6
  • CommieSlayer
    #6
    És felmutattak legalább egy adóelkerülőt aki használta a felületüket? Én évek óta használom a binance-ot és amióta megkérték őket, hogy szabályozzanak azóta többször fotót kellett küldenem az összes igazolványomról, kézzel írt nyilatkozatomról, arcomról, seggem lukáról, hogy használni tudjam az oldalukat. Aki ott "pénzt akar mosni" az meg csak a meglevő bankrendszeren keresztül tud ki vagy betenni pénzt ami még hivatalosabb, mint a kripto tőzsde.
  • nirriti
    #5
    Kicsit gondold át jobban az elméletedet.


    Sam Bankman-Fried nem, hogy jótékonykodott hanem egyenesen támogatta mindkét kormánypártot adományokkal mégsem "csak" pár hónapra varrták be.
  • lammaer
    #4
    Nem is tudom, talán KAP mondta, hogy van egy összeghatár, ami felett már nem "lopás" hanem "károkozás" van....
  • FICEK9
    #3
    Szerezz törvényszegő módon milliárdokat és jótékonykodj belőle, megúszod ejnye-bejnyével, lopj el pár százezret ennél kevesebbel nem úszod meg, sőt...most mi van itt?
    Lopásból én is tudnék jótékonykodni, korházat, iskolát, stb... csinálni és már nem is vagyok annyira bűnös?
  • kvp
    #2
    Nem terrorizmus tamogatasa miatt buntetik, hanem azert, mert segitette az adoelkerulest. Ez sokkal sulyosabb vetek az USA-ban mint pl. egy nepirtas tamogatasa.
  • CommieSlayer
    #1
    Természetesen egy terroristát sem tudnak felmutatni, aki használta volna a platformot.