32
Lucasarts megdicsőülés vagy bukás ???
  • TheRock18
    #32
    valaki nem tudná nekem feltölteni valahová a sw battlegroundot..az alapot??nagyon karcos Lett a lemeze...már csak a clone campaign van meg
    aki tud segíten az egy PM-et küldjön már.köszönöm!
  • ewuk
    #31
    Jól el van süllyedve ez a topic :D. Na, de hátha tud valaki megoldást a problémámra, ami a következő: feltelepül a játék elindítom és nincsenek egységek :D, egy darab embert se látni. Geforce 6600gtm van, p4 3ghz 1giga ram, nehinném hogy a gép a gond, illetve talán a graf.kártyával lehet baja, de semmilyen varázslat nem hozta elő az embereket. REmélem ti tudtok valami gyógyírt :D.
  • skorpio7
    #30
    Pedig mostmár a PC-DOME-on is fent van .
    Nem kell külföldi szerverekre járnod , mert már 2 hazai online játékmagazin oldalán is fent van .
  • Lacc
    #29
    Hat bassza meg! Letoltom haromszor, es mind a haromszor ay van, hogy installkor azt mondja nekem, hogy ez a file korrupt!!! De en meg egy rohadt lucasarts gamet nem lettam, aminek a kibaszott installja siman futott hogy ott rohadjanak meg! TOKOM TELE VAN EZZEL!
  • Lacc
    #28
    Én most töltöm, és szerintem nagyon jó game!
  • skorpio7
    #27
    Lehet , hogy írni kellene a fejlesztőknek , hogyha nem akarnak mégnagyobb költségeket , felesleges kiadást , veszteséget maguknak , akkor jobb lenne , ha nem sokszorosítanák a játék cd-jét .Nem tudom azonban , hogy mennyire megszállott SW fan-nak kell lenni , hogy ezt a game-t valaki megvegye .Ha csak erre építenek , akkor ez elég nagy baj , mert közben nagyon lejáratják magukat .Egy azonban biztos , ha ez a stratégia sem jön be nekik , akkor remélem a vezetőségnek végre "leesik" , hogy talán nézni kéne a konkurencia játékait is és okulni belőle vagy ha nem értek valamihez inkább hagyom .
    Szóval a Lucasarts jobb ha elfelejti a stratégiák fejlesztését - ezt én mondom . :)
  • Hmuda
    #26
    Ha RTS-ről van szó, ajánlom figyelmetekbe az Original Wart. Most is azzal játszok és iszonyat el van találva.
  • skorpio7
    #25
    Most legalább megérte letölteni a demó-t , mert látja az ember , hogy ezzel a játékkal egyáltalán nem érdemes foglalkozni .Csak ha nem akarsz magadon SW undort vagy harakirit végrehajtani . :)
    Ez azonban már tényleg szégyen a Lucasarts részéről .Ha igazán akartak volna egy nagy durranást , akkor minimum a Emperor-Dune játék 3D-s megoldását válasszák .
    Végiggondoltátok már , hogy milyen király is lenne ha egy ilyen AT lépegetővel végigclaptatnál a Hoth-i jégmezőn és közben a kamerával körbefordulsz körülötte , ráközelítesz ???
    Nézed , amint lövi a szintén 3D-s terepen az energiafejlesztőket .A minimum etalon az lett volna , ha legalább a Dune grafikai szintjén csinálják meg a játékot .Lehet hogy elfogult vagyok , de szerintem rts téren most a Emperor-Dune az etalon .
    Ez a játék azonban még csak a közelébe se ér , ennél még a Starcraft is jobb .
  • Rincewind
    #24
    Két játék hozhat sikert újra az LA-nak:

