75
Tul sok FPS!!!
  • The Protector
    #75
    mert nagyon jó poén.

    Rincewind-nek meg igaza van.
  • dronkZero
    #74
    Úgy mégis mi a pöcsöm oknál fogva szóltál hozzá egy NYOLC éves topichoz?
  • TneX
    #73
    Miről beszélsz, nem is igaz.

    Több FPS-t a népnek, azokból sose elég!

  • Rincewind
    #71
    Nem kell egész nap a gép előtt ülni! Ennyi a titka a dologna...
  • Gabo
    #70
    kisviku:
    Nem lehet egyértelműen az FPS-ket vádolni az általad felvetett problémák miatt. Ha Tetrissel játszanál éjjel-nappal, ráadásul izgulnál a játékon, akkor ugyan ezeket a szindromákat produkálnád (álmatlanság, dekoncentrálság stb.). Ha FPS-sel játszol ez csak a felszabadított adrenalin miatt esetleg kicsit intezívebben jelentkezik. Ezért kell más jelegű progikkal is játszani, illetve a nem csak a gép előtt üldögélni.
    Az FPS-kel, mint minden mással akkor van baj, ha valaki túlzásba viszi, esetleg elve labilis az adott játékos.

    Gabo
  • Gabo
    #65
    mikike:
    Nem igazán értelek. Miért is kellene végig vinnem minden porgit? Attól, hogy dögivel jelennek meg játékok, nem kell mindegyikkel játszanom. S ettől nem hinném, hogy bármit is csökkene emberi értékem. A bőséges kínálatból kiválasztom azt a néhányat, ami ténylegesen érdekel és azokkal játszom.
    Ja, és állok elébe, bármikor megmutathatod mit tudsz UT-ben! };]]
  • mikike
    #64
    ja
    van mondjuk pár kivétel
    UT
    MK4
    WWP

    de ha a legújabbakat nem láttad vagy vitted végig akkor már nem vagy menő a faluban
  • Inquisitor
    #62
    Na majd ha kijön a Hiden & Dangerous II és/vagy az általam nagyon várt Team Fortress 2 akkor visszatérünk a témára :)
    Egyébként Sephi, van aki nincs oda a HP csomagokért meg a szinte végtelen ammo-ért, nehéz a OFP mert reális, de sokan EZÉRT szeretik.

    P.S. Én nem vagyok FPS rajongó, mert béna vagyok hozzá, de azért imádom a multiban való csapatjátékokat.
  • Gabo
    #61
    Sephi:
    Vannak kívételek. Mikor is jelent meg az UT? Na azóta játszok vele. Mindig visszatérek hozzá.
    Mellesleg az OFP hangulata (egyenlőre) utólérhetetlen.
  • Sephi
    #60
    Operation Flashponit? Oszinten szerintem a vilag legszarab jateka amit foldon tudni csinaltak! Ocsmany grafika meg GF3 mon is es mar fel kilometrol lelonek benne! Pahh

    Mikike igazad van tul sok a jatek es egymasutan jelenek meg es ahogy van valami uj a regit hatra hagyuk es mindig megunyuk...
  • l3alF1aKe
    #55
    Hátja megutálni senki nem fog, egy vélhetőleg (szerintem is) téves megállapításért.-)
  • D3t0nat0r
    #54
    "Az osszes ceg,teljesen mindegy hogy ismered vagy nem,kicsi vagy nagy,elojon ezekkel mert ez biznic!Le van szarva hogy milyen a minosege es szinten szarnak ra hogy semmi ertelme sincs ezeknek ... Most gondolom megutalnak az FPS rajongok"

    Kérlek sorolj fel az utóbbi időben megjelent fpsek közül néhányat, amelyekre ez igaz!

    Detonator - aki szereti az FPS-eket, de téged nem utált meg :)
  • Rincewind
    #53
    Ja ez nagyjából így van!

    De ettől függetlenül, miért ne élvezhetnénk azt, ami van? Én például napi 3-4 órát Csznem, már több mint fél éve és még mindig messze vagyok attól, hogy unjam.
    Ja igen: C&C helyett DUNE 2 és Doom helyett Wolfenstein 3D! :D
  • mikike
    #50
    túl sok játék jön ki manapság

