4614
DayZ - Zombie apocalypse online FFA permadeath survival (Arma II mod)


DayZ WIKI



\" target=\"_blank\">DayZ kezelési videó guideok



DayZ térkép 1  |   DayZ térkép 2



Helikopter roncsok térképe



DayZ Teamspeak szerver: 80.249.163.55:1111

  • wardogzombie
    #4614
    Akinek nincs sikerélménye az valószínűleg béna.Úgy kéne játszani döntéseket hozni mint ahogy a való életben tennéd.A játék próbál minél élethűbb lenni.Nyílván sose lesz tökéletes de azért én még nem láttam olyan szervert ahol ne lehetett volna túlélni.Sokan csak nézik a videókat évekig de nem lának tovább az orruknál aztán kiadja a sok pénzt töketlenkedik 2 órát és sír meg refundol.Ennek a játéknak több kell mint 2 óra adjatok neki időt tapasztaljatok ismerjétek ki a terepet. Aztán 1 óra is elég lesz egy fullos karakterhez.
  • Norbertboy
    #4613
    Én már adtam vissza játékot 2 óra után. Kár, hogy nem próbáltad meg.
  • s1lkforrent
    #4612
    Az a legnagyobb gond vele, hogy volt egy nagyon jó játék alapötletük, aztán b@sztak vele bármit csinálni 9 év alatt. Az egész túlélő-royale buli innen kezdett kinőni, de a Bohemia-nak arra futotta egy évtized alatt, hogy tök ugyanabba a modba próbáltak nem több bugot betenni mint amennyi az eredetiben volt, és csak kevés dolgot vegyenek ki a végére.
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2021.12.18. 18:48:24
  • Dobronski
    #4611
    ha van kivel jatszanod, el lehet vele tolteni par orat, bar en meg 2014 kornyeken jatszottam vele, akkor poen volt, az osszeszedett lootot nagyon ertekelte az ember, egy tuzparbaj utan ki akart esni a szivem :D

    azota 1x leptem be solozni es ugyanazt tapasztaltam mint te. :(
  • lonvard
    #4610
    Szó szerint így történt. Ez az első játék, aminél refundolni akartam, megnéztem a lehetőséget, látom hogy lehetséges 2 óra játékidő alatt. Na mondom, ez necces lesz. És valóban.

    DayZ játékidő: 2,1 óra.


    Mindegy, ha már így most már megmaradt, akkor próbálgatom azért még kicsit. :)

  • Stormbird
    #4609
    Jelentem megvettem.
    ...
    Mit kellene csinálnom?


    Először is beleverni a fejed a falba, majd rögtön utána megfogadni Dobronski tanácsát, s ha már túllépte a játékidőd a két órát (ami valószínűleg sanszos), lerogyni a pamlagra és szomorkodni.
    Nagyjából ez a sorrend.

    Szerk.: természetesen Ionvardnak szántam, de hát én is lehetek hülye nem csak Ionvard
    Utoljára szerkesztette: Stormbird, 2021.11.17. 08:30:10
  • Dobronski
    #4608
    refund
  • lonvard
    #4607
    Jelentem megvettem.

    Próbálkozom, idáig nem egy nagy öröm. Évekkel ezelőtt néztem a játékról videókat, és ott a kezdő játékos órákig lootolgatott, relatív békésen.

    Ez nálam úgy néz ki, hogy üres zsebbel ledob a tengerparton, és akármerre indulok, minden ki van lootolva. De már a sziget belseje felé is elindultam, hogy ugye a többiek a part menti településeket fosztogatják eleinte, én meg ravaszan befelé megyek. Isten háta mögötti falut találok, szaladok oda hogy mi van: lootolva. Cserébe rám eseteledett, kaja nincs, pia nincs, megfáztam, zombik. Most én mindent vállalok és nem nyafogok, de a lófasz lootra ideges lettem. Így nem lehet játszani, bzmeg. Mit kellene csinálnom?
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.11.16. 12:10:08
  • milegyen
    #4606
    Magyar DayZ Közösség discord szerver

    linkje

    találtam a discord keresöben nem saját szeró.
  • Zoli3
    #4605
    Discord Linkem frissítése:

    Discord Szeró









  • Zoli3
    #4604
    Üdv!

    Csapatunkat fejleszteni szeretnénk erre keresünk játékos társakat.

    Feltétel:

    * mikrofon
    * 16+ életkor

    Módolt Pvp
    szerón toljuk.

    Dayzsalauncher használunk:

    https://dayzsalauncher.com/#/home

    Csatlakozz bátran hozzánk!

    Discord elérhetöség:

    https://discord.gg/G75857u
  • TomStorm
    #4603
    A SCUM sokkal többet tud és jobb is mint ez.Sajnálom Dayz-t azért de ebből már tényleg nem lesz semmi.
    Scum viszont leválthatja
  • s1lkforrent
    #4602
    R.I.P.

    2012 legmeghatározóbb élménye volt. Kár hogy elfelejtettek belőle játékot csinálni.

  • TomStorm
    #4601
    Lehet rossz helyre írok.Hol van a Topikja?
  • TomStorm
    #4600
    Ja és még annyi,hogy hiába kezdek új karaktert mindig azt lépteti be amit a program generált először
  • TomStorm
    #4599
    Üdv.
    Most kezdtem játékot.Amelyik szerver név mellé ki van írva,hogy"Persistence enabled" az mit jelent?
  • T800
    #4598
    Sajnos a játék még mindig nincs játszható állapotban, ráadásul az ingyenes hétvége után az Official szerverek 80%-át is becsukták, így vagy maradnak a 300 pinges hitványságok, vagy mehetsz community szerverre a hülye gyökér moddolt szarok mellé...

    Sajnálom, 5 évet vártam rá (mint mindenki más) másra számítottam... Így is belepattintottuk közel 300 órát, de 1.0 nál azért nem erre számítottam. Se heli, se repülő, se bringa.... Ezekre megint várhatunk egy "picikét" :)

  • JonasSandor
    #4597
    Eljött ez a pillanat is, gépigénye is drasztikusan megnőtt.
  • JonasSandor
    #4596
    Ez nagyon meglepett hogy idén kijön még.
  • JonasSandor
    #4595
    Nem fog megjelnni idén.
  • JonasSandor
    #4594
    Megjelent 14-én a várva várt 63-as patch.
  • JimKirk
    #4593
    Én játszanék ha lennének jelentkezők.
  • thebirdmann91
    #4592
    Szokott még ezzel játszani valaki?
  • patchaou
    #4591
    Létezik olyan hely ahonnan még ebben az évtizedben letöltődik a dayz mod?
  • Maróth
    #4590
    Hát ez rohadtul jó!
    Némi pihentetés után gondoltam visszatérek egy kicsit a DayZ világába. Korábban az ArmA2 Free-t használtam, az OA volt meg eredetiben. Gondoltam most is jó lesz ez a felállás. Hát nem törölték a támogatást a Free verziótól? Most vehetem meg!
    Nem az zavar, hogy kb. 2500-3000 Ft.-ot ki kell adnom e miatt, hanem, hogy mi a fenéért szüntetnek meg egy ilyen remek lehetőséget. Persze, tudom, a pénz diktál.
  • Dobronski
    #4588
    Kivették a rotten dolgokat. :(
  • Dobronski
    #4587
    Bárki bármit mond, nagyon játék, 3-an annyira elvagyunk, hihetetlen. :)
  • MarkBlade
    #4586
    Írj a supportnak. Adnak új kulcsot..ha szerencséd van.
  • Carl Davies
    #4585
    Nagyon fasza XD Még jó hogy akciósan vettem az armákat ...
  • thebirdmann91
    #4584
    Én is tervezem, hogy megveszem az arma2+kieget és DayZ-vel játszok. Jól lehet még játszani a szerverken?
  • Dobronski
    #4583
    Megvettük akciósan a DayZ-t a srácokkal, jövőhéten belekezdünk. Van 1-2 tippetek ami hasznos lehet? Van elég játékos?
  • MarkBlade
    #4582
    Akkor lehet a kulcsodat lenyúlták. Egy ismerősőm is járt már így...
  • Carl Davies
    #4581
    Eredeti, Steamon vettem.
  • MarkBlade
    #4580
    A madár akkor van ha nem gyári a gama..no warez védelem..
  • Carl Davies
    #4579
    felmentem 2 szerverre is, mindenhol úgy dob be, hogy varjú vagyok, mi a tököm ez? Hogy lehet normálisan játszani?
  • Susarc
    #4578
    csak a fórum! nézd a Twitch-en LIRIK-et ! 20000 nézője van naponta,besírsz a gyereken amit lenyomat:D
  • Dobronski
    #4577
    A játék is kihalt vagy csak a forum?
  • darki81
    #4576
    Hi all!
    Odaadok mindent a raktáramból 1 DayZ játékért! :)
    Na GO! Aki kapja marja! :P csere
  • lopostok
    #4575
    Pont az volt a baj, hogy steam már az 1.63-as patchet szedi le, dayz-hez meg 1.62-es kell. Ha bárkinek ez a problámája, az a steam/steamapps/common/Arma 2 OA/expansion mappából dörölje ki a beta mappát, majd manuálisan rakja fel az 1.62-es patcht. Steamen pedig kapcsolja ki az automatikus frissítést.

    Nekem alapból rossz volt az egész, mert steamet nem rendszergazdaként futtattam, és ezért nagy kavarodás lett.
  • Maróth
    #4574
    Nem kell 1.0-ra visszaállítani! Le kell szedd a Beta patchet is! Utána jöhet rá a mod is!