    1. SWgalaxies, de azt a Verant fejleszti!
    2. Meg a Jedi Outcast. Azt meg a Raven software!

    Röhely nem?
  • Hmuda
    #23
    Haha! Totál röhely ez a játék! Legalább kicsit átdolgozták volna az engine-t. De semmi. A legjobban az AT-ST-k lövésén röhögtem. Ennél bugyutábbra meg se csinálhatták volna.
  • skorpio7
    #22
    Amúgy teljesen egyetértek veled , sajnos . :(
    Bár már kifejtettem a véleményem a PC-DOME-on ezügyben .
    Talán majd a Jedi Knight 2 fogja újra visszahozni a Lucasarts-nak az igencsak megkopott dicsfényét .
  • Rincewind
    #21
    Nos emberek megint szegényebb lettem egy illúzióval! És immár bizton állíthatom: A Lucasarts nem tud real time stratégiát készíteni :(( Nekem egy nagy csalódás volt ez a game, de kívánom, hogy nektek váltsa be a hozzá fűzött reményeket!!! :(
  • Hmuda
    #20
    Hmmm...
    5 perc. Érdekes.
  • Hmuda
    #19
    Még 12 perc!
  • Hmuda
    #18
    Skorpio7: el se hiszem!
    A 13-as üzenetedben leírt ftp-ről 100k/s-mal jön. Totál brutál. Pedig fileplanetes. Eddig csak csalődtam a fileplanetben.
  • Rincewind
    #17
    Ja, akkor már nem kell!
  • Rincewind
    #16
    Köszi! Rendes vagy!
  • skorpio7
    #15
    FIGYELEM MINDENKI , AKINEK KELL A PROGRAM !

    A GAMEKAPOCS SZERVERÉN FENT VAN MÁR , TEHÁT EGY JÓ GYORS MAGYAR SZERVERRŐL IS LETÖLTHETŐ MOSTMÁR !!!
    Tehát nincs más dolgotok , mint meglátogatnotok az oldalt . :)
  • Viking
    #14
    Rendes leszek... 1 ora mulva lent lesz, akkor felteszem SG ftp-re, ok?
  • skorpio7
    #13
    Várj !
    Itt vannak az éjszakai adataim erről a helyről .
    Természetesen a Flashget-et használom . :)))

    URL ftp://fileplanet.ngi.it/fileplanet/gamedemos/strategy/SWGB_Trial.exe
    Megjegyz.
    Alias http://www.fileplanet.com/index.asp?file=69902&download=1
    Újra Yes
    Helyi File C:\Downloads\SWGB_Trial.exe
    File Méret 73387227
    Kész 73387227
    Teljes Idő 00:41:21
    Átlag seb. 28.89 KB/S
    Létrehozás 09/29/01 02:09:13
    Kész lett 09/29/01 02:51:48

    Ez azért már jobb hely ugye ! :)
  • skorpio7
    #12
    Rinc3wind !
    Tényleg nem azért mondom , de szerintem gyorsabban leszeded a következő helyről , mint ahogy én felrakom ide a supergamez ftp-re .Ugyan kábelnetem van , de a gyorsaság csak a letöltésre igaz és mindíg csak elméleti ez a gyorsaság ( 300/64 ) .Értelemszerűen fel mindössze egy ISDN gyorsaságával tudnék tölteni , szóval nem valami gyors lennék .És 70 MB-nál elég gáz lenne a dolog , lehet hogy 3-4 órát is tartana .
    De itt egy cím .Egyvalamire figyelj ! Legalább 8 szálon indítsd a letöltést és nyugodtan várd ki , amíg beindul , mert TUTI , hogy befog .

    ftp://fileplanet.ngi.it/fileplanet/gamedemos/strategy/SWGB_Trial.exe
  • Rincewind
    #11
    Én azért megkérnélek, hogy töltsd fel, mert én is onnan szedem, 9 óra mire letölti! Ebből már 4 lement, de nincs kedvem megvárni a másik ötöt... :(
  • Hmuda
    #10
    kön=jön
  • Hmuda
    #9
    Neked ez a 10k/s neked rendes? Ilyen lassan ritkán kön bármi is.
  • skorpio7
    #8
    Én is onnan szedtem le . :)))
  • _RudY_
    #7
    ZDNET-ről jön rendesen.

  • Rincewind
    #6
    Egyszer felugrott 30-ra, de most optimalizálódott 3 k/s-en. Ez kiábrándító. Légyszi lökd már fel ide is!!!
  • Rincewind
    #5
    Figy!
    Feldobnád az SG-re, mert a fileplanet kurva lassú! 11kb-vel szedi :(
  • skorpio7
    #4
    Nem a Fileplanetről szedtem le , csak a gamespy segítségével lehet egymás ellen is játszani .
  • Death Knight
    #3
    Csak a GameSpy-ről lehet letölteni?
  • skorpio7
    #2
    70 MB és GameSpy segítségével egymás ellen is nyomható .Vagy nem ?

    Star Wars Galactic Battleground Demo

    Command one of six factions and lead your forces to victory in this Star Wars RTS! Also has GameSpy Arcade support to play with others!
  • skorpio7
    #1
    Anyám !!!
    Most láttam , hogy megjelent a demó belőle ...
    Remélem nem túlterheltek a szerverek , mert még most ki akarom próbálni !!! :)))