    az a baj
  • l3alF1aKe
    #47
    Viking: ..a válasz egyszerű...2 néven vagyok regelve, amik között csak egy kötőjel"-" a különbség... a probléma meg az, hogy arra a nevemre akartam a logot, mint az ábra is mutatja az irományom felett-)
  • l3alF1aKe
    #46
    kisviku...valahogy az tűnik ki a szavaidból, hogy
    1.) Nem vagy fps fun.
    2.)csipke bokor vessző-)
    3.) Az vagy de nem elégedsz meg az uj játékok minőségével.
    Ha a 3 dik állítás az igaz, kérem jelölje meg egy csillaggal.-) ....De moast komolyan..ecsetelnéd kb melyik az igaz?
  • Sephi
    #44
    Ne terjunk el a tamrol legyetekszivesek...
    Szoval az uj vecetisztito az foradalmian uj ... ize bocs ez mashova irtam volna:)
  • Viking
    #43
    Ezt hogy csinaltad? Egyszer ott a logod, masszor nincs... Lehet, hogy "kicsit bugos" az ujfajta forum? :)))
  • l3alF1aKe
    #42
    Megvan-)
  • l3alF1aKe-
    #41
    hmm...hova lett a logom?
  • l3alF1aKe-
    #40
    Wizz...te az vagy UT ben akinek gondollak?-)
  • I.C.ram
    #39
    inkabb legyen sok mint keves :))
  • Sephi
    #37
    Jo hat en mar 1 eves CD Klantag vagyok es mar neha unom... semmi ujjat nem mutat... egyreszt a UT Tactical Ops az mar valami...
  • Rincewind
    #36
    jaja! pontosan :D
  • l3alF1aKe
    #35
    Hát....éppen a CS olyan mint nekem az UT vagy a kvékereknek a Q1-2-3...single unalmas, neten meg mindíg mutat vmi ujat...sztem.-) Ezért nem lehet megunni, csak abbahagyni.
  • Rincewind
    #34
    Ez a te véleményed...
    Always Counter Strike :)))))))))))))
  • Sephi
    #33
    Miert van az a erzesem hogy te megrogzott CD fan vagy?:)

    Emberek! jobol is megart a sok! CS mar unalmas egy ido utan!
  • l3alF1aKe
    #32
    Azért én megszámolnám, hogy melyik típusú játékból van a legtöbb, merthogy azu nem az fps játékok, az biztos. Nem is a játék hosszával van a gond, hanem a minőséggel. Bár most Wolf meg U2 egész szépen bemutatkozott. Remélem a folytatás sem lesz másképp.
  • Dante
    #31
    Mostanában nem tűnt fel milyen rövid játékokat csinálnak?

    Kezdődött a Serious samnél, amit kb 3-4 óra alatt végig lehetett vinni, gondoltam ez valami tévedés lehet, vagy ilyesmi, de nem, sebaj reménykedtem, hogy ez csak múló téboly. Jött a max payne, az is kiba rövidre sikeredett, de legalább volt kihívás benne. Most meg a Red faction-t vittem végig5 óra alatt. Kérdem én: Hol vannak már a Half-life, Unreal hosszúságú fps-ek?
  • DataStorm
    #30
    Legyen csak jó sok!
    Így legalább akad egy-kettő aminek HANGULATA is van!
  • Nyiri
    #29
    Tul sok??? Na most azert is irok egyet :P
  • Nark
    #28
    Túl sok??Szerintem meg túl keves!!!
  • ember
    #27
    "CS tényleg jó bár egyre inkább megöli a játékot a sok kábeles"

    szerintem meg a modemesek ölik meg a nyavajgásukkal :P
  • Shep
    #26
    Micsoda hülyeség ez az jó FPS ből sosem elég!!!!!
    A CS tényleg jó bár egyre inkább megöli a játékot a sok kábeles, hogy a csiterekről már ne is beszéljek. Sephi nem tudom te hogy vagy vele, de én ha elkezdek egy játékot akkor azt általában végig is viszem, kivéve persze ha már az elején rájövök hogy, hát ezt bizony nem nekem találták ki pl:Jedi Knight /újabb most nem jut eszembe/
  • Everquest fan
    #25
    Annyira asok azért nincs. Bár tagadhatatlanuk ebből van a legtöbb.
  • D3t0nat0r
    #24
    "De egyébként CS csak kb. 2.5-3 éve van."

    Jah a régi szép idők :) Én a Beta 3 óta játszottam (gyakorlatilag ekkor indult be a magyar CS élet, a Beta 1-2 idején nem volt magyar server), emléxem, még úgy kellett könyörögni a TFC serveren, hogy ugyan jöjjenek már át egy picit CSezni, mert 3 an unalmas :))
  • ember
    #23
    például?
  • Lacc
    #21
    Miért van az az érzésem hogy neked az az érzésed van hogy mást is kell nyomni a CSn kívül?
  • Rincewind
    #20
    Ez elég szar beszólás volt már ne is haragudj! Eléggé sajnállak, ha neked olyan sokáig tart végigvinni egy fpst, hogy közben jön a másik. Meg különbenis: Nem tetszik? Ne játsz velük!!!
  • Sephi
    #19
    Lacc gyerek... miert van az a erzesem hogy mar masfel eve CS klantag vagyok?:) Es miert van az a erzesem hogy minden este jaccuk? Ugyhogy ne okoskodjal! En nem szidtam a CS es semmi mas jatekot csak tul sok van beloluk es az ember nem tudgya kielvezni a jatekmenetet mert a felenele jon egy uj jatek es abba hagya a regit!