkrétra gondoltam..
  • Tuvok #869
  • spider9
    #868
    Üdv! Sziasztok. Nem olvastam vissza, lehet ez orvosolná a problémám, de ha vki tud és írna is olyan link(ek)et, ahonnét pluszban tudnék letölteni térképeket a játékhoz azt megköszönném.
  • Davidka
    #867
    akkor nem tudom...
    Én arra emléxem, hogy nekem templom mellett gyógyította őket, de lehet, hogy valami fejlesztést kellett csinálni hozzá...

    ez a bios mi? amikor kapcsolódik be a gép, akkor kell elérni?
  • Tuvok #866
    görögöknek nincs
  • Tuvok #865
    kampányban vhogy gyógyítottam őket, random mapban meg nem megy
    a vikingeknek van az a szökőkút, az egyiptomiaknak meg pap, görögöknek nemtom, próbáltam templom mellett, meg hősökkel is, de semmi
  • [HUN]PAStheLoD
    #864
    bios -ban
  • [HUN]PAStheLoD
    #863
    a papokkal talán ? :)
  • Davidka
    #862
    ha jól emlékem, akkor volt valami erő, ami mellé ha odamentél, akkor gyógyított... de az asszem a vikingeknél volt :D
    De sztem isteni erő nélkül nem lehet gyógyítani, nem? legfejjebb templomok mellet, vagy ilyesmi... Tanulmányozd át, hogy melyik isten mit kínál.

    Én problémámra megoldás? Hol állítsam át azt az izét?
  • Tuvok #861
    valaki árulja el nekem lécci hogy lehet a görög egységeket gyógyítani, rég nyomtam a játékkal, és elfelejtettem
  • Davidka
    #860
    és azt hol állítsam át?