15
  • pite
    #15
    off
    MaDFoX vazze, te erre is jarsz? :D
    on

    a4techbol mar a 6-ik egeremet nyustolom...
    nem szeretem a tuldizajnolt egeret, ezert nem vettem ifeelmouse-t pedig sokaig hummogtem rajta, de ennyi lovet elkerni erte, szakadjon le az arcuk...
    maradt a microsoft vagy a4tech optikai a valasztashoz, s mivel csoro vagyok, ezert maradt az utobbi...
  • Flashy
    #14
    dejo, 800dpi. mintha a felhasznalo nem talalna el a kozepre igazitas gombjat a sima golyos egerrel. ez megint ilyen etetes. eltekintve a hardcore gamerektol akik ugyis mindjart elmagyarazzak hogy quakeben lehetetlen celozni sima tré golyos egerrel, nagyon kevesen erzik tenylegesen hogy most az egeruk felbontasa keves es ez fajdalmat okoz nekik.
  • An-Dee
    #12
    A cordless egerhez 1, azaz egy darab elem kell, és kb 3 hónapig birja. Szerintem ez nem egy nagy összeg. Nekem mouseman wheel van, és nagyon jó.
  • MaDFoX
    #11
    Persze, két optikai érzékelő, meg még vezetéknélküli is legyen, a hátára meg odaszerelik Paksot, vagy lehet tölteni ötpercenként... De akkor meg megint vezetékes lesz a történet, csak nem a géppel, hanem a töltővel lesz összekötve... :S
  • Laalee
    #9
    en maradok az a4 tech nel sosem volt vele bajom es negyed ennyibe kerül.
  • Viza
    #4
    Ez baromsag. Nem birnak mar mit kitalalni es hulyesegekkel etetik a piacot, lasd fogkefek: otszor hajlitott, keresztsortes, stb. Semmi ertelme. A kovetkezo szenzacio meg az lesz mikor kijon a Cordless MouseMan Dual Optical. Nem azert mintha mar most nem lenne keszen az az eger is, csak meg kell varni mig a piac felszivja a madzagos valtozatot, hogy aztan cserelhessenek a madzagtalanra.
    Aztan jon a MouseMan Quadro Optical...
  • AnarchoiD
    #2
    LOGITECH RULLAH 4EVER!
  • Laalee
    #1
    en maris elvagyok ragadtatva